Lifestyle

Być jak Angelina Jolie, tylko jakim kosztem? Kobieta przeszła 50 operacji plastycznych, efekt koszmarny

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
3 grudnia 2017
Fot. Screen z Instagrama /Sahar Tabar
 

Każda z nas choć raz marzyła, żeby wyglądać jak jedna z ulubionych gwiazd czy celebrytek. Niedawno pisałyśmy o Polce, która chce swoim wyglądem  upodobnić się do lalki Barbie. Jej osoba wywołuje wiele kontrowersji i dyskusji, jak daleko można ingerować w swój wygląd. 

Ostatnio głośno o kobiecie, która jest ogromną fanką Angeliny Jolie. Fani są w stanie posunąć się do wielu rzeczy, ale to co zrobiła Sahar Tabar wywołuje prawdziwy szok. Sahar postanowiła przy pomocy operacji plastycznych upodobnić się do swojej ukochanej gwiazdy. Jak donoszą media, kobieta przeszła około 50 operacji… Ma dopiero 29 lat, a jej wygląd nijak nie przypomina Angeliny Jolie… Sami zobaczcie.

 

👽✌تنوع نابه😍👌

Post udostępniony przez سحر تبر sahar tabar (@sahartabarx)

❤-__-نیـست ناب ترزماع بیبـ🍼ـی😻@sahartabar_official 🎉😍 Post udostępniony przez سحر تبر sahar tabar (@sahartabarx)

صورتی نابه^^مگ نابترزماعم هسط که خب

Post udostępniony przez سحر تبر sahar tabar (@sahartabarx)

💪😹❤🙈❤🙈❤🙈❤ اونی ک از این عکس بهتره رو تگ کن(خو نی دیوس) fuck you all Post udostępniony przez سحر تبر sahar tabar (@sahartabarx)

دختر باید #بارسلونا باشه… Post udostępniony przez sahar.-.tabar (@sahar.tabar2017)


Lifestyle

To, co widzisz, określa twój emocjonalny stan. Przyjrzyj się tym trzem obrazkom

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
3 grudnia 2017
Fot. Brightside /Brightside
 

Niby błahe zadanie, a jednak przykuwa naszą uwagę. Od dawna znane są testy określające nasz stan wewnętrzny przy pomocy rysunków. Przyjrzyj się trzem poniżej. Co widzisz jako pierwsze?

Co widzisz?

Fot. Brightside /Brightside

Fot. Brightside /Brightside

Twarz. Jesteś osobą lubiącą towarzystwo, która nie ma problemu z komunikacją. Interesujesz się życiem innych ludzi. Co więcej, w twojej naturze leży wykorzystanie zdolności intelektualnych do rozwiązywania codziennych zadań.

Ryba. Jesteś zadowolona ze swojego życia i wierzysz w powodzenie wszystkiego, czego się podejmujesz.  Nawet jeśli coś nie idzie zgodnie z twoim planem, jesteś przekonana, że poradzisz sobie z każdą sytuacją.

Co widzisz?

Fot. Brightside /Brightside

Fot. Brightside /Brightside

Dziurka od klucza. Jesteś ciekawa życia. Możesz odnosić wrażenie, że niedługo będziesz musiał  zmierzyć się z czymś, czego nie znasz, ale zupełnie ci to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, nie możesz się tego doczekać.

Płacząca figura. Nie jesteś całkowicie świadoma swojego obecnego stanu emocjonalnego. Nie wiesz, czy to co czujesz, to smutek, rozczarowanie lub samotność. Musisz zacząć zwracać większą uwagę na własne emocje.

Co widzisz?

Fot. Brightside /Brightside

Fot. Brightside /Brightside

Lekko otwarte drzwi. Jesteś gotowa na zmiany i czujesz, że zmierzasz we właściwym kierunku. Masz świadomość tego, co czeka na ciebie w przyszłości.
Nuta. Obecnie dla ciebie, bardzo ważne jest, byś wyraziła swoją kreatywność. Masz coś, czym chcesz się podzielić z tym światem. Jeśli będziesz ciężko pracować, w pełni wykorzystasz swój potencjał.


źródło: Brightside

 


Lifestyle

Marzenia spełniają się przy odrobinie pomocy z zewnątrz. Zobaczcie ten uroczy, krótki animowany film

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
3 grudnia 2017
Fot. Screen z YouTube / CGMeetup

Wiecie, jak spełniają się nasze marzenia, nawet te najbardziej osobiste? Przy odrobinie pomocy z zewnątrz. To dopiero prawdziwa magia. Koniecznie zobaczcie ten zabawny i ciepły filmik. Warto się na chwilę zatrzymać i uśmiechnąć do swojej miłości i przypomnieć sobie, jak się zaczęła ;).


Zobacz także

Jak często zmieniać prześcieradła? Sorry, ale ja jestem w szoku

10 sposobów na wyrzucenie z głowy kogoś, o kim myśleć już nie chcemy

Biegnąc pomagam