Go to content

Dawanie jest fajne, a jeśli wiąże się z pomocą komuś potrzebującemu, staje się PETARDĄ!

Arch. prywatne

Święta… mimo gorączki zakupowej i gonitwy za upływającym czasem, jest to również czas radości i refleksji. Jest to czas, w którym dawanie daje dużo więcej radości, niż przyjmowanie…

Z takim założeniem grupa pań (35+) – amatorek uwielbiających taniec, śmiech i aktywność, od tygodnia wyciska pot na treningach tanecznych w ramach dobroczynnego projektu, który postawiły sobie za cel – pomoc w zbiórce pieniędzy na operację małej Paulinki Machutt.

Wszystkie na co dzień są czynnymi zawodowo żonami i matkami. Mimo wielu codziennych obowiązków, na hasło „POMOC”, wszystkie stanęły w szeregu gotowe przyjąć wyzwanie. Wynajęły salę treningową i w godzinach wieczornych, kiedy dzieci już smacznie śpią, trenują układ taneczny, którym będą mogły się podzielić z mieszkańcami stolicy!

Za całym projektem stoi szalona Magdalena Soszyńska – tancerka zawodowa, uczestniczka 14 edycji znanego programu „Taniec z Gwiazdami”. Od początku roku wiedziała, że w grudniu chce zrealizować szalony projekt – TAŃCE ULICZNE!. Wiedziała też, że celem będzie akcja dobroczynna.

Już w najbliższą sobotę, 15 grudnia, będziecie mogli spotkać szaloną grupę roztańczonych kobiet w pobliżu warszawskich galerii handlowych i w miejscach uczęszczanych przez spacerujących mieszkańców stolicy. Bo po co tańczyć w ukryciu, jeśli można wyjść z tańcem na ulice miasta dając radość i uśmiech innym ludziom?

Rozglądajcie się, może będziecie mieli szczęście je spotkać i docenić ich zaangażowanie datkiem wrzuconym do puszki fundacji siepomaga.pl? Jeśli nie będziecie mieli takiego szczęścia, pomóc możecie również przez dokonanie drobnej wpłaty lub wysłanie SMS-a na konto fundacji.
Link do wpłaty znajdziecie TUTAJ.

To się musi udać! Trzymajcie za nas kciuki 🙂

PS. Dawanie jest fajne, a jeśli wiąże się z pomocą komuś potrzebującemu, staje się PETARDĄ!!!