Go to content

Chcesz pomóc? Obetnij dziś włosy dla chorych dzieci! Akcja „z miłości do włosów”

Fot. iStock/MilanMarkovic

17. luty to wielki finał akcji „z miłości do włosów”, której twórcami są  Beata Kulczyńska wraz z Iloną Nalewajką, Stowarzyszenie Mówimy NIEboRAKOWI i Częstochowskie Anioły. To właśnie dziś w 78 miastach w Polsce, w około 100 salonach fryzjerskich można obciąć swoje włosy, nie dość, że za darmo, to jeszcze w szczytnym celu. Akcja polega na ścięciu minimum 30 cm włosów i przekazaniu ich dla Stowarzyszenia. Z obciętych i przekazanych włosów w zaprzyjaźnionej perukarni zostaną wykonane peruki dla dzieci walczących z rakiem. Peruki będą dzieciom przekazywane za darmo. 

Niby nic. Przecież włosy odrosną – ktoś powie. Ale to nie tak, to często zmiana w wyglądzie wywołuje uśmiech na twarzach cierpiących dzieci, przywołuje do nich wspomnienia z „normalnego” nie rakowego życia i daje wiarę, że wszystko się ułoży i że te cholerne włosy kiedyś naprawdę będą miały szansę odrosnąć.

A jeśli masz krótkie włosy? Roześlij tę informację znajomym. Znajdźcie salon, gdzie możecie obciąć włosy i do dzieła! Czas na zmiany, czas na pomoc!

Informacje o salonach fryzjerskich, gdzie można za darmo obciąć dziś włosy w ramach akcji znajdziecie TUTAJ.

16473379_1452958248061309_5757811557270898561_n


źródło: Facebook