Go to content

9 najmodniejszych w tym sezonie kolorów włosów. Zobaczcie fryzjerskie hity!

fot. kot2626/iStock

To chyba przeciągający się home office sprawia, że wciąż potrzebuję jakichś zmian – a to nowych kwiatków, a to przestawić fotel, a to mieć nowe paznokcie czy włosy. Koloryzacja daje teraz tak wiele możliwości, że naprawdę można odmienić się nie do poznania. A co jest teraz modne? Co proponują fryzjerzy, co króluje na Instagramie, jak włosy farbują gwiazdy? Sprawdzamy!

1. Czarny z burgundowymi akcentami

Wspaniale to wygląda. Najfajniejsze w tej koloryzacji jest to, że kiedy na włosy pada światło, pojawiają się czerwone i fioletowe odcienie. Jest subtelny, ale ma też wymiar, w którym można się zakochać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🦄 HAIR FAIRY 🧚 (@funhaircolour)

2. Popielaty blond

Billie Eilish właśnie to zrobiła, więc to tylko kwestia czasu, kiedy na ulicach zaroi się od jej naśladowniczek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

3. Miedź

Kolor włosów w kolorze truskawkowego blondu i miedzianego imbiru szybko staje się modny. To dobre dla osób, które nie chcą farbować się na szalony kolor, ale zwykłe opcje to dla nich za mało. To trend odpowiedni dla wszystkich odcieni skóry.

4. Pastele

Jeśli jesteś blondynką, łatwiej ci będzie osiągnąć ten kolor włosów, a jeśli chcesz poeksperymentować, możesz nawet kupić tymczasową farbę, która zejdzie w ciągu kilku tygodni. Jeśli masz ciemniejsze włosy, prawdopodobnie będziesz musiała kilka razy odwiedzić salon, aby osiągnąć ten efekt. Tak czy inaczej, na pewno przyciągniesz wzrok.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Beauty Launchpad (@beautylaunchpad)

5. Subtelne rozświetlone pasma

W tej koloryzacji rozjaśniamy pasma włosów, otaczające twarz. Jednym z nowszych trendów jest farbowanie naturalnymi kolorami, takimi jak karmel, blond czy brąz. Blond z przodu zwróci uwagę na twoją twarz i sprawi, że twoje włosy będą wyglądać świeżo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

6. Niebieski

Niedawno Hilary Duff pokazała nam, że niebieski może być naprawdę twarzowym kolorem. Modny jest uspokajający, ładny odcień, taki spokojny błękit.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff)

7. Dwukolorowy brązowy

Odcienie brązu są cały czas bardzo modne. Sposobem na urozmaicenie brązowych włosów jest poproszenie o ciemną czekoladowo-brązową bazę, a nawet czarną, z innymi odcieniami brązu na wybranych pasmach. Da to więcej głębi twoim włosom i jest dość łatwe w utrzymaniu. Dwutonowa koloryzacja daje zawsze klasyczny efekt.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ✨ Jamie Pressman✨ (@hairmeroar)

8. Rouge

Jeśli oglądałeś Gambit Królowej, prawdopodobnie rozpoznasz ten kolor jako kolor włosów Beth Harmon. Rudość staje się coraz bardziej popularna, więc możesz zacząć od tego prawdziwego odcienia czerwieni. Ten odcień jest głębszy niż miedzianoczerwony, ale jaśniejszy niż kasztan. Czerwony taki jak ten różni się od klasycznych rudych włosów, wydzielając prawie pomarańczowy odcień.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @nouvellevqgue

9. Sand Tropez

To mieszanka piaskowego blondu z ciemnobrązowym wykończeniem. To super szykowna odmiana tradycyjnego stylu i gwarancja, że ​​będziesz dobrze wyglądać.