Go to content

„Dawałam więcej niż mogłam… zdałam sobie sprawę , że nie warto”. Akcja #ListdoNiego

Witaj mój mężu!

Właśnie wyszedłeś na Twoją nową pasję.

A ja zostałam sama- z kieliszkiem wina w ręku. W tle leci mój ulubiony wykonawca.

Przede mną leżą Twoje Walentynki…te w których piszesz 'Zawsze Cię bedę kochać, jesteś moim serduszkiem, chciałbym, aby ta chwila trwała wiecznie’

Dziś są Walentynki.

Dziś nie dostałam żadnej karteczki od Ciebie. Nie usłyszałam 'kocham Cię’

Siedzę w fotelu i się zastanawiam Dlaczego ja? za co?

Dawałam więcej niż mogłam. Dbałam. Starałam się. Byłam dla Ciebie. Robiłam wszystko dla Ciebie i pod Ciebie.

Od dwóch lat jestem sama chociaż z Tobą.

Jeszcze Ci to mówiłam… nieraz, mówiłam, że tracisz, że ja nie chcę tak żyć.  Byłeś głuchy na moje prośby.

Ja sobie sama rady dać nie mogłam. Miałam ciężką depresję…i gdzieś miedzy kolejnym błaganiem, żebraniem a próbą samobójczą (bo kto by mnie chciał, kto by ze mną wytrzymał, bo już nie umiałam słuchać tego wszystkiego złego na mój temat, nie umiałam sama dać sobie rady), zdałam sobie sprawę , że nie warto.

Nie dla kogoś, kto nie docenia, dla kogo jestem tylko opcją, a nie kobietą z krwi i kości.

Traktowałam Ciebie jak sama chciałabym być traktowana. Kochałam mocno, szczerze i prawdziwie.

Dziś nie czuję nic. Nic -prócz smutku i żalu.

Jestem obok Ciebie. Słucham Cię, co mówisz.  Ja nie mówię nic. Nie mówię już, że nic nie czuję, bo usłyszę 'masz pecha’. Nie mówię, że coś jest nie tak, że czegoś mi potrzeba, bo Ty chcesz spokój. Więc masz spokój. Żyjemy obok siebie, a nie razem.

Tak jak Ty chcesz – nie ja. Ja chciałam dom pełen radości, miłości,  niespodzianek, czułości, poczucia bezpieczeństwa. To było. Ale dziś wiem, że tylko ode mnie. Ja się starałam o randki, o wyjazdy, o niespodzianki. Ja słuchałam Ciebie, twoich marzeń i realizowałam je- nieraz dając z siebie dwa razy więcej niż mogłam.

Jest jak jest. Kolejny łyk wina i znów patrzę na kartki które kiedys mi dałeś. Przypominają mi się inne Walentynki.

Te, które spędzaliśmy razem, w zaciszu domowym, przytuleni do siebie, kończąc dzień namiętnym seksem. Tak, to była moja bajka…która się skończyła.

Ja- w te Walentynki – bardzo Ci dziękuję za te wszystkie dni szczęśliwe i za te ostatnie dwa lata, kiedy odsunąłeś mnie na bok. Kiedy nie reagowałaś na mój krzyk 'TRACISZ MNIE’…Kiedy zrozumiałam, że nie będę już nikim dla Ciebie ważnym. Kiedy mnie skrzywdziłeś słowem, epitetami, brakiem reakcji na moją prośbę o pomoc, wiedziałeś , że mam depresje i nie zrobiłeś nic , chociaż Ci mówiłam czego mi brakuje…ale dziękuję Ci dziś za to.

Wyszłam z dołka. Będę silniejsza. Będę dbać o siebie, tak jak dbałam o Ciebie. Będę dla naszego dziecka najlepszą osobą jaką będę mogła być.  Będę, ale już obok. Tak jak sobie tego życzysz.

Dziś w te Walentynki życzę Ci takiego życia jakiego sam chcesz! Życzę Ci miłości prawdziwej, bo ona napędza- napędza do realizacji każdych celów, do życia.

A z kolejnym łykiem wina życzę też sobie bym znów kiedyś poczuła się kochana, chciana. By ktoś zrobił coś dla mnie, spełnił moje marzenie i znał moje słabości i nie wykorzystywał je przeciwko mnie, ale sprawiał, że o nich myśleć nie będę. Chciałabym być dla kogoś ta najlepsza a nie słyszeć, że są lepsze ode mnie. Kiedyś moja kochana przyjaciółka, którą też straciłam przez Twoje zachowanie, powiedziała mi, że zasługuję na to co najlepsze. Miała rację…Ty też na to zasługujesz , cokolwiek to jest. Jak będzie czas to odejdę. by i ty i ja mogliśmy to co najlepsze odnaleźć…bo już wiem, że od rozstania się nie umiera, życie nie kończy się na złamanym sercu. Na prawdziwą miłość jest zawsze czas, a jak się o nią dba i stara to …Boże! jak można być szczęśliwym, jak chce się żyć! a to moje marzenie… znów poczuć się kochaną tego pragnę dziś jeszcze mocniej i bardziej.

Z kolejnym łykiem wina idę spać z nadzieją

dobranoc mój jeszcze mężu!

Twoja wdzięczna za wszystko jeszcze żona-Walentynka.

Akcja #ListdoNiego

Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: kontakt@ohme.plw tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.