Go to content

CeZik otwiera kanał dla dzieci – DrobNutki

Fot. Materiały prasowe

Cezary Nowak, twórca internetowy, znany między innymi z kultowej przeróbki “Forfiter Blues”, śpiewania od tyłu, jazzowej wersji piosenki “Ona tańczy dla mnie”, czy kanału KlejNuty, postanowił znowu nas zaskoczyć. Tym razem stworzył kanał dla dzieci, na którym śpiewa o owocowym alfabecie, cyferkach i literce A.

Człowiek się starzeje, przestaje rozumieć młodzieżowe trendy internetowe, rodzą mu się dzieci, trzeba się dostosować i właśnie dlatego stworzyłem DrobNutki, kanał z treściami dla najmłodszych – mówi CeZik. – Obserwowałem w sieci treści dla najmłodszych i zwróciłem uwagę na to, że jest ich naprawdę dużo, ale w wielu z nich warstwa muzyczna pozostawia wiele do życzenia. Piosenki są często przaśne i wyrabiają w dzieciach mało wybredny gust muzyczny. Postanowiłem zrobić kanał na YouTube, gdzie bardzo proste animacje komponują się z nieskomplikowaną muzyką, która mam nadzieję, nie jest obciachowa. – A na koniec i tak dzieci w swojej bezkompromisowości ocenią, ile to wszystko jest warte – dodaje.

Fani dawnej twórczości CeZika muszą uzbroić się w cierpliwość:

– Na tą chwilę nic nie wskazuje na to bym stworzył jakieś KlejNuty – mówi Cezary. – Jak nie mam pomysłu, to nie nagrywam. Klip stworzony na siłę nie może być dobry. Każdy z moich filmów wymagał wiele pracy, a nie zawsze był dochodowy. Teraz już nie mogę sobie pozwolić, by robić to tylko i wyłącznie hobbystycznie – dodaje.

Obecnie na kanale DrobNutki można znaleźć trzy piosenki:

ALFABET warzywno-owocowy

https://www.youtube.com/watch?v=bTMjnFzFHSw

Piosenka o CYFERKACH

https://www.youtube.com/watch?v=bTMjnFzFHSw

Piosenka o LITERCE A

https://www.youtube.com/watch?v=cAOpu6THCEs

Już wkrótce pojawią się kolejne.

Inne kanały CeZika:

https://www.youtube.com/user/ascezik/featured

https://www.youtube.com/channel/UCVnuBv7dEwx65WQBsCWGjmQ