Go to content

O kompleksach, pasji i miłości… Victoria Beckham pisze list do 18-letniej siebie

Fot. Screen/http://www.vogue.co.uk

Jeśli do tej pory postrzegaliście ją jako chłodną i niedostępną, tą publikacją Victoria Beckham udowodniła, że tak naprawdę jest ciepłą i wrażliwą osobą. Dlaczego jednak gwiazda, ikona stylu, osoba spełniona zawodowo i posiadająca szczęśliwe życie rodzinne pisze tak emocjonalny list do siebie z przeszłości? Odpowiedź jest prosta: o napisanie artykułu poprosił ją brytyjski „Vogue”. Gwiazda sama wybrała taką jego formę, udzielając „młodszej sobie” kilku rad i opisując spotkanie z obecnym mężem.

O kompleksach i postrzeganiu siebie

“Wiem, że jest ci ciężko,” – pisze Victoria  do 18-letniej siebie. – „Nie jesteś wcale najładniejsza, najszczuplejsza, ani nawet  najlepsza w tańcu w szkole artystycznej Laine Theatre. Nigdy do końca tam nie pasowałaś, chociaż nie możesz narzekać – masz bardzo miłe koleżanki. Twoja cera pozostawia wiele do życzenia. No i uważasz, że dyrektor specjalnie kazał ci stać z tyłu podczas występu z okazji końca szkoły (w tym okropnym, upokarzającym i obcisłym, jasnofioletowym trykociku z lycry), bo jesteś za gruba, żeby stać z przodu. (To wcale nie musi być prawda)”.

O miłości

„ … tak, miłość od pierwszego wejrzenia istnieje. Znajdzie cię w loży drużyny Manchester United – chociaż będziesz odrobinę wstawiona, więc szczegóły mogą wyglądać odrobinę inaczej. Podczas gdy inni piłkarze będą popijać przy barze z kumplami, David zostanie gdzieś z boku, ze swoją rodziną. (Nawet nie będzie wtedy w pierwszym składzie – to ty jesteś tą sławną). Ten jego uroczy uśmiech… Ty też bardzo cenisz swoją rodzinę, i pomyślisz o tym, jak bardzo jesteście do siebie podobni –  ty i on. Poprosi cię o numer telefonu (nadal trzyma bilet samolotowy Londyn-Manchester, na którym go zapisał)”.

 

O pasji, którą w sobie odkryła

„Będziesz mieć niezły ubaw dobierając sobie stroje –  lateksowe kombinezony, wisiorki z dziwnymi napisami, sterczące blond fryzury.  Nigdy nie pomyślisz, że możesz wyglądać zabawnie. Będziesz pojawiać się na różnych ceremoniach wręczenia nagród, wyglądając jak drag queen.  Ale kocham w tobie to, że zawsze będziesz czuć się wolna w tym wyrażaniu siebie swoim wyglądem. Moda stanie się dla ciebie  z czasem kiedyś czymś bardzo ważnym, zrób wszystko, żeby cię to nie przytłoczyło”.

“I nauczysz się, kiedy dojrzejesz, wybierać białe, sportowe buty zamiast niebotycznych obcasów i białe T-shirty zamiast przykrótkich sukienek”.

Wygląda na to, że Victoria to bardzo sympatyczna, normalna kobieta, prawda?


Źródło: www.viralwomen.com