Go to content

Cenisz sobie wygodę? Zobacz sportową linię MARLU

Mat. prasowe

Marka MARLU, znana z ekskluzywnego krawiectwa oraz szycia na miarę, postanowiła wyjść naprzeciw trendowi projektowania ubrań dedykowanych uprawianiu sportu oraz modzie ulicznej i stworzyła nową linię MARLU SPORT. Jest to kolekcja wykonana z myślą o kliencie ceniącym sobie wysoką jakość, wygodę, modny streetwear i niewygórowaną cenę.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Flagową pozycją nowej kolekcji MARLU SPORT, którą już pokochały gwiazdy i styliści, są bluzy CINDARELLA i PRINCE CHARMING z wypukłym haftem znajdującym się na plecach. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość ich  personalizacji, dzięki czemu są świetnym prezentem dla kogoś wyjątkowego.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

W kolekcji MARLU SPORT znajdziemy również damskie topy bez rękawów, tuniki, sukienki, shorty i spódniczki, a dla mężczyzn t-shirty, shorty oraz dresowe spodnie. Wszystkie ubrania z mini-kolekcji wykonane są ręcznie w polskiej szwalni z najwyższej jakości bawełny w klasycznych, sportowych odcieniach szarości. Przedział cenowy elementów z linii Sport to 170 zł – 340 zł.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

 

O MARLU:

Dyrektor Kreatywną MARLU jest Agata Ula Rzepniewska, absolwentka Międzynarodowego Instytutu Projektowania Mody i Marketingu POLIMODA we Florencji. Od lat projektuje pod własnym nazwiskiem szyte na zamówienie ubrania i własne mini kolekcje. Jej największą inspiracją jest surowiec, ogromną wagę przywiązuje do jakości. Swoim niepowtarzalnym stylem zdobyła już liczne grono stałych klientek. Jej projekty cieszą się uznaniem silnych, zdecydowanych i pewnych siebie kobiet sukcesu. Nazwa MARLU nie jest przypadkowa – tworzą ją pierwsze litery imion jej założycielek. To rodzinna firma, czego znakiem jest charakterystyczne logo. Odnaleźć w nim można znak serca i  nieskończoności, które połączone w całość tworzą pięć pętli. Każda z nich symbolizuje jedną z założycielek. Rodzina, miłość i nieustająca pasja to właśnie MARLU.