Go to content

Bądź szczęśliwy. Łucjo wygrałaś. Oddaję Ci syna. Akcja #Niewysłany List

Akcja #Niewysłany List

Kochany

Dawno temu, na początku naszego małżeństwa, kiedy konflikty z Twoją matką były na porządku dziennym, odbyłyśmy jedną trudną, ale bardzo istotną rozmowę. Wtedy byłam pewna naszej miłości, jak niczego innego na świecie.

Twoja matka powiedziała mi jak bardzo mnie nienawidzi, że mnie zniszczy i pogoni, że nie zasługuję na Ciebie, jestem starą krową, paniczką z miasta .A ja jej odpowiedziałam ,że bardzo Cię kocham, a Ty mnie, to małżeństwo przetrwa wszystko. I żeby ze mną nie walczyła, bo wygram.

Teraz po tych wszystkich latach, cierpienia w samotności, poniżaniu, gnębieniu, a przede wszystkim walce o Ciebie z resztą sam wiesz, uważam że zrobiłam wszystko co w mojej mocy, zaparłam się samej siebie żebyśmy byli razem .Tak wiele razy chciałam Ci powiedzieć, pokazać co robi Twoja matka, jak bardzo kłamie, manipuluje, oszukuje i oczernia.

Przez odejście z domu Twoich rodziców chciałam Ci pokazać jak może wyglądać Nasze życie, nie w trójkącie, bez cudzych wyimaginowanych problemów, bez szczucia. Po prostu Nasze.

Przyjęłam Cię z wielką nadzieją i radością. Tak bardzo chciałam wierzyć, że będziesz mi mężem, przyjacielem, kochankiem, a dla naszego dziecka najlepszym tatą na świecie.

Zniszczyłeś wszystko dla miłości matki i z jej rozkazu. Teraz już wiem, że przegrałam. Składam broń, nie chcę już Ciebie, nie chcę tego małżeństwa, nie mam już siły walczyć i nie widzę sensu. Moja nadzieja i wiara w Nas umarła . Koniec. Zwracam Ci wolność, oddaję Cię matce.

Choć serce złamane, wiem że tak należy postąpić, bądź szczęśliwy.

Dusia.

P.S: Łucjo wygrałaś. Oddaję Ci syna.

O akcji „Niewysłany list”

Każdy ma swój niewysłany list. Czasem zapisany tylko w sercu. Czekający w szufladzie niezałatwionych spraw. Na wysłanie niektórych jest już za późno, na inne brak odwagi, brak aktualnego adresu…  A może wszystko byłoby inne, gdyby się tylko od nich uwolnić?

Piszcie do nas, anonimowo jeśli chcecie. Wyślijcie wreszcie swoje listy i poczujcie ulgę. Wybrane listy opublikujemy, a kilka z nich nagrodzimy.

Prace przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl wpisując w temacie wiadomości „Niewysłany list” oraz z informacją, jak chcecie zostać podpisane (w przypadku braku informacji, list podpiszemy pierwszą literą imienia lub nicku).

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsorów konkursu, swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY:

10 x zestaw nagród, składający się z:

  • 2 części zbiory opowiadań Opowiem ci o zbrodni

  • ekologiczna torba na zakupy

  • zawieszka na torebkę z grafiką Porysunki

www.lifetimetv.pl

LifetimePolska

lifetimepolska5 x zestaw nagród, składający się z:

1 x zestaw nagród, składający się z:

www.floradix.pl

www.naszazielarnia.pl

Floradixpolska

naszazielarnia


 

5 x komplet bielizny Alles (biustonosz i majtki, do wyboru na stronie www.alles.pl – w dostępnych rozmiarach i modelach))

Rozważna czy romantyczna? Spokojna czy energiczna? Niezależnie od tego, jaka jesteś, zakochaj się w bieliźnie Alles! Weź udział w walentynkowym konkursie Oh!Me i wygraj dowolny komplet niezwykle kobiecej bielizny, która doskonale podkreśli twój styl i temperament!

www.alles.pl

BieliznaAlles

alles.bielizna


1 x  EMILIA KIPPER – Bransoletka z serduszkiem

1 x EMILIA KIPPER – Sztywna bransoletka z turkusową emalią

1 x MIŁOŚĆ TO OGIEŃ – Łańcuszek z sercem

1 x ANNE HULTQUIST – Krótki pozłacany wisiorek z napisem

1 x MYA BAY – Sztywna bransoletka z napisem

 

www.kateandkate.pl

kateandkate.bizuteria

kate_and_kate

Wszystkie „Niewysłane listy” możecie przeczytać tutaj.

Akcja trwa 03.02.2020 od 29.02.2020 do roku. Wyniki zostaną opublikowane do 15.03.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.