Go to content

5 wrocławskich projektantów, których znajdziesz na targach Slow Fashion

Fot. Materiały prasowe

14 i 15 października odbędzie się 10 edycja targów Slow Fashion. To największe wydarzenie prezentujące polską modę autorską, które poraz raz drugi odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia. Swoje produkty zaprezentuje na nim również silna reprezentacja lokalnych twórców. Poznajcie sylwetki 5 z nich.

Hugbag

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

HUGBAG to dwóch przyjaciół: Radek i Radek oraz ich pracownia kaletnicza. Manufaktura działa w duchu  tradycyjnego rzemiosła, projekty chłopaków cechuje funkcjonalność, materiał i estetyka. Produkty powstają z polskich skór, wyprawianych i barwionych roślinnie. Każdy HUGBAG to egzemplarz unikatowy, zawsze elegancki, nigdy nie wychodzi z mody.

make me.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Make me. czyli Katarzyna Sekścińska –  stylistka, która będzie doradzać gościom targów Slow Fashion w kwestii doboru ubrań. make me. odzwierciedla wieloletnie doświadczenie Kasi w branży modowej oraz pasji,  którą jest kreatywna praca z klientem i budowanie wizerunku. Po połącznie usługi profesjonalnego personal shoppera i stylisty z ofertą z zakresu fashion brandingu. Moda jest tu traktowana jako sztuka wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów (IMAGE COACHING). Kasia hołduje zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody.

Bowtieswala

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Bowtieswala to kreatywna lifestylowa marka modowa, oferująca ręcznie robione, eleganckie muszki i akcesoria. Firma mieści się we Wrocławiu, ale oferuje wysyłkę na cały świat. W ich ofercie znajdziesz kolorowe muszki, jak również unikatowe akcesoria zrobione z drewna. Coś w sam raz dla stylowego mężczyzny, ale i kobiety znajdą coś dla siebie.

Some Wear Else

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Some Wear Else to sklep z modą zrównoważoną, organiczną, wegańską, etyczną oraz zaangażowaną społecznie. Znajdziecie tu designerskie ubrania fair-trade zatwierdzone certyfikatami GOTS, Fair Trade czy PETA. Od miejskiej klasyki w wersji eko z Nowej Zelandii, zaangażowane projekty z Mołdawii, przez skandynawski streetwear, aż po organiczne akcesoria z Izraela. Znajdziesz tu wyjątkowe doznania modowe w duchu upcyclingu i z wykorzystaniem zielonej energii.

Fu-Ku

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Linda Parys i Agnieszka Jarosz założyły FU-KU w 2011 roku. Siedziba sklepu znajduje się we wrocławskim Sky Towerl. FU-KU Concept Store i Foto Studio to miejsce, które łączy modę i fotografię. FU-KU to sklep z unikatowymi ubraniami, dodatkami, produktami dla domu polskich projektantów. FU-KU to studio fotograficzne specjalizujące się w fotografii modowej oraz komercyjnej, z pełnym zapleczem do przygotowania sesji. Dziewczyny Od samego początku pokazują i wspierają dobrych, niezależnych, projektantów, ludzi twórczych. A Ekipa Slow Fashion tym bardziej wspiera takie inicjatywy!