Go to content

Cristiano Ronaldo: odszedł nasz synek. Jest to największy ból, jaki może odczuć każdy rodzic

Ostatnie miesiące upłynęły Cristiano Ronaldo i Geogine Rodeiquez na oczekiwaniu na narodziny bliźniaków– chłopca i dziewczynki. W poniedziałek, 18 kwietnia, piłkarz przekazał tragiczne wieści, że jego synek nie przeżył.

„Pogrążeni w smutku musimy ogłosić, że odszedł nasz synek. Jest to największy ból, jaki może odczuć każdy rodzic. Jedynie narodziny naszej kochanej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i szczęściem”, napisał Cristiano Ronaldo w mediach społecznościowych.

Jak przekazali dziennikarze „Standardu” oraz „Correio de Manha”, Georgine – partnerka piłkarza może teraz liczyć na wsparcie swojej siostry Ivany, która sama niedawno została matką. Do Manchesteru miała przylecieć już wcześniej.

Początkowo mówiło się, że Rodriguez rodzić będzie w prywatnym szpitalu w Madrycie. Placówka znajduje się w pobliżu posiadłości Ronaldo. Wszystko wskazuje jednak na to, że pozostała w Wielkiej Brytanii i tam chciała urodzić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Ile dzieci ma Cristiano Ronaldo?

Kiedy w zeszłym roku ogłosili światu, że spodziewają się bliźniąt, radość była ogromna. Ronaldo, który doczekał się już czwórki dzieci, w jednym z wywiadów mówił, że marzy o dużej rodzinie, najlepiej o siódemce dzieci.

„Chciałbym mieć siedmioro dzieci i tyle samo Złotych Piłek. Czasami jestem rozczarowany tym, co wydarzyło się na boisku. Prowadzę dialog sam ze sobą i mówię: Możesz robić to lepiej. Ale kiedy przyjeżdżam do domu, spotykam się z rodziną, przyjaciółmi, wszystko się zmienia. Mam inny punkt odniesienia”, mówił kilka lat temu w wywiadzie dla „France Football”.

Ronaldo ma obecnie piątkę dzieci. W roku 2010 urodził się jego najstarszy syn Cristiano Junior. Siedem lat później na świat przyszły urodzone przez surogatkę bliźniaki: Eva i Mateo. W tym samym roku piłkarz poznał obecna partnerkę i para szybko doczekała się pierwszego wspólnego dziecka – córki Alany Martiny. Piątym dzieckiem pary jest właśnie urodzona w święta córeczka.

„Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę, by żyć w tym momencie z nadzieją i radością. Chcielibyśmy podziękować doktorom i pielęgniarkom za ich profesjonalną opiekę i wsparcie”, napisali rodzice w oświadczeniu.

Komunikat, który pojawił się na Instagramie piłkarza, wstrząsnął wszystkimi. Bliscy i miliony nieznajomych składają rodzicom kondolencje.