Go to content

„Wstyd” – komedia, która zmienia zasady gry!

"Wstyd" - komedia, która zmienia zasady gry!

Nadchodzi nowa premiera Teatru Spektaklove. Już 9 października „Wstyd” Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata. Zabawna i wyrazista analiza relacji międzyludzkich, która skłania do refleksji nad podziałami społecznymi.

Czy jesteś gotów zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami w rytmie weselnej muzyki? Czy możliwe jest wesele bez ślubu? Przyjdź do Spektaklove na „Wstyd” Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata i sprawdź sam. Ta błyskotliwa komedia, rozgrywająca się na tle weselnego chaosu, sprawi, że już od pierwszej minuty nie będziesz mógł powstrzymać się od śmiechu.

Zderzenie dwóch całkowicie odmiennych rodzin – od pochodzenia, przez status społeczny, aż po styl życia i gusty – jest kanwą dla wydarzeń, które z każdą minutą stają się coraz bardziej ekscytujące. Zdezorientowani i zszokowani rodzice narzeczonych próbują opanować sytuację, lecz ich starania przeradzają się w kolejne pytania: Co właściwie się wydarzyło? Kto ponosi winę? Co dalej z weselną celebracją? Czy witać gości?

Z upływem czasu, uprzednio grzeczne konwersacje przeradzają się w otwarte konflikty, które ostatecznie prowadzą do wybuchu emocji.

„Wstyd” to więcej niż tylko komedia. Spektakl pełen ostrych ripost, prawdziwych emocji i mocnych kreacji aktorskich – Anny Dereszowskiej, Mariety Żukowskiej, Szymona Bobrowskiego i Wojciecha Zielińskiego. Zabawna i wyrazista analiza relacji międzyludzkich, która skłania do refleksji nad podziałami społecznymi.

„Wstyd” jest perfekcyjną mieszanką humoru, dramatu i tajemnicy, która z pewnością dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń teatralnych! 

W końcu Spektaklove to teatr, który podąża za widzem.

__
WSTYD”
Autor: Marek Modzelewski
Reżyser: Wojciech Malajkat
Kostiumy: Zuzanna Kolanowska, Zuzanna Gąsiorowska
Scenografia: Wojciech Malajkat
Producenci: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina
Produkcja: Tito Productions Spektaklove
Premiera: 9 października 2023
Obsada:
Anna Dereszowska, Marieta Żukowska, Szymon Bobrowski, Wojciech Zieliński