Go to content

6 znaków, że jesteś Ziemskim Aniołem

Fot. iStock/Dzhulbee

Pracownicy Światła, Kryształowe Dzieci, czy po prostu Ziemskie Anioły, to ludzie o nadzwyczaj dobrej i wrażliwej osobowości, które czują, że przybyły na ten świat ze szczególną misją. Te osoby posiadają silne wewnętrzne pragnienie rozprzestrzeniania światła – wiedzy, mądrości, wolności, prawdy, a przede wszystkim bezwarunkowej miłości. Ich głównym celem w życiu jest niesienie pozytywnych zmian.

Często czują także, że w jakiś sposób tu nie pasują. Mają „stare dusze”, które tęsknią do czasów, kiedy żyliśmy z uprawiania ziemi, w zgodzie ze zwierzętami i Matką Naturą. Wiedzą jednak, że powrót do tego, co było jest niemożliwy. Dlatego chcieliby przywrócić harmonię tu i teraz. Pragną dostatku, radości, szczęścia i uśmiechu dla wszystkich. To jedni z najmniej egoistycznych ludzi jakich spotkasz na swojej drodze. Być może sama intuicyjnie czujesz, że jesteś jednym z nich, ale nie jesteś tego pewna?

Sprawdź kilka z tych cech i przekonaj się jaka jest twoja prawdziwa rola na tym świecie.

6 znaków, że jesteś Ziemskim Aniołem:

1. Jesteś wyjątkowo wrażliwa

Pracownicy Światła, to ludzie bardzo życzliwi, wrażliwi i empatyczni. Są wyczuleni na ludzkie cierpienie, a problemy tego świata dotykają ich do żywego. Co często sprawia, że czują się tym wszystkim zmęczeni i przytłoczeni. Ponad wszystko nie tolerują przemocy, nienawiści i wszelkiego nadużywania władzy.

2. Lubisz być sama

Ponieważ jak gąbka wchłaniają negatywne uczucia i nastroje otaczających ich osób, Ziemskie Anioły potrzebują także czasu, by pobyć chwilę sam na sam. To pozwala im odróżnić własne emocje od uczuć innych. W tym czasie lubią mieć kontakt z Matką Naturą, dzięki czemu mogą się wewnętrznie wyciszyć, zregenerować, ale też popracować nad sobą. Pracownik Światła wie, że aby zmienić świat na lepsze musi najpierw stać się najlepszą wersją samego siebie.

3. Troszczysz się o innych

Anioły są zafascynowane pomaganiem ludziom. Często robią to na przykład jako terapeuci czy nauczyciele. Mogą być pielęgniarkami, psychologami, uzdrowicielami lub nauczycielami. Nie zawsze jednak mogą pomagać ludziom w sposób bezpośredni. Wówczas podejmują się takich zawodów, których wyraźną intencją jest przyczynienie się do wyższego dobra ludzkości.

Ich troska o innych jest na tyle duża, że często zapominają w tym wszystkim o sobie. Nierzadko, Pracownik Światła, będzie miał więc kłopoty z zadbaniem o siebie.

4. Czujesz, że jesteś powołana do jakiegoś wyższego celu

Światła od samego początku swego życia, czują, że są inni. Nie chcą podążać wydeptanymi ścieżkami i dostosowywać się do struktury, do której czują, że nie pasują. Często czują się odizolowani, samotni i niezrozumiani. Dlatego mają wrażenie, że powinni pójść własną drogą, żyć według własnych zasad. Postrzegają siebie jako uzdrowicieli i poszukują pracy, która pozwoliłaby im rozwinąć swoje pasje. Możesz na przykład chcieć założyć własny biznes, byle by wyzwolić się z sideł systemu i rutyny „normalnej” pracy.

5. Masz silną intuicję

Jeśli mogłabyś się podpisać pod wszystkimi dotychczas wymienionymi punktami, prawdopodobnie jest tak, ponieważ ufasz swojej intuicji. Wierzysz, że pochodzi ona z jakiegoś większego źródła, Boga, wyższej energii czy wszechświata. Ufasz też, że ten wewnętrzny głos poprowadzi cię w lepsze miejsce i sprowadzi do twego życia wartościowych ludzi. I najczęściej tak właśnie jest.

6. Nie zgadzasz się ze współczesnymi ideałami

Większość Ziemskich Aniołów nie jest w stanie pojąć dzisiejszego świata. Nie potrafią bowiem zrozumieć, dlaczego spędzamy tak dużo czasu w pracy, której nienawidzimy, by kupować rzeczy, których nawet nie potrzebujemy. Dlaczego zabieramy tej planecie tak wiele, a w zamian nie dajemy nic? Dlaczego niszczymy swój własny dom, skoro innego nigdy nie będziemy mieli? Dlaczego nie możemy zaprzestać wojny mimo że nazywamy się cywilizowanymi ludźmi? Można by nazwać ich hipisami, ale oni po prostu postrzegają dbałość o naszą planetę, jako coś zwyczajnie racjonalnego, jako normalną kolej rzeczy.

Jeśli te słowa współbrzmią z tym co w środku czujesz, bardzo możliwe, że sama jesteś Ziemskim Aniołem. To trudne, ale za to wyjątkowo wdzięczne, zadanie. Jeżeli więc kiedykolwiek poczujesz się zagubiona w swoim życiu, pamiętaj o swojej misji. I o tym, że nie przyszłaś na ten świat, aby się chować, ale po to, by rozświetlać drogę i uczynić go lepszym miejscem.


Źródło: powerofpositivity.com