Lifestyle

83-latka robi swój pierwszy w życiu tatuaż. Brawo za odwagę w spełnianiu marzeń. Jak widać, nigdy nie jest za późno

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
23 czerwca 2018
Fot. Screen z Facebooka /Tatttoo777
 

Kasandra z Tattoo777 w Świnoujściu jest autorką moich ważnych tatuaży i chociaż już dawno nie mieszkam nad morzem, to jednak często z miłości do tatuaży i sentymentu zaglądam na facebookową stronę salonu Tattoo777. I jakieś było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam zdjęcia starszej pani, która zdecydowała się na tatuaż, który wykonała jej właśnie Kasandra. 

Czytamy:

Ostatnio nasze studio odwiedziła Crystal – absolutnie wyjątkowa i urocza pani po 80-ce 💥💥💥 😊
Crystal odwiedziła nas by zrobić sobie PIERWSZY TATUAŻ u niesamowitej Kasandry 👏😍
Dziękujemy za zaufanie i wspaniałe emocje, które nam towarzyszyły! Gratulujemy Crystal odwagi w wyrażaniu siebie. To był zaszczyt móc wykonać ten tatuaż!

Łapacz snów powstał na ramieniu Crystal. Jak widać nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń! 🙂 Ktoś z Was marzy o tatuażu?

 


Lifestyle

Najwięcej Mam ufa właśnie nam!* Bebiko 2 NutriFlor+ to zdaniem polskich mam mleko dopasowane do potrzeb małego brzuszka

Redakcja
Redakcja
23 czerwca 2018
Fot. iStock / ArtMarie
 

Co przekonuje młode mamy do podejmowania decyzji zakupowych? Aż 72% osób zanim zdecyduje się na zakup produktu, korzysta z rekomendacji znajomych[1]. U mam jest podobnie – ufają sobie i wzajemnie się wspierają. Dzielą się swoimi doświadczeniami oraz polecają sobie produkty dla dzieci. Darzą się zaufaniem, a przez wspólne rozmowy mają poczucie, że mogą lepiej zatroszczyć się o swoje dziecko. Dzięki wielu pozytywnym opiniom Bebiko 2 to marka, której zaufało najwięcej polskich mam! Co przyczyniło się do tego sukcesu?

Więź kobiet – wzajemne wsparcie

Na przestrzeni lat podejście mam do wielu tematów związanych z wychowywaniem i opieką nad dzieckiem uległo zmianie. Jedna kwestia pozostała jednak taka sama – kobiety wciąż potrzebują wsparcia i rozmowy z innymi mamami. Mimo wielu zmian technologicznych i społecznych, kobiety nadal chętnie dzielą się swoimi problemami, spostrzeżeniami czy opiniami – już nie tylko podczas spotkań, ale także w świecie wirtualnym – np. na forach internetowych czy w portalach społecznościowych.

Wybór wielu mam – to nie może być przypadek

Prawidłowo funkcjonujący brzuszek to radość dziecka, a dzięki temu szczęście i spokój mamy, która ma poczucie, że dba o rozwój swojego malucha najlepiej, jak potrafi. Karmienie piersią to najlepszy sposób żywienia niemowlęcia, jednak zdarzają się sytuacje, kiedy kobieta nie może karmić dziecka własnym mlekiem. W takich przypadkach oprócz wsparcia lekarza pediatry, bardzo ważny jest dla niej kontakt i rozmowa z drugą mamą, która może podpowiedzieć, jakie mleko modyfikowane sprawdziło się w przypadku jej dziecka.

Dzięki licznym dobrym doświadczeniom z marką, przekładającym się na pozytywne opinie, Bebiko 2 może się pochwalić tym, że jest najbardziej zaufaną marką wśród polskich mam. Kobiety doceniają i podają Bebiko 2 NutriFlor+ swoim dzieciom, ponieważ według ich opinii to mleko:

  • dobrej jakości w przystępnej cenie,
  • zawierające składniki ważne dla rozwoju niemowlęcia,
  • dopasowane do potrzeb delikatnego i wciąż kształtującego się układu pokarmowego malucha,
  • dobrze tolerowane przez małe brzuszki – co świadczy o tym, że młody organizm jest odpowiednio odżywiony, a dzięki temu prawidłowo się rozwija.

Istotnym aspektem dla mam jest także stabilna, wieloletnia obecność marki na polskim rynku. Wiele pokoleń wyrosło na Bebiko 2 – ten fakt daje mamom poczucie spokoju i bezpieczeństwa, ponieważ wiedzą, że podają swoim dzieciom sprawdzony produkt, odpowiadający zmieniającym się potrzebom delikatnych brzuszków.

Czy wiesz, że…

…Bebiko 2 to marka mająca największą grupę ambasadorek oraz ciesząca się największą skłonnością do polecania, co potwierdzają wyniki badań? Tak, Najwięcej Mam ufa właśnie nam![2]

Duża praca małego brzuszka

1000 pierwszych dni to czas najintensywniejszego rozwoju dziecka, w tym jego układu pokarmowego. Brzuszek ma duże znaczenie dla prawidłowego wzrostu i dobrego samopoczucia malucha. Aby praca brzuszka przebiegała harmonijnie, niezbędna jest odpowiednia dieta – Bebiko 2 jako ekspert od małych brzuszków jest dla rodziców wsparciem w tym zakresie. Specjalnie dla maluchów po 6. miesiącu życia, które z uzasadnionych względów nie są karmione mlekiem mamy, powstało Bebiko 2 NutriFlor+, zawierające m.in. opatentowaną kompozycję oligosacharydów GOS/FOS, wapń i witaminę D dla mocnych kości*, żelazo dla rozwoju poznawczego* oraz kwas alfa-linolenowy (omega 3), niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej*.

Opinie mam na temat Bebiko 2 NutriFlor+[3]:

„Ufam Bebiko 2, gdyż wiem, że zawiera wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju fizycznego oraz umysłowego mojego dziecka. Wiem, że jest bezpieczne, gdyż wytwarzane jest pod ścisłą kontrolą przez najlepszych specjalistów” – Agnieszka z Poznania

„Przy wyborze mleka dla córki spędziłam mnóstwo godzin w internecie. Porównywanie składów, czytanie opinii. Zasięgnęłam porad koleżanek, no i lekarza pediatry. Bebiko 2… hmmm… próbujemy. I była to idealna decyzja. Córka wypijała mleko ze smakiem, mały brzuszek był zadowolony. Zaufaliśmy i nie zamierzamy rezygnować z mleka Bebiko 2 jeszcze przez długi czas” – Marta z Gnieżdżewa

„Ufam Bebiko 2, ponieważ jest to marka z tradycjami, z wieloletnim doświadczeniem, marka profesjonalna, dedykowana dzieciom. Jako dziecko mama i babcia też podawały mi do picia to mleko. Bebiko 2 dba o brzuszki naszych milusińskich, troszczy się o nie” – Edyta z Marek

*Bebiko 2 NutriFlor+, zgodnie z przepisami prawa, zawiera wapń, witaminę D, żelazo i kwas alfa-linolenowy (ALA).

Ważne informacje: Karmienie piersią jest najwłaściwszym i najtańszym sposobem żywienia niemowląt oraz rekomendowane dla małych dzieci wraz z urozmaiconą dietą. Mleko matki zawiera składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka oraz chroni je przed chorobami i infekcjami. Karmienie piersią daje najlepsze efekty, gdy matka prawidłowo odżywia się w ciąży i w  czasie laktacji oraz gdy nie ma miejsca nieuzasadnione dokarmianie dziecka. Przed podjęciem decyzji o zmianie sposobu karmienia matka powinna zasięgnąć porady lekarza.

[1] http://yt360.pl/celebryta-czy-znajomy-decyzje-zakupowe-polakow-badanie-iqs/

[2] Hasło oparte na opinii wyrażonej przez 84% z grupy 845 mam, które testowały mleko modyfikowane Bebiko 2 NutriFlor+ w ramach projektu realizowanego na platformie trnd.pl w dniach 20.11-12.12.2017.

[3] Opinie mam zebrane w konkursie „Za co ufasz Bebiko 2” organizowanym na stronie www.bebiklub.pl w dniach: 16.11-22.11.2017.


Lifestyle

Naukowcy mówią, że istnieje 7 ciekawych czynników, które panowie uwielbiają w kobietach

Redakcja
Redakcja
23 czerwca 2018
fot. iStock/ LaraBelova

Naukowcy mówią, że istnieje 7 czynników, które sprawiają, że panowie uważają jedne panie za bardziej godne zainteresowania niż inne. I są to takie, czynniki, które z pewnością większość z nas uzna za zupełnie nieatrakcyjne. Tymczasem okazuje się, że to, czego się wstydzimy. Czasami nasze wady zwiększają naszą atrakcyjność, a cechy, których jesteśmy nieśmiali, stają się urocze, a nawet uwodzicielskie dla mężczyzn.

Pocenie się

Ludzie mogą rozróżnić ponad 1 trylion rodzajów zapachów. I chociaż pot może nie być najprzyjemniejszym z nich, w rzeczywistości mówi wiele o naszych uczuciach. Naukowcy twierdzą, że „zapach kobiecego potu ze szczęścia” działa bardzo pobudzająco na panów.

Zaraźliwy śmiech

Psycholodzy twierdzą, że jeśli spotkamy kogoś, kto rozśmieszy nas szczerze, romantyczny związek z tą osobą może być bardzo udany. Nasze życie wypełni się śmiechem i pozytywnymi emocjami.

Okulary

Teraz nie musisz nosić swoich okularów tylko do czytania. Badania wykazały, że coraz więcej panów uważa, że kobiety w okularach są bardziej atrakcyjne i seksowne.

Nieopalone „paski” na ciele

Kto by pomyślał. Jasne obszary na twoim opalonym ciele z daleka wydają się nawet nagie. Przyciągają uwagę mężczyzn i pobudza wyobraznię.

 Włosy w nieładzie

Okazuje się, że potargane „trzydniowe” włosy czy naturalne fale lub niechlujny kok wyglądają bardziej naturalnie niż skomplikowana fryzura z dużą ilością lakieru…

Brak makijażu

Naukowcy obliczyli, że 40% mężczyzn uważa kobiety za bardziej atrakcyjne „naturalne”.

Brzuszek

Badania pokazują, że mężczyźni, którzy patrzyli na zdjęcia kobiet o budowie ciała przypominającej klepsydrę, odczuwali więcej impulsów w obszarach mózgu odpowiedzialnych za przyjemność. Także nie ma się czym przyjmować :).

 


Zobacz także

Andrzej Polan: Zaczynam na ogromnym minusie. Na razie jestem na dnie…

Bajka o wędrujących jajach… Drogi mężczyzno, nie oddawaj tak łatwo swojej męskości

Jak odnaleźć szczęście? To prostsze niż myślisz