Go to content

Cztery rzeczy, których powinniśmy od siebie oczekiwać w związku.I w życiu, i w seksie. Czy to takie trudne?!

Photo by Rendy Novantino on Unsplash

Jasne, rozumiemy, że wolicie nas postrzegać jako te złe i puste. Oczekujące. Upierdliwe. Hejtujące. Ale my tak naprawdę chcemy w życiu czterech rzeczy. Pewnie podobnie jak wy.

Odpowiedzialność

Za słowa. Za obietnice. Za nas. Za dziecko. Za to, co planowaliśmy. Za pracę. Za seks. Za rodzinę. Czy to tak trudno zrozumieć? Czy jeśli podpisujesz umowę o pracę, nie oczekujesz, że twój pracownik będzie przestrzegał punktów umowy? Dostosuje się do zasad? Oczekujesz, prawda? A od kobiety, którą kochasz nie oczekujesz tego, że będzie odpowiedzialna. Wiesz, rano mówi, że cię kocha, wieczorem odwołuje. Zdziwiłbyś się, co? Więc co się dziwisz, że my się dziwimy?

Chcemy facetów ODPOWIEDZIALNYCH. Rano mówią, że kochają, wieczorem i za tydzień czują to samo. Obiecują, że pomogą, pamiętają o tym za dziesięć dni. Przysięgają, że zadzwonią, dzwonią. Że wpadną do dziecka o siedemnastej (SIEDEMNASTEJ, nie osiemdziesiątej trzy dni dni później), robią to. I nawet jeśli po drodze dzieje się COŚ. To masz odwagę powiedzieć: zawaliłem, przepraszam. A nie uciekać, milczeć albo ATAKOWAĆ (tak, jesteście mistrzami ataku, gdy czujecie się winni).

Wierność

Czy to naprawdę takie nie-wiadomo-co. Czy jak kochacie, nie oczekujecie wierności? Oczekujecie. Po kiego diabła gracie więc na dziesięć i sto milionów frontów, ściemniacie i robicie z siebie niewiniątka? Skąd milion facetów (w związku!!!) na Tinderze? Chcesz otwartego związku, powiedz jej. Masz kryzys, nie jęcz kochance, powiedz jej. Źle ci w seksie? Powiedz jej, ale nie opowiadaj kochance jaka żona jest zła. To jest nielojalne. To jest wstrętne. Chciałbyś, żeby ona traktowała cię tak samo?

Wsparcie i szacunek

Oczekujesz tego w życiu, co? Chciałbyś być z kobietą, która rozumie cię, gdy masz kryzysy, szanuje cię, jest dla ciebie kotwicą i murem. To po co wyśmiewasz ją publicznie, krytykujesz, obrażasz przed kumplami? To dlaczego prychasz, wzruszasz ramionami, że przesadza? Albo mówisz, że ta jej praca to nic. Albo milczysz, gdy dla niej ważne jest, żebyś coś powiedział? Dlaczego zasypiasz po drugiej stronie łóżka?

Fantazja

Chciałbyś mieć dobry seks, prawda? My też chcemy. Chcemy gdzieś pojechać, choć mamy dzieci. Kochać się na plaży, w samochodzie i gdzie tam chcesz. Dlaczego więc do kochanki piszesz o fantazjach, a jej mówisz, że musisz iść spać, a wyjazd to przecinka, bo nie macie pieniędzy.

Chcesz coś mieć, dawaj to samo.
Oczekujesz, poproś.