Lifestyle Moda

Biustonosz, który powiększa biust nawet o dwa rozmiary. To prawdziwy hit

Anna Wójtowicz
Anna Wójtowicz
17 lipca 2017
Fot. Print Screen z Instagrama/sneakyvaunt
 

Nie ma fiszbin, ani ramiączek. Ma za to cudowną moc – podobno powiększa biust nawet o dwa rozmiary. Jest prawdziwym hitem, który pokochały dziewczyny na całym świecie. I chętnie się tym chwalą na Instagramie.

Wygląda niepozornie. Ot, biustonosz bez ramiączek, który można założyć do bluzek odkrywających ramiona i seksownych sukienek. Wystarczy nałożyć nakładki na piersi, żeby je podtrzymać.

Jednak nie jest to byle jaki biustonosz. To ratunek dla kobiet z małym biustem, które chciałyby mieć pełniejszy dekolt. Dzięki sznureczkom można uzyskać efekt push-up i powiększyć piersi nawet o dwa rozmiary. Wszystko zależy od ich wielkości– im większe, tym bardziej spektakularny efekt, oraz od tego, jak mocno ściśniesz miseczki.

Kobiety zwariowały na jego punkcie. Chętnie wrzucają zdjęcia na Instagrama, gdzie chwalą się rezultatem. Więcej zdjęci można znaleźć pod hasztagiem #sneakyvaunt. Po minach dziewczyn widać, że są zadowolone z efektów.

Biustonosz można kupić w sklepach internetowych oraz na aukcjach. Kosztuje ok. 20 zł.

Czyżby kobiety z małym biustem wreszcie przestały się wstydzić swoich kształtów i zaczęły je dumnie eksponować?:)


Lifestyle Moda

Przepis na domowe mleko z płatków owsianych

Redakcja
Redakcja
17 lipca 2017
Przepis na domowe mleko z płatków owsianych
Fot. iStock / Amarita
 

Zawiera cenny ß-glukanem, czyli rozpuszczalną frakcję błonnika pokarmowego, obniżająca stężenie cholesterolu. ß-glukan wykazuje zdolność wiązania kwasów żółciowych oraz ogranicza wchłanianie cholesterolu w przewodzie pokarmowym.

Przepis na domowe mleko z płatków owsianych

Potrzebujesz:

  • 200 g płatków owsianych, 1,5 litra wody

Przygotowanie:

  1. Płatki wsypać do blendera i rozdrobnić.
  2. Przesypać do słoja lub miski i zalać 1500 ml gorącej wody. Odstawić na 30 minut.
  3. Następnie zamieszać energicznie zawartość słoja i przelać przez gęste sito. Pozostałą na sitku papkę odcisnąć drewnianym wałkiem.
  4. Gotowe mleko przelać do butelek. W lodówce można je trzymać do 3 dni.
Przepis na domowe mleko z płatków owsianych

Fot. iStock / fcafotodigital


Lifestyle Moda

5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o niepokoju

Redakcja
Redakcja
17 lipca 2017
Fot. iStock / Malombra76

W ciągu całego życia często jesteśmy uczestnikami sytuacji, w których odczuwamy niepokój. Ten stan emocjonalny, nieokreślony dyskomfort, łączy się z poczuciem braku bezpieczeństwa. Najczęściej pojawia się od czasu do czasu, ale bywa, że towarzyszy nam bez ustanku.

Do emocjonalnego dyskomfortu mogą dołączyć również objawy ze strony ciała, takie jak drżenie rąk, problemy z koncentracją, ze snem, niekiedy uczucie duszności czy kołatanie serca. W przypadku gdy niepokój i zamartwianie staje się chroniczne, uniemożliwia zwyczajne funkcjonowanie.

5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o niepokoju

1. Umysł nie zawsze nadąża za ciałem

Nie w każdej sytuacji zdajemy sobie sprawę z tego, że towarzyszy nam lęk i niepokój. Czasem to nasze ciało zdradza pewne odchylenia od normy, zanim jeszcze będziemy w stanie określić towarzyszące emocje. Niektóre fizyczne objawy, takie jak ból żołądka, problemy z wypróżnianiem czy bóle mięśni, mogą pojawiać się bez świadomości sytuacji, która nas niepokoi.

2. Niepokój może przykrywać złość

Okazuje się, że w naszej kulturze lęk jest bardziej akceptowany od gniewu czy złości.Niekiedy sytuacja może sprawić, że zamiast agresji czy gniewu, nasze ciało zdradza objawy niepokoju. Być może wynika to z faktu, że gniew ukazany na przykład bliskiej osobie, może prowadzić do odrzucenia przez nią, więc nie umiejąc tego określić, dręczy cię niepokój.

3. Niepokój społeczny

Jeśli w domu czujesz się spokojna zrelaksowana, natomiast po wyjściu do ludzi masz problem z nawiązaniem kontaktu oraz odczuwasz bliżej nieokreślony dyskomfort, być może cierpisz z powodu niepokoju społecznego. Mogą ci towarzyszyć objawy ze strony ciała, tak jak wyżej wspomniane bóle mięśni. Jeśli tak się dzieje, rozwiązaniem na pewno nie jest zaszycie się w domu, ale stawianie czoła problemom. W pozytywnym nastawieniu łatwiej sobie poradzić z tym, co sprawia problemy.

4. Niepokój prowadzi do zaburzeń lękowych

Odczuwanie niepokoju wyjątkowych sytuacjach, które przydarzają się od czasu do czasu, to normalna reakcja. Jednak gdy w  zagrożenie mija, ale niepokój pozostaje i pojawiają się inne objawy, takie jak trudności w koncentracji, bezsenność oraz ogólne zaburzenia, powinnaś skonsultować się z psychologiem lub terapeutą.

5. Niepokój prowadzi do zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych

Jeśli przez cały czas myślisz o jednym problemie, ale nadal nie przynosi to żadnych satysfakcjonujących rozwiązań i nie potrafisz opanować sytuacji, może to skutkować zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi. Niepokojące sygnały mają miejsce w przypadku, gdy wracasz do danych rytuałów, aby uspokoić myśli. Jeśli nawracające myśli nie pozwalają ci odpocząć, skonsultuj ze specjalistą

Niepokój i odczuwany w związku z nim dyskomfort, jest rzeczą nieprzyjemną, choć normalną. Jednak gdy problemem cały czas trwa i narasta, koniecznie sięgnij po pomoc.


źródło: www.psychologytoday.com


Zobacz także

7 atrakcyjnych rzeczy w kobietach, które nie mają nic wspólnego z wyglądem!

56 lat przemian Barbie. Zobacz, jak zmieniają się kanony piękna

TOP 5 letnich dodatków

Designerskie lato? O czym w tym roku marzą dziewczyny – TOP 5 letnich dodatków