Go to content

Córka pokazała matce chorej na raka, że nadal jest piękna. „W moich oczach pojawiły się łzy” – piszą internauci

Fot. Screen z YouTube /NadinaIoana

Choroba zmienia twarz chorej osoby, jej ciało i samopoczucie. Niestety, wiele osób traci radość życia i nie ma siły walczyć. Dlatego nastoletnia córka kobiety, która przeszła chemioterapię, postanowiła jej pokazać, że mimo iż jej wygląd się zmienił, może wyglądać pięknie. Jej reakcja na nowy wygląd jest wzruszająca.

„Umieszczam wyjątkowe video, które przygotowałam wspólnie z mamą. Chcę w nim pokazać, jaki makijaż mogą wykonać kobiety po chemioterapii” – wyjaśniła Nadina Ioana, wizażystka, która umieściła film na swoim profilu na Instagramie i na kanale na Youtubie.

Dziewczyna wykonała mamie delikatny makijaż, który wydobył z niej naturalne piękno. „W takim makijażu najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie cery przed nałożeniem kosmetyków. Należy użyć kremu mocno nawilżającego, przeznaczonego do skóry suchej i wrażliwej” – wyjaśnia.

https://www.youtube.com/watch?v=WpsjXeyXk94

„Ważne jest również wykonanie symetrycznych brwi, które pasują do twarzy kobiety. Należy także uważać przy nakładaniu rzęs, ponieważ klient nie będzie miał żadnych naturalnych rzęs, więc mogą być niewygodne dla niego” – tłumaczy.

Matka dziewczyny była bardzo zadowolona z efektu, co widać po jej szczerym uśmiechu na koniec filmu. Internauci zostawili wiele miłych słów, w których chwalili nowy wygląd kobiety oraz nie kryli wzruszenia.

Prosty gest, a tyle może zmienić i sprawić tyle radości…