Lifestyle

Anna Powierza i jej przygoda z Diu Vitam – wodą życia

Redakcja
Redakcja
30 października 2016
Fot. Materiały prasowe
 

Anna wraz z portalem OH!ME odkrywała wyższy poziom kobiecości podczas eventu „Kobieca strona mocy”, na stoisku promocyjnym Diu Vitam można było spotkać Anię – piękną, uśmiechniętą, szczupłą. Prawdziwa wizytówka żywej wody.

Anna, często podkreśla, jak ogromny wpływ na jej dobre samopoczucie ma właśnie woda Diu Vitam. Do początku jej przygody z Diu Vitam, można dopisać pewien mistycyzm jak sama opowiada. 7 jako szczęśliwa liczba, 7 butelek w magicznym czarnym kartonie, w końcu 7 butelek,  które przyniosło nowe życie i szczęście.  Z wyglądu i smaku to zwykła woda. Ale naprawdę skutecznie potrafi odkwasić organizm. Sama przetestowała to na „własnej skórze”. Kiedy włączyła tę wodę do swojego jadłospisu zgodnie z zaleceniami producenta, nagle okazało się, że wyniki badań stały się perfekcyjne. Zabawne jak buteleczka wody, którą pije się codziennie, może tak dużo zmienić w naszym organizmie. Efekt jest piorunujący i to się przekłada na lepsze zdrowie i samopoczucie. Mówi że kocha wodę. Kocha wodę Diu Vitam i czuje się dzięki niej wspaniale.

ANT_9980 ANT_0101 ANT_0112 ANT_0166 ANT_0280 ANT_0311 ANT_9806

www.diuvitam.com
www.facebook.com/wodaDiuVitam


Artykuł powstał we współpracy z marką Diu Vitam


Lifestyle

Ten tata sprawił, że rysunki jego syna ożyły. I są naprawdę urocze

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
30 października 2016
Fot. Screen z Instagram/ https://www.instagram.com/thingsihavedrawn/
 

Zastanawialiście się kiedyś, jak w rzeczywistym świecie wygładałyby zwierzaki i stworki narysowane przez dzieci? Tata pewnego sześciolatka postanowił to sprawdzić – efekt jest zachwycający 🙂

I’ll start with a picture I’ve drawn of my cat You might be surprised but she does look like that #kidsdrawing #thingsihavedrawn #cat #catpictures

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Things I have drawn (@thingsihavedrawn)


Zródło: Instagram


Lifestyle

20 rzeczy, które musi zrobić 30-latka, by być szczęśliwą po pięćdziesiątce

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
30 października 2016
Fot. iStock/ XiXinXing

Czasem w najprostszych poradach kryje się największa mądrość i wartość. Grupę 50-latek poproszono o przekazanie życiowych wskazówek dla młodszych kobiet.  Zobaczcie co takiego powiedziały i jakie priorytety uznały za kluczowe dla naszego (kobiecego) szczęścia…

1. Zbieraj wspomnienia, nie rzeczy

Jesteś sumą swoich doświadczeń. Nie chcesz chyba obudzić się p 50-tce z poczuciem, że zmarnowałaś sobie życie kolekcjonując jedynie to, co materialne? Wspomnienia nie stracą na wartości i nie spłoną w razie pożaru…

2. Używaj kremów, jeśli wystawiasz ciało na słońce

Chyba, że chce mieć zmarszczki i przebarwienia na skórze.

3. Zacznij odkładać pieniądze

Nawet bardzo małe sumy. Tak, oczywiście to jest nudna porada, ale bardzo praktyczna. W wieku 30 lat, miewamy nieoczekiwane przychody, które można by rozdysponować na błahostki, a które rozsądniej byłoby odłożyć na później. A poza tym to bardzo dobrze, wyrobić w sobie nawyk oszczędzania.

4. Utrzymuj poprawne (albo napraw) relacje z rodzeństwem i rodzicami

Nawet jeśli łączą was bardzo skomplikowane relacje, a czasem w grę wchodzi nawet nienawiść, niech pewne kwestie będą jasne. Więzi rodzinne są ważne, dotykają bezpośrednio twoich emocji, rzutują na wszystko, co ci bliskie.

5. Nie pal

A jeśli już zaczęłaś, natychmiast rzuć palenie. Jest drogie, papierosy śmierdzą, i  z całą pewnością powodują problemy ze zdrowiem.

6. Bądź hojna – naucz się dawać coś od siebie innym

Dawaj innym by poczuć, że ten gest przynosi dobro. Cokolwiek dajesz, rób to z serca, szczerze, nigdy nie na siłę. Dając, nie oczekuj nic w zamian.

7. Bądź aktywna fizycznie

Zdobądź się na to już teraz, będziesz zdrowsza kiedy skończysz 50 lat. Pilnuj dobrego samopoczucia, trzymaj wagę i ćwicz. Dbaj o siebie.

8. Naucz się cieszyć tym, co masz

Spełnienie w życiu wzmacnia nasze poczucie wartości, a niedosyt i niespełnione oczekiwania je obniża.  Jeśli jesteś zadowolona z tego, co masz, być może rzadziej skończysz jako milionerka, ale będziesz miała szczęśliwe życie :).

9. Nie czekaj zbyt długo z  życiowymi planami

Chcesz mieć dom? Dzieci? Napisać książkę? Zdać egzamin, zmienić ścieżkę swojej kariery, nauczyć się grać na jakimś instrumencie? Nurkować? Założyć własny biznes? Zacznij robić już teraz wszystko, by to osiągnąc. Nie mów sobie: „kiedyś”.

10 .Wysypiaj się

Wiem, to bardzo trudne, bo zawsze jest TYLE do zrobienia. Ale naucz się już teraz jak ważny jest szacunek dla twojego organizmu. To zaprocentuje. Pamiętaj – zrezygnuj ekranu komputera i telefonu tuż przed snem. Staraj się kłaść spać i wstawać zawsze o tej samej porze.

11. Dbaj o… zęby

Nie unikaj dentysty. W przeciwieństwie do wielu innych problemów zdrowotnych organizmu, problemy z zębami  z wiekiem mogą się tylko pogorszyć.

12. Bądź ciekawa i nie pozwól by zabrano ci twoją przestrzeń

Wyjdź do ludzi, nie bój się świata. Nie daj się zamknąć w czterech ścianach, nie daj stłamsić swoich marzeń, zapomnieć o twoich potrzebach.  Teraz jest twój czas.

13. Przestań jeść byle co

Zdrowia sobie nie kupisz. Zrezygnuj z fast foodów.

14. Czytaj co najmniej 10 książek rocznie

Wtedy twój mózg nigdy nie przestaje się rozwijać. karm go tym, co co wartościowe.

15. Naucz się medytacji

Lista korzyści jest niewyczerpana. A medytacja kosztuje cię wcale dużo czasu w ciągu dnia. Zmieni za to świat i ludzi, których kochasz (a raczej twoje spojrzenie na nich…).

16. Podrózuj

Na tyle, na ile to możliwe, bo może masz już albo za chwilę będziesz miała małe dzieci. Podróżowanie cię zmieni. Sprawi, że łatwiej ci będzie nabrać dystansu w trudnych chwilach.

17. Przestań porównywać się z innymi

Kiedy dobiegniesz 50-tki, będzie ci kompletnie obojętne jaki robisz wrażenie na otoczeniu. Bądź silna. Znajdź swoją własną drogę..

18. Załóż pamiętnik

Po to, żeby zatrzymać na dłużej  wszystkie cenne momenty, z których składa się twoje życie. Ludzka pamięć jest zawodna.

19. Dbaj o znajomych

Otaczaj się  ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się dobrze, którzy  są dla ciebie jakimś przykładem, których towarzystwo jest wartością. Pielęgnuj te znajomości.

20. Miej „swoje” miejsce

Zakup mieszkania nie jest oczywiście taką prostą sprawą. Zrób wszystko by mieć takie miejsce, które możesz nazwać „swoim domem”, w którym czujesz się bezpiecznie, do którego wracasz, by odpocząć każdego dnia.


Źródło: brightside.me

 


Zobacz także

„Nie myśl, że nie umiałam przespać się z innym facetem. Ja nie chciałam stracić do siebie szacunku”

Regulamin konkursu „Małe, zdrowe rytuały”

Najpiękniejsze cytaty o marzeniach

Najpiękniejsze cytaty o marzeniach