Go to content

11 oznak, że jesteś z facetem, który Cię szanuje

Fot. iStock/oneinchpunch

1. Zawsze słucha, kiedy mówisz

Nie ignoruje twoich pomysłów. Bierze Twoje zdanie pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. W zasadzie bardzo wysoko ocenia twoją opinię. Kocha twój mózg tak samo jak twoje ciało.

2. Lubi cię dokładnie taką, jaką jesteś

Nigdy nie zawstydza Cię uwagami na temat Twojego stroju, wyglądu czy byłego faceta. Nigdy nie naśmiewa się z Twojego gustu muzycznego czy filmowego. Nigdy nie sprawia, że ​​czujesz się gorsza od niego. Jesteście członkami jednej drużyny.

3. Daje ci swobodę dokonywania własnych wyborów

Nie mówi Ci, z kim możesz spędzać wolny czas w weekendy ani ile możesz wypić. Ufa Ci, że nie oszukujesz. Wie, że masz głowę na karku i wierzy, że nie zrobisz mu krzywdy.

4. Nigdy nie gada o tobie swoim przyjaciołom

Jest dumny, że jest z Tobą. Lubi pokazywać się w Twoim towarzystwie. Nie krytykuje Cię w obecności swoich przyjaciół lub członków rodziny. Jedyne, co ma do powiedzenia o Tobie, to dobre rzeczy. A jeśli ktoś ma do powiedzenia coś złego, będzie cię bronił.

5. Wysłuchuje cię, nawet gdy jest zły

Nie zmienia się w zupełnie inną osobę, gdy jest pijany lub wkurzony. Nie krzyczy na Ciebie ani nie przeklina. Nie mówi niewybaczalnych rzeczy, za które musi przepraszać rano. Traktuje Cię z szacunkiem, nawet jeśli jesteście na siebie zirytowani.

6. Pojawia się na czas

Nie marnuje Twojego czasu. Szanuje Cię na tyle, by dotrzymywać obietnic. Jeśli powie Ci, że zamierza coś zrobić, to to to robi. Nie kłamie, co jest gotów dla Ciebie zrobić, żeby tylko zapunktować.

7. Pamięta małe rzeczy

Oznacza to, że zwraca uwagę, kiedy i co mówisz. Nie tylko kiwa głową potakująco, wpuszczając Twoje słowa jednym uchem i wypuszczając drugim. Troszczy się o Ciebie na tyle, by pamiętać małe rzeczy, które powiedziałaś, rzeczy, o których nawet nie oczekiwałeś, że zapamięta.

8. Mówi Ci prawdę, bez względu na wszystko

Nie próbuje wydostać się z kłopotów, naginając prawdę i mówiąc małe, białe kłamstwa. Szanuje Cię wystarczająco, by być z Tobą szczerym. Nawet jeśli będzie to trudne, upewni się, że poznasz całą prawdę.

9. Jest lojalny

Nie lekceważy Cię, nie robi nic za Twoimi plecami i nie oszukuje, flirtując z innymi kobietami. Interesuje się tylko Tobą i upewnia się, że świat o tym wie.

10. Ignoruje swój telefon, gdy jesteś w pobliżu

Nie trzyma głowy w telefonie, kiedy z nim rozmawiasz. Cieszy się chwilą, nie próbuje uciec. Jest w pełni obecny, gdy jest z Tobą.

11. Odpowiada na twoje pytania

Niezależnie od tego, czy pytasz o jego uczucia, czy jego historię, jest z Tobą szczery. Nigdy nie unika odpowiedzi na Twoje pytania ani nie zarzuca ci, że jesteś zbyt wścibska. Mówi Ci wszystko, co chcesz wiedzieć.