Go to content

10 „niewygodnych” sygnałów, że jednak w końcu znalazłaś odpowiedniego faceta (nawet jeśli ciągle w to nie wierzysz)

Zbytnia podejrzliwość w związku dwojga ludzi jeszcze nikomu nie wyszła na dobre. Nie warto rezygnować z kogoś tylko dlatego, że wszystko wydaje ci się… zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Nawet jeśli zawiodłaś się na poprzednich partnerach, nie zakładaj od razu, że i tym razem będzie podobnie. Daj szansę osobie, która próbuje zdobyć twoje serce.

Nie mierz wszystkich tą samą miarą. Uwierz, żeby być może właśnie dopiero teraz spotkałas kogoś, kto okazał się wart twojego uczucia, emocji, uwagi. Nie doszukuj się ukrytych, złych znaczeń, drugiego dna, podstępu. Odetchnij głęboko i pomyśl, że tym razem naprawdę może być inaczej, lepiej. Że wreszcie będziesz szczęśliwa.


Na podstawie: relrules.com

Fot. iStock

1/10 Nie możesz uwierzyć w jego szczere intencje, choć wszystko co on robi, wskazuje na to, że się mylisz

W przeszłości miałaś kilka nieudanych relacji, więc uwierzyłaś już w to, że wszyscy mężczyzny są „tacy sami”, że kłamią i oszukują, by postawić na swoim, by to im było dobrze i wygodnie. Ale tym razem jest inaczej.

2/10 Czekasz na moment, w którym on cię rozczaruje, ale ten moment nie nadchodzi

Bywałaś rozczarowana wiele razy. Mężczyźni zawiedli cię, na wielu polach – nie mogłaś liczyć na bliską osobę. Więc myślisz, że musisz być przygotowana na ból, jaki przyniesie ci również i ten związek. Ale to, co złe, nie nadchodzi, zamiast tego, jest wspaniale, pierwszy raz.

3/10 Nie wierzysz w jego obietnice, ale on zawsze dotrzymuje słowa

Jesteś przyzwyczajona do tego, że spełnianie danej obietnicy to rzadkość. Starasz się być odporna, uzbrajasz się w ochronny pancerz, aby cios był możliwie najmniej bolesny. Tymczasem… On po prostu dotrzymuje słowa.

4/10 Szykujesz się na jego „gierki”, ale on… nie gra

Wiesz, jak działa gra miłością  i wiesz, że jakie niesie ze sobą ryzyko. Ale on się tobą nie bawi. Nie jesteś dla niego tylko grą.

5/10 Uświadamia ci, jak złe były twoje poprzednie związki, bo bycie z nim to odwrotność tego, co przeżyłaś w przeszłości

Dopiero bycie z nim pozwala ci zrozumieć, że dawałaś się wykorzystać poprzednim partnerom. Dopiero teraz widzisz, jak daleko było im do ideału, jak wiele brakowało tym związkom, by były udane. Teraz wszystko wydaje ci się dobre i proste. Nie myśl o tym zbyt intensywnie. Nie podejrzewaj.

Fot. iStock

6/10 Mówi, że jest mu przykro nawet wtedy, gdy nie oczekujesz przeprosin

Mężczyźni, z którymi spotykałaś się w przeszłości uważali, że nie mają za co przepraszać, bo i tak wszystko to twoja wina. Ale ten facet jest inny. Mówi „przepraszam” i naprawdę tak czuje.

7/10 Jest cierpliwy, bo wie, że potrzebujesz czasu, żeby mu zaufać

Nie zmusza cię do zrobienia czegoś, co jest dla ciebie trudne, emocjonalnie niewygodne. Nie stawia cię w dziwnych sytuacjach. Nie czujesz się przy nim nieswojo, ale swobodnie.

8/10 Może się z tobą pokłócić, ale nie pójdzie spać, póki się z tobą nie pogodzi

W poprzednich związkach byłaś już tak bardzo zmęczona tymi kłótniami i brakiem chęci porozumienia. Ciche minuty, godziny, dni… Albo zamiatanie problemów po dywan, w nadziei, że same się rozwiążą. Jednak tym razem nie zawsze będzie tak łatwo. On chce, by między wami było dobrze.

9/10 Jest ci życzliwy, także wtedy, gdy między wami pojawia się konflikt

Nawet, gdy dasz mu się we znaki, jego uczucia dla ciebie się nie zmieniają. Nawet, gdy będziecie pokłóceni, nie zawiedzie cię, kiedy będzie trzeba, przybędzie z odsieczą. Bo nie jest rozkapryszonym dzieckiem, tylko mężczyzną.

10/10 Zaczynasz rozumieć znaczenie słów "zależy mi na tobie"

Bo znaczenia słów „jest mi wszytsko jedno, co zrobisz” nauczyłaś się już w przeszłości. Teraz, ze zdziwieniem odkrywasz co to znaczy czuć, że ktoś się o ciebie troszczy, że jest dla ciebie wtedy, kiedy go potrzebujesz, że zależy mu na twoim zdrowiu, dobrym samopoczuciu, szczęściu