Go to content

Dbaj o siebie z rowerem elektrycznym. Nie tylko w Dzień Kobiet

„Jestem kobietą. Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie. Wolna jak rzeka. Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!” – śpiewała w latach 90. Edyta Górniak, swoim pięknym głosem i charyzmą dając wyraz kobiecej sile i niezależności. Dzień Kobiet to idealna okazja, aby tę siłę i niezależność celebrować. A co, gdyby robić to jadąc rowerem elektrycznym?

8 marca miło jest otrzymywać prezenty i życzenia. Kwiaty na Dzień Kobiet są również mile widziane. Takie małe gesty pokazują nam, kobietom, że jesteśmy ważne, szanowane, lubiane (a nawet kochane!) i chyba każda z nas zgodzi się, że chciałybyśmy czuć się tak nie tylko w Dzień Kobiet, lecz przez cały rok. Większość z nas nie może dostawać upominków codziennie, jest jednak coś, co możemy zrobić, aby swoją kobiecą siłę i niezależność pielęgnować każdego dnia i – co więcej – możemy zrobić to same. Wystarczy, że każdego dnia znajdziemy czas dla siebie. Czas, w którym zadbamy o nasze samopoczucie i zdrowie oraz nabierzemy sił.

Dlatego JOBOBIKE chce uczcić święto kobiet nie tylko życzeniami. Przygotowaliśmy wyjątkową promocję, która trwa od 1 do 8 marca 2022. W tych dniach składany rower elektryczny EDDY kupicie ze zniżką aż 400 zł, a dodatkowo jedno wybrane akcesorium otrzymacie za 1 zł!

Rowery 2020 Eddi

EDDY to e-bike o unisexowej budowie, który robi wrażenie na każdym. Myślisz, że to męski rower elektryczny? Kto powiedział, że kobiety mogą jeździć tylko na rowerach o ramie z niskim przekrokiem? Wsiądź na EDDY’ego i wyzwól swoją wewnętrzna siłę! Miewasz chwile słabości? Nie musisz się wstydzić, miewa je każda z nas. EDDY wesprze Cię w nich dzięki swojemu bezszczotkowemu silnikowi Bafang. 4-calowe opony pomogą Ci przejechać każdy teren. Wjedź do lasu i ciesz się otaczającą Cię przyrodą. Przejeżdzaj przez błoto, kałuże i wertepy. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa. Bądź wolna, silna i niezależna. Nie tylko 8 marca. O każdej porze roku. Przez całe życie.

Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie rozstania ze swoimi ulubionymi spódnicami i sukienkami nawet na czas rowerowej przejadżki, zwróć uwagę na damski rower elektryczny, o ramie z niskim przekrokiem, wyposażony w osłonę łańcucha – JOBOBIKE Linda.

Ten stylowy e-bike stanie się Twoim ulubionym środkiem transportu. Możesz dojeżdżać nim do biura, a w weekend wybrać się na przejażdżkę po leśnych duktach. Wygodę i bezpieczeństwo zapewnią Ci opony z warstwą antyprzebiciową oraz amortyzowany widelec.

Jeżeli nie czujesz się już wystarczająco silna, by codziennie radzić sobie z dużym rowerem lub potrzebujesz e-bike’a, którego z łatwością złożysz, przewieziesz windą lub ulokujesz w bagażniku swojego auta, JOBOBIKE Sam ma to czego potrzebujesz.

Ten składany i lekki e-bike nie tylko prezentuje się pięknie, ale jest też wyjątkowo funkcjonalny i może dać Ci tyle mocy, ile w danej chwili będziesz potrzebować.

Promocja JOBOBIKE To świetna okazja, aby poczynić pierwszy krok prowadzący w nowe życie, w którym zadbamy o własne zdrowie, siłę (fizyczną i psychiczną), niezależność, a także o nasz dom – Planetę Ziemię.

Zastanawiasz się może: „Ale jak rower elektryczny może mi w tym wszystkim pomóc?”. Odpowiedź jest prosta! Zakup e-bike’a da Ci motywację do rezygnacji z dojazdów samochodem lub zatłoczoną komunikacją miejską. Będziesz mogła każdy nowy dzień rozpoczynać od zdrowej rowerowej przejażdżki, oddychając świeżym powietrzem, a przy tym dbając, by w przyszłości było ono mniej zanieczyszczone! Ponadto staniesz się jeszcze bardziej niezależna! Jedź dokąd chcesz. Bez korków, bez opóźnień, a także bez czerwonej od zmęczenia twarzy i przepoconych ubrań.

„Jestem po to, by kochać mnie.” – tak Edyta Górniak śpiewała w innym swoim utworze. Pamiętaj o tym, że najważniejsza jest właśnie miłość. Kochaj siebie, pielęgnuj swoją niezależność, dbaj o swoją siłę i daj sobie to co najlepsze… Z JOBOBIKE.