Go to content

Czy można stworzyć kosmetyki holistyczne oparte na sile natury?

Fot. Materiały prasowe

Już tysiące lat temu wielkie kultury Wschodu używały adaptogenów, nazywanych „magicznymi” roślinami. Były one przeznaczone jedynie dla elit, a ich wzmacniające właściwości wykorzystywał m.in. Czyngis-Chan (przełom XI i XII wieku). Coraz częściej wracamy do naturalnych metod i składników, doceniamy pradawną wiedzę i doświadczenie. A gdyby tak zaczarować moc natury w nowoczesnych kosmetykach? Tego zadania podjęła się marka TOŁPA. Koniecznie wypróbujcie ich nową linię – tołpa® holistic. Udało im się stworzyć kosmetyki holistyczne – nowoczesne i oparte na sile natury.

Moc roślin nikogo już nie zaskakuje. Nie od dziś kosmetyki roślinne podbijają nasze serca. Jednak nie każdy kosmetyk dba o skórę w sposób holistyczny, od A do Z. Zazwyczaj produkt skupia się na wąskim zadaniu. W kosmetykach nowej linii holistic, postawiono na rozwiązania naprawcze, takie, które nie będą maskowały kłopotliwego problemu, a zadbają o skórę całościowo i kompletnie.

Adaptogeny to wyjątkowe rośliny niwelujące skutki stresu, wspomagające adaptację organizmu do niesprzyjających warunków. Zwiększają poziom beta-endorfin, poprawiają wygląd skóry, wyciszają ją i odprężają. Kosmetyki z ich zawartością działają na skórę jak połączenie zdrowego stylu życia z utrzymaniem zdrowia psychicznego. Jedno bez drugiego nie istnieje. Nasza skóra również potrzebuje opieki, która pobudzi ją do działania, ale i ochroni przed tym, co szkodzi jej najbardziej.

Adaptogen

Różeniec górski to unikalna roślina arktyczno-alpejska porastająca górskie szczyty. Przystosowała się do szczególnych i bardzo nieprzyjaznych warunków środowiska naturalnego i właśnie tej adaptacji zawdzięcza swoje niezwykłe właściwości. Występuje na ogromnym obszarze Eurazji i Ameryki Północnej w polarnej tundrze i wysokich górach.

Rożeniec górski wykształcił właściwości niwelujące skutki stresu i pobudzające produkcję endorfin w skórze, dzięki czemu odpręża i wycisza skórę. Jego moc kryje się w kłączu korzenia… i stamtąd zawędrowała wprost do nowej linii kosmetyków tołpa® holistic.

Dlaczego piękna skóra potrzebuje dobrej i czułej opieki?

Udowodniono współdziałanie pomiędzy układem nerwowym a skórą. W sytuacjach stresujących brak równowagi  hormonalnej, może pogarszać istniejące stany trądzikowe lub powodować miejscowe wypadanie włosów. Stymulowanie skóry może wywoływać uwalnianie neuroprzekaźników, czyli beta-endorfin, wpływających na nasz nastrój.

Poznajcie sublinie tołpa® holistic

Trzy kolory, dziewięć kosmetyków – a każdy z nich stworzony do rozpieszczania waszej skóry. Dobierzcie te najlepsze dla Was.

tołpa® holistic z adaptogenem i retinolem

Fot. Materiały prasowe

Liftingujące kosmetyki przeciwzmarszczkowe tołpa® holistic dzięki połączeniu adaptogenu i retinolu w mikronośnikach:

  • redukują zmarszczki o 12%*
  • zwiększają elastyczność skóry
  • ujędrniają i odprężają skórę

Kosmetyki tołpa® holistic (z wyjątkiem kremów pod oczy) charakteryzują się pięknymi kobiecymi kwiatowo-owocowymi zapachami. W kosmetykach z retinolem nuta głowy, to mandarynka, brzoskwinia i likier z czarnej porzeczki. Nuta serca, to jabłko, fiolek i róża, a nuta bazy – drzewo sandałowe i piżmo.

tołpa®. holistic liftingujący krem przeciwzmarszczkowy DZIEŃ SPF 20, 40 ml

tołpa®. holistic liftingujący krem-maska przeciwzmarszczkowy NOC, 40 ml

tołpa®. holistic witalizujące serum-booster liftingujące, 75 ml

tołpa®. holistic liftingujący krem pod oczy przeciwzmarszczkowy, 10 ml

tołpa® holistic z adaptogenem i kwasem azelainowym

Fot. Materiały prasowe


Wygładzające kosmetyki przeciwzmarszczkowe tołpa holistic dzięki połączeniu adaptogenu i kwasu azelainowego w mikronośnikach dają natychmiastowy efekt wygładzenia, redukują zmarszczki, zwalczają przebarwienia.

  • redukują zmarszczki o 12%*
  • zwalczają przebarwienia
  • wygładzają i odprężają skórę

tołpa®. holistic wygładzający krem przeciwzmarszczkowy DZIEŃ SPF 20, 40 ml

tołpa®. holistic wygładzający krem-maska przeciwzmarszczkowy NOC, 40 ml

tołpa®. holistic delikatny peeling enzymatyczny, 40 ml

tołpa® holistic z adaptogenem i witaminą C

Fot. Materiały prasowe

Skoncentrowane rozjaśniające serum tołpa® holistic dzięki połączeniu adaptogenu i witaminy C w mikronośnikach redukuje zmarszczki o 17% i zaczerwienienia o 8%, rozjaśnia i rozświetla skórę. Krem pod oczy redukuje zmarszczki o 11%*, rozjaśnia cienie oraz usuwa opuchnięcia i worki pod oczami.

tołpa®. holistic rozjaśniające skoncentrowane serum, 20 ml
tołpa®. holistic krem pod oczy redukujący cienie i opuchnięcia, 10 ml

*Skuteczność kosmetyków została potwierdzona w badaniach aparaturowych na grupie 30 osób po 4 tygodniach stosowania.

Linia tołpa® holistic dostępna jest w drogeriach i na https://tolpa.pl/catalogsearch/result/?q=holistic