Lifestyle Magia

„Ależ ty jesteś uparta, jak…”, jak jeden z tych znaków zodiaku. Tych bitew nie wygramy

Magic Moments
Magic Moments
7 października 2021
Photo by Katelyn Montagna on Unsplash
 

Niektórzy są uparci tak po prostu, niektórzy nie ustępują dla zasady. Ktoś nie lubi zmian, ktoś nie lubi kiedy się nie zauważa, ktoś inny nie wybacza krzywd. Jesteś na tej liście? 

BYK

Byk wie, co mu się podoba i nie ma zamiaru ze swoich upodobań rezygnować. Ludzie często nie doceniają, jak dużo inwestuje (pieniędzy, czasu, uwagi itd.) w stworzenie swojego świata – od selektywnych przyjaźni po konkretne kariery, miejsce zamieszkania po urządzenie wnętrza. Spędza mnóstwo czasu na ustawianiu rzeczy tak, jak chce, żeby były ustawione, ponieważ uważa, że… tak jest najlepiej. Więc jeśli rzucasz mu wyzwanie, żeby wyszedł ze swojej strefy komfortu lub przyznał, że się myli… Cóż, toczysz przegraną bitwę.

BARAN

Baran…, cóż nie bez powodu właśnie to zwierzę znalazło się w zodiaku. Jest uparty i nie boi się konfliktów, ponieważ jest przekonany, że wygra. Lubi konkurować i nawet cieszy się, kiedy napotyka na przeszkody i opór. Nie ma mowy, żeby ustąpił tylko dlatego, żeby komuś było przyjemnie. Bywa impulsywny, woli działać szybko, więc jeśli ktoś próbuje odwieść go od decyzji, którą już podjął, powinien być przygotowany na ostre starcie i… co najmniej ostrą wymianę zdań. Czy warto się tak męczyć?

PANNA

Panny są doskonałymi logistykami. Planują po mistrzowsku. Poświęcają na to mnóstwo czasu, myślą, zastanawiają się. Po tak ciężkiej pracy, trudno się dziwić, że… nie mają zamiaru odstąpić od swojej decyzji. Chociaż w pewnych sytuacjach bywają elastyczne, rzadko zdarza się, że tak po prostu się z kim zgodzą i zrezygnują z własnego pomysłu. Może potrwać… kolejne tygodnie, miesiące…

SKORPION

Skorpion nie zawaha się odciąć od ciebie tylko dlatego, że źle o tobie mówi jego najlepszy przyjaciel. Nie będzie prosić o wyjaśnienia, nie ma ochoty tego wysłuchiwać.  Jeśli skrzywdzisz jego lub kogoś z jego bliskich, jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek zmieni o tobie zdanie. Bez żalu będzie obstawać przy swoim.

LEW

Lwy zdecydowanie należą do typów ludzi, którzy chcą, aby inni ich lubili i uszczęśliwiali – ale to nie znaczy, że nie ma w nich żadnego uporu. Lwy są dumne z siebie i swoich osiągnięć i nie boją się o tym mówić. Jeśli ktoś spróbuje je przyćmić lub upokorzyć na oczach innych ludzi, mocno się na tym przejedzie. Są miłe i opiekuńcze, ale ich ego… nie zna litości.


Lifestyle Magia

Baran wspiera, Skorpion rozśmiesza. Jaka jest twoja siła w związku (wg znaku zodiaku)

Magic Moments
Magic Moments
10 października 2021
fot. ToL_U4F/iStock
 

Każdy z nas ma swoją „strategię” na bycie w związku. Wypracowujemy ją wspólnie z partnerem, ale w dużej części działamy po prostu intuicyjnie. Tak czujemy, tacy jesteśmy. Wiele na ten temat możemy wyczytać… oczywiście w horoskopie. Zerknijmy zatem, co gwiazdy mówią na temat tego, jakie są nasze mocne strony w związkach.

Baran

Zachęcasz. Sprawiasz, że twój partner wierzy, że wszystko jest możliwe. Popychasz go do realizacji marzeń, ponieważ wiesz, że ma wszystko, czego potrzeba, aby odnieść sukces.

Byk

Jesteś cierpliwa. Nigdy nie poganiasz swojego partnera, nie naciskasz na niego ani się nie denerwujesz.. Dajesz mu dużo czasu i miejsca, kiedy tego potrzebuje.

Bliźnięta

Jesteś wdzięczna. Zawsze dziękujesz swojemu partnerowi za każdą z uroczych rzeczy, którą dla ciebie robi. Sprawiasz, że czuje, że wysiłek, jaki wkłada w wasz związek, jest go wart.

Rak

Jesteś aktywnym słuchaczem. Zwracasz baczną uwagę na to, co mówi twój partner i sprawiasz, że czuje się wysłuchany.

Lew

Jesteś rozważna. Zawsze słuchasz swojego partnera i zadajesz dodatkowe pytania, aby pokazać autentyczne zainteresowanie jego życiem.

Panna

Jesteś spostrzegawcza. Zwracasz szczególną uwagę na swojego partnera i zawsze zauważasz, kiedy coś jest nie tak. Jesteś czujna, żeby móc we właściwym czasie wkroczyć i naprawić co trzeba.

Waga

Jesteś czuła. Nie boisz się trzymać partnera za rękę, niezależnie od tego, czy jesteś w miejscu publicznym, na kanapie, czy w samochodzie. Zawsze sprawiasz, że czuje się kochany i pożądany.

Skorpion

Jesteś zabawna. Ilekroć twój partner jest zdenerwowany, rozśmieszasz go. Zawsze wiesz, co powiedzieć, żeby go pocieszyć.

Strzelec

Jesteś entuzjastyczna. Dajesz partnerowi znać o swoich uczuciach. Zdecydowanie nigdy nie ma wątpliwości i nie musi zgadywać, jak się czujesz.

Koziorożec

Masz dobrą pamięć. Pamiętasz wszystko, co mówi twój partner, więc zawsze kupujesz najlepsze prezenty urodzinowe. 🙂

Wodnik

Mówisz głośno o swoich uczuciach. Często wypowiadasz trzy magiczne słowa (wszyscy wiemy, o które chodzi) i każdego dnia komplementujesz partnera, aby przypomnieć mu o jego wartości.

Ryby

Jesteś niezawodna. Twój partner zawsze może liczyć na to, że odbierzesz telefon, odbierzesz go z dworca, czy wysłuchasz jego problemów. Nigdy nie zostawisz go w potrzebie.


Lifestyle Magia

Wodnik chce mieć się z kim dzielić, Panna potrzebuje pomocy. Co jest dla nasz ważne w stałych związkach (wg znaku zodiaku)?

Magic Moments
Magic Moments
5 października 2021
fot. Mikhail Spaskov/iStock

Czym jest relacja „długoterminowa”? Jak długo musisz umawiać się na randki, zanim zostanie to uznane za długotrwały związek? Dla każdego czymś innym. Zapytane o zalety życia w stałym związku, w większości wskażemy na bezpieczeństwo. Ale czy dla każdego stały związek jest ważny właśnie dlatego? Na pewno, ale są też inne czynniki, które sobie w stałym związku cenimy. Sprawdź, co mówią o tym gwiazdy.

Baran

Uwielbiasz mieć w pobliżu kogoś, kto wspiera Twoje marzenia i popycha Cię do sukcesu. Uwielbiasz wiedzieć, że ktoś jest obok.

Byk

Uwielbiasz mieć kogoś, komu możesz się zwierzyć z radości i dramatów. Uwielbiasz mieć kogoś, kto słucha.

Bliźnięta

Uwielbiasz mieć kogoś, kto zapewni ci rozrywkę. Uwielbiasz mieć kogoś, z kim możesz np. grać w gry planszowe czy jeździć na rowerze.

Rak

Uwielbiasz mieć kogoś, kto cię pocieszy, gdy jesteś zdenerwowana. Uwielbiasz być przytulana i słyszeć, że wszystko będzie dobrze.

Lew

Uwielbiasz mieć kogoś, kto może cię rozśmieszyć do łez. Uwielbiasz mieć w pobliżu swojego najlepszego przyjaciela.

Panna

Uwielbiasz mieć kogoś, kto pomoże w połowie prac domowych. Uwielbiasz czuć się częścią zespołu, nie lubisz działać w pojedynkę.

Waga

Uwielbiasz mieć w pobliżu kogoś, kto cię komplementuje. Uwielbiasz słyszeć, że ​​jesteś piękna.

Skorpion

Uwielbiasz mieć kogoś, kto zawsze jest gotowy na przygody. Uwielbiasz wiedzieć, że nigdy nie jesteś sama.

Strzelec

Uwielbiasz mieć w pobliżu kogoś, kto jest zawsze gotowy na randkę. Uwielbiasz pławić się w uczuciach.

Koziorożec

Uwielbiasz mieć kogoś, kto pomoże ci podejmować ważne życiowe decyzje. Uwielbiasz mieć kogoś, z kim możesz porozmawiać.

Wodnik

Uwielbiasz mieć kogoś, kto gotuje dla ciebie i kto podzieli się z tobą frytkami. Uwielbiasz świadomość, że to, co twoje, jest jego i na odwrót.

Ryby

Uwielbiasz mieć kogoś do przytulania każdej nocy. Uwielbiasz być z kimś fizycznie blisko.