Lifestyle

A gdyby tak, zamiast do psychoterapeuty, wybrać się do… teatru?

Agnieszka Żukowska
Agnieszka Żukowska
20 czerwca 2018
Fot. Materiały prasowe
 

My nie mamy nic przeciwko temu, a wręcz – będziemy Was namawiać! Już w najbliższy piątek, 22 czerwca o godz. 19.00, w Promie Kultury, przy ulicy Brukselskiej w Warszawie, odbędzie się premiera spektaklu „Cudowna Terapia”, w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza.

W obsadzie zobaczymy m.in. Dominikę Ostałowską (wymiennie z Joanną Trzepiecińską i Olgą Bończyk). Jej bohaterka to egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensją, a Walenty – Dariusz Kordek (wymiennie z Marcinem Kwaśnym) – nadwrażliwy choleryk – rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej. Słowem, poznajcie Państwa Dorek. To doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty – w tej roli Andrzej Młynarczyk (wymiennie z Arturem Pontkiem), tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła ? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię?

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w najnowszej inscenizacji sztuki Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Wszystko za pomocą błyskotliwych dialogów, zabawnych sytuacji i wspaniałych aktorów. Być może, niektórym z was, przy tej wyjątkowej, teatralnej okazji, uda się otworzyć oczy na swoje problemy …

Polecamy! Spektakli szukajcie w całej Polsce już od września

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Lifestyle

Te produkty zmieszczą się do każdej walizki! Wyrusz w podróż z marką BaByliss Paris

Redakcja
Redakcja
20 czerwca 2018
Fot. iStock / BlackbourneA
 

Pogoda rozpieszcza nas wysokimi temperaturami, które sprzyjają wakacyjnym wyjazdom. Niezależnie od tego, czy są to weekendowe wypady za miasto czy długo wyczekiwany urlop, każda kobieta staje przed tym samym dylematem – jak ja zmieszczę te wszystkie rzeczy do walizki? BaByliss Paris po raz kolejny przychodzi z pomocą i proponuje zestaw idealny na każdą podróż. Mini prostownica, mini falownica i szczotka prostująca zmieszczą się do każdej walizki, nawet tej wypełnionej już po brzegi.

Każda z nas chciałaby zawsze wyglądać idealnie, szczególnie na wakacjach. Dlatego zabieramy ze sobą połowę szafy i pełno niepotrzebnych gadżetów. Wszystko po to, aby wyglądać olśniewająco na wakacyjnych zdjęciach z podróży marzeń. Ale jak zmieścić to wszystko do walizki? Niejedna kobieta zadaje sobie wtedy pytanie, czy zrezygnować z kolejnej pary butów na rzecz większej kosmetyczki, czy może nie brać tylu ciepłych rzeczy w nadziei, że pogoda tym razem dopisze? Gdy okazuje się, że nasz bagaż nie jest jednak studnią bez dna, warto znaleźć rozwiązanie, które pozwoli nam zabrać wszystko czego potrzebujemy. Odkryj serię produktów od BaByliss Paris, które dzięki połączeniu praktycznych funkcji ukrytych w kompaktowej obudowie staną się idealnymi towarzyszami każdej podróży.

Mini!

Prostowanie, kręcenie czy falowanie od dzisiaj nie będzie stanowić żadnego problemu, nawet w podróży! Co wieczór zmieniaj uczesanie, dopasowując je do okazji. Wszystko za sprawą mini produktów od BaByliss Paris.

Mini prostownica H100E BaByliss Paris Sugerowana cena detaliczna: 69 zł

Mini prostownica H100E BaByliss Paris
Sugerowana cena detaliczna: 69 zł

Mini prostownica H100E od BaByliss Paris to niezwykle wydajne urządzenie o długości zaledwie 15 cm! Tak kompaktowy rozmiar nie jest żadną przeszkodą w uzyskaniu maksymalnej temperatury 200 C. Co więcej, system szybkiego nagrzewania pomoże Ci przygotować się do wyjścia w dosłownie kilka chwil. Prostownica posiada również szeroki zakres napięcia od 120 do 240 V, tryb kontroli pracy, który informuje nas o nagrzaniu urządzenia oraz płytki ceramiczne Satin Touch dla maksymalnej ochrony włosów przed zbyt wysoką temperaturą.

Mini falownica H120E od BaByliss Paris Sugerowana cena detaliczna: 79 zł

Mini falownica H120E od BaByliss Paris
Sugerowana cena detaliczna: 79 zł

Mini falownica H120E od BaByliss Paris to kolejne urządzenie z serii mini produktów. Konstrukcja o długości 18 cm sprawia, że falownica idealnie mieści się w torebce czy kosmetyczce. Dzięki zaokrąglonym górnym płytkom uzyskasz idealny skręt włosów, a szybkie nagrzewanie i powłoka ceramiczna ułatwiająca układanie fryzury pozwolą Ci w mgnieniu oka stworzyć wymarzoną fryzurę przed wieczornym wyjściem.

 Mini prostownica 2w1Mini prostownica 2w1 H110E od BaByliss Paris Sugerowana cena detaliczna: 99 zł


Mini prostownica 2w1Mini prostownica 2w1 H110E od BaByliss Paris
Sugerowana cena detaliczna: 99 zł

Marka BaByliss Paris znalazła również rozwiązanie dla pań lubiących zmieniać style. Prostownica 2 w 1 H110E od BaByliss Paris, dzięki swoim kompaktowym wymiarom (18 cm długości) zmieści się w każdym, nawet podręcznym bagażu. Z jej pomocą nie tylko wyprostujesz kosmyki, ale będziesz mogła je również podkręcić za sprawą funkcji zaokrąglonych górnych płytek.

Szczotka prostująca HSB100E od BaByliss Paris Sugerowana cena detaliczna: 199 zł

Szczotka prostująca HSB100E od BaByliss Paris
Sugerowana cena detaliczna: 199 zł

Szczotka prostująca HSB100E od BaByliss Paris to kolejny produkt, który posłuży Ci nie tylko na co dzień, ale przede wszystkim sprawdzi się w czasie podróży. Szczotka łączy w sobie kilka funkcji, dzięki którym idealne rozplątywanie, precyzyjne układanie czy trwałe prostowanie nie będą stanowiły problemu. To prawdziwa oszczędność czasu i miejsca w bagażu.

Do 26.06.2018 szczotka prostująca HSB100E LISS BRUSH 3D od BaByliss Paris dostępna jest w sklepach MediaMarkt w promocyjnej cenie -30%. Wystarczy wskazać kod zniżkowy BABYLISS2018.

Zaufaj marce BaByliss Paris i zabierz ze sobą w podróż praktyczne i niezwykle funkcjonalne produkty do stylizacji włosów!

Mini prostownica Mini prostownica 2w1 Mini falownica

Artykuł powstał we współpracy z Babyliss Paris


Lifestyle

Skąd masz wiedzieć, że on cię kocha? Zobacz, jak to sprawdzić, zgodnie z jego znakiem zodiaku

Redakcja
Redakcja
20 czerwca 2018
Następny

Czasem wszyscy „głupiejemy” w miłości, stajemy się nieśmiali, niepewni uczuć drugiej osoby, zagubieni… Wpadamy w panikę, że nasze uczucia nie są odwzajemnione, szukamy znaków potwierdzających zainteresowanie drugiej osoby. Jeśli nie jesteś pewna, czy on też się w tobie zakochal, skorzystaj z poniższej ściągawki. Spod jakiego znaku jest twój ukochany?

1. Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Nie będziesz musiała się długo głowić i analizować jego zachowania. Barany są bardzo ekspresyjne i mają skłonność do dążenia do tego, czego aktualnie potrzebują w życiu.  Więc jeśli Baran chce być z tobą, to naprawdę będziesz o tym wiedziała bez większego wysiłku. Kiedy przestanie cię kochać, również.

2. Byk (20 kwietnia – 21 maja)

Byk jest całkowitym przeciwieństwem Barana. Będzie miał do ciebie bardzo przyjazne podejście i nigdy nie będziesz w stanie stwierdzić, czy to miłość czy sympatia. Ale kiedy już zbuduje z tobą stałą emocjonalną więź, sam ci o tym powie.

3. Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Bliźnięta są niezdarnymi flirciarzami. Za każdym razem, gdy spróbują być zalotne, staną się nieco zbyt natarczywe i nie do końca szczere. Będą działały zupełnie nienaturalnie i … po tym poznasz, że się zakochały.

4. Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Raki świetnie skrywają uczucia. Pamiętaj, że są niesamowicie wrażliwe i bardzo boją się zranienia. I tak prawdopodobnie będziesz musiała być tą osobą, która wykonuje pierwszy ruch. Jeśli zareaguje z entuzjazmem, to znaczy, że odwzajemnia twoje uczucia.

5. Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lew nie jest „nieśmiałym” facetem, więc chyba już wiesz, co on o tobie czuje, ponieważ prawdopodobnie wyznał ci swoje uczucia od razu.

6. Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panna nie powie zbyt wiele, jeśli się w tobie podkochuje. Zamiast tego będzie ci dawała wszystkie subtelne znaki językiem ciała. Od czasu do czasu może cię żartobliwie i przypadkowo dotykać. Za każdym razem, gdy cię zobaczy, będzie gryzł wargę.

7. Waga (23 września – 22 października)

Wagi nie będą krzyczeć o swojej miłości do ciebie, ale poczujesz, że kochają. Początkowa nieśmiałość ustąpi widocznemu przejęciu inicjatywy. Bo kiedy Waga kocha, traktuje to na serio.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Zobacz także

Tata pisze poruszający post o swojej żonie, która urodzi śmiertelnie chorą córkę, by dać szansę żyć innym dzieciom

Mogą mieć wszystko, lecz dla nich najważniejsze jest, że mają siebie. Zajrzeliśmy do Lewandowskich

„Gdybym ich nie znała, pomyślałabym, że są po prostu znajomymi, których ktoś przypadkiem posadził obok siebie". O zapomnianej miłości

Nie potrafię wytłumaczyć moim dzieciom, że można ot tak odebrać komuś życie, zabrać komuś tatę, męża, przyjaciela