Go to content

Czas na zmiany! Rozpoczynamy naszą wyjątkową akcję „7 dni dla siebie”

Fot. iStock

Zmiana, zmiana, zmiana. Wszyscy wokół mówią o zmianach, a ty stoisz w miejscu, nie masz zielonego pojęcia od czego zacząć, skąd ruszyć. I naprawdę nie masz czym się przejmować, bo każda zmiana to proces, nic nie dzieje się tu i teraz tylko dlatego, że tego chcemy. Znamy wiele kobiet (i ty pewnie też), które przeszły długą drogę do miejsca, w którym dzisiaj są szczęśliwe. Zapewniamy cię, że żadna z nich nie powie, że było to lekkie, łatwe i przyjemne. Ale też żadna nie stwierdzi, że gdyby jeszcze raz stanęła na początku tej drogi, to by nią nie poszła. Wręcz przeciwnie. Każda najmniejsza zmiana, czasami przez nas niezauważalna jest jak mały kamyk, który staje się początkiem olbrzymiej lawiny. Ale nie tej niszczącej, wręcz przeciwnie – lawiny, która zbiera po drodze doświadczenia, emocje, spotkania z ludźmi, nasze próby, porażki i błędy, by na koniec postawić nas mocniejszymi, pewnymi siebie, a co najważniejsze – szczęśliwymi.

A że nikt nie zrozumie u kobiety tego strachu, wątpliwości i miliona pytań lepiej niż druga kobieta, przygotowałyśmy dla was wyjątkową akcję! Akcję, która przygotuje was do zmiany, jeśli tylko jej chcecie.

Dlaczego siedem dni?

– bo nie przeraża swoją długością

– bo trudno się zniechęcić widząc właściwie koniec akcji tuż za rogiem

– bo przecież siedem dni to nic takiego

– bo może to być dobry start do większej zmiany

– bo to nie powód, by serwować sobie wyrzuty sumienia z powodu zrobienia czegoś tylko dla siebie.

Przez te siedem dni w rozmowach z ekspertami, między innymi trenerem, dietetykiem, coachem, specjalistą od wizerunku, będziemy chciały pokazać wam, jak wiele zależy od nas samych (a właściwie wszystko), jaką moc sprawczą mamy w sobie i jak czasami prawdziwe do bólu jest powiedzenie, że chcieć, to móc.

_F4A2639

Niezwykle nam miło, że ambasadorką naszej akcji została Aneta Todorczuk-Perchuć, aktorka teatralna i telewizyjna, która w swoim dorobku artystycznym ma także książkę dla dzieci „Potworaki Usypiaki” i wydaną płytę z piosenkami Jonasza Kofty „Projekt Koffta”.

Uważam, że kobieta zawsze powinna znaleźć czas, żeby zadbać o siebie. Zaciekawiło mnie, co mają do powiedzenia eksperci na ten temat, dlatego zaangażowałam się w projekt „7 dni dla siebie”. Jestem przykładem kobiety, matki, żony, która łączy pracę zawodową z prowadzeniem domu, wychowywaniem dzieci i dbaniem o siebie, co jest częścią mojego zawodu. Ciało jest narzędziem aktora, a aktor musi o nie dbać, chcąc być dobry w tym, co robi. Podoba mi się pomysł projektu i z radością biorę w nim udział, tym bardziej, że nie wymaga wiele czasu. Zajrzę z ciekawością na portal i przeczytam porady ekspertów oraz ludzi mądrzejszych ode mnie w wielu kwestiach, bo zajmuje to tylko chwilę – tak swój udział w akcji opisuje Aneta Todorczuk-Perchuć.

Fot. Twoja Sesja

Fot. Twoja Sesja

To jak drogie panie? Przyjmujecie wyzwanie? Ile razy mówiłyście, że od poniedziałku, że od nowego miesiąca? My wam tutaj dajemy gotowy pakiet to zmiany, prawdziwy rozruch. Aneta Todorczuk-Perchuć, jak każda z nas, doskonale zna schemat podejmowania decyzji do zmiany: – W zasadzie od kiedy pamiętam, miewam cykliczne postanowienia zmiany trybu życia i myślę, że jest to dobry moment. Nie oszukujmy się, że przez siedem dni stanę się zupełnie inną osobą i będę fit, odchudzona i z kaloryferem na brzuchu. Nie to jest celem projektu. Chciałabym przez ten czas ustalić ze sobą plan zmiany. Mam nadzieję i będę pracowała nad tym, żeby go realizować. Jeśli mi się to uda, to na pewno pochwalę się tym na Facebooku i na portalu Ohme.pl.

Co myślicie? Bo my uważamy, że to właśnie teraz jest najlepszy moment na ustalenia planu na zmiany! Kto wie, może te siedem dni przyniesie coś zaskakującego, coś, co sprawi, że poczujecie się silniejsze, że zrozumiecie, że wszystko jest w naszych rękach, że to my decydujemy, czego chcemy tu i teraz.

Zadanie konkursowe

Jeśli chcesz wziąć udział w naszej akcji “7 dni dla siebie” od dzisiaj do niedzieli 9-tego lipca (czyli przez siedem dni) śledź nasze wpisy dotyczące akcji. Oprócz porad ekspertów znajdą się tam także wyzwania dla was, które, chcąc wziąć udział akcji, możecie podjąć pisząc każdego dnia w komentarzu odpowiedź na postawione zadanie. 

Wyzwanie #1 Postaw sobie cel – napisz w komentarzu pod tym tekstem, co chciałabyś zmienić w swoim życiu i dlaczego. Niech to będzie jedna rzecz, na niej się skup. Czasami napisanie, powiedzenie na głos, czego chcemy, to pierwszy ważny krok w stronę zmiany!

Oczywiście autorki najciekawszych komentarzy, najbardziej aktywne uczestniczki akcji, zostaną nagrodzone wyjątkowymi nagrodami.

Partnerami akcji „7 dni dla siebie” zostali:

ronic

Ronic, producent wysokiej klasy wyciskarek i blenderów, strażnik zdrowego stylu życia

denson

Denson, innowacyjna formuła regeneracji i ochrony włosów

esentioC

Esentio C, pierwsza witamina C w kapsułce dojelitowej

logo-vianek

Sylveco

LOGO Decathlon

Decathlon, sieć sklepów sportowych

logo (2)

Feminum –  nawilżające żele przywracające komfort miejsc intymnych

FitBox

Fit Box 4 You, catering dietetyczny

0000_STREFA_3_logo (1)-kopia

Strefa 3, idealne miejsce dla duszy i ciała

twoja sesja.logo-kopia

Twoja Sesja, ekskluzywne sesje fotograficzne i metamorfozy dla kobiet,

 

Akcja „7 dni dla siebie”

Weź udział w naszej akcji podejmując proponowane wyzwanie i dodając komentarz pod każdym z artykułów dotyczących akcji. Najbardziej aktywne uczestniczki akcji, a przy tym autorki najciekawszych komentarzy, zostaną nagrodzone wyjątkowymi nagrodami.

Nagrody:

1 x Blender analogowy Ronic*

blender

*Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Obowiązek podatkowy ciąży na Laureacie, wygrywającym nagrodę. W celu dopełnienia formalności, należy skontaktować się z organizatorem. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy.


3 x zestaw produktów Feminum, składający się z:  Feminum, Feminum Fit i Feminum Aktiv

Nawilżające żele przywracające komfort miejsc intymnych.

feminum (1)


5 x szampon marki DENSON

Denson_logo

DENSON to wyjątkowy szampon, który dba o twoją skórę głowy i każdy etap wzrostu włosa . Zaczynając od mieszka włosowego, a kończąc na części keratynowej „włókna ” włosa. Masz wypadające włosy , po wielokrotnych zabiegach chemicznych ? Twoje „cebulki ” potrzebują pełnego odżywienia, dotlenienia i nawilżenia ? DENSON dostarczy Twoim włosom niezbędnych składników aby je odżywić i zapobiec ich wypadaniu. Masz wypadające włosy z powodów androgennych ? DENSON posiada składniki hamujące enzym 5 alfa reduktaza odpowiedzialny za łysienie tego typu. Masz problematyczną skórę głowy ? Zbyt suchą, zbyt łuszczącą ? A może odwrotnie, przetłuszczającą się ? DENSON posiada składniki dbające o komórki odpowiedzialne za nawilżenie i regulację sebum.

18766112_1680911012217916_7612712889129602987_n


3 x pięciodniowy dzienny catering na trenie Warszawy

fitbox (1)-kopia


5 x karnet na serię treningów w Strefie 3 w Warszawie

vouchery VacuaActiv

Karnet obejmuję serię 6 treningów na wybranych urządzeniu Vacu Activ w Strefie 3 w Warszawie.


 

LOGO Decathlon

Decathlon to międzynarodowy producent i dystrybutor odzieży oraz sprzętu sportowego. Misją Decathlonu jest umożliwianie jak największej liczbie ludzi czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu.  Swoje założenie: „Sport dla wszystkich – wszystko dla sportu” realizuje w Polsce, oferując swoje artykuły w 45 sklepach stacjonarnych i w sklepie online.

1 x torba fitness TRAINING SMALL DOMYOS

torba

2 x mata do jogi COMFORT 8mm DOMYOS

big_476fc627eeac43f7bc2fb5a12c6b75d0


5 x zestaw kosmetyków marki VIANEK, w skład, którego wchodzą:

  1. Wzmacniający tonik i płyn micelarny 2w1
  2. Nawilżający tonik-mgiełka do twarzy
  3. Nawilżający krem do twarzy na dzień
  4. Intensywnie odżywczy krem do twarzy na noc
  5. Łagodząca maseczka do twarzy
  6. Odżywcza maseczka-peeling do twarzy
  7. Ujędrniający żel pod prysznic
  8. Energetyzująco-detoksykujący peeling do ciała

vianek nagrody (1)

logo-vianek


 

 

 

Czas trwania akcji od 03.07.2017 do 09.07.2017. Ogłoszenie wyników 17.07.2017 na portalu www.ohme.pl

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.