Go to content

Jedna miłość może zmienić cały świat… Premiera kinowa „Wierzę w Ciebie” w Twoim domu!

Fot. Materiały prasowe

Wzruszająca i inspirująca prawdziwa historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara.

Jeremy Camp jest wielką gwiazdą chrześcijańskiej muzyki. Sprzedaje miliony płyt, a jego koncerty zapełniają stadiony. Największym źródłem jego szczęścia jest jednak odwzajemniona miłość do cudownej Melissy. Wydaje się, że życie nie może być bardziej idealne. Aż do dnia, gdy na zakochanych spada dramatyczna wiadomość. Melissa jest ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie. Mimo starań najlepszych lekarzy, terapia nie przynosi rezultatów. Jeremy i Melissa nie zamierzają się jednak poddać, a sił dodaje im wiara. Czy miłość i moc modlitwy zdołają pokonać śmierć? Czy zakochani odnajdą sens w cierpieniu, które zgotował im los?

Fot. Materiały prasowe

Żeby dowiedzieć się tego wszystkiego, odesłalibyśmy was do kin. Ale nie tym razem. Premiera filmu właśnie odbyła się na platformie VOD,  CINEMAN.pl, VECTRA, Player oraz na Platformie CANAL+ w usłudze PREMIERY VOD+.

Fot. Materiały prasowe

Usiądźcie zatem wygodnie, przygotujcie hurtowe ilości chusteczek i poznajcie ich. Obejrzyjcie opowieść o tym, że wiara, nadzieja i miłość sprawiają, że nigdy nie jesteśmy zdani tylko na siebie.

Opowiedziana w filmie „Wierzę w Ciebie” historia miłości Jeremy’ego i Melissy Camp przekracza wszelkie granice kulturowe i geograficzne, buduje pokoleniowe mosty odkupienia i porozumienia. Wydawać by się mogło, że choroba tak straszna jak rak w jakiś sposób zawsze dzieli i oddala. Tym razem pokonała zakochanych ale nigdy nie byli ze sobą bliżej…

Fot. Materiały prasowe


Artykuł sponsorowany