Go to content

„Kobiety są aktywne, przedsiębiorcze i bardzo ambitne”. Bałtowska Akademia Kobiet czeka właśnie na ciebie!

Fot. iStock / Petar Chernaev

Kobiety to wyjątkowe istoty, które znakomicie radzą sobie z wieloma obowiązkami i wyzwaniami, jakie stawia przed nimi współczesny styl życia. Realizujemy się na wielu płaszczyznach, nieobce jest nam łączenie życia domowego, wychowywania dzieci oraz realizacji ambicji zawodowych. Nasze pasje, apetyt na życie i chęć stawiania nowych wyzwań popychają nas ku dalszemu rozwojowi.

Odwaga i ciekawość otwierają drogę do sukcesu

W kobietach jest moc i siła potrzebna do zdobywania upatrzonych szczytów. Odwaga do postawienia pierwszego kroku na drodze do realizacji planów jest niezwykle istotna. Motywacja do działania jest motorem napędowym sukcesu, a w połączeniu ze śmiałością pomaga łatwiej i szybciej osiągając zamierzony cel. Wyciągając rękę po to, co pozornie pozostaje poza zasięgiem, możemy udowodnić, że chcieć oznacza móc.

Kobiety podejmują próby, czasem wielokrotnie, aby przekonać się, że zawsze warto jest zawalczyć o siebie. Jeśli nawet boisz się zaryzykować, ale potrzebujesz zmiany w swoim nastawieniu, nie pozostajesz osamotniona. Skorzystaj z szansy, jaka się nadarza, wyjdź naprzeciw pragnieniom i naucz się zdobywać wymarzone szczyty.

Bałtowska Akademia Kobiet czeka na ciebie! 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Bałtowska Akademia Kobiet to szansa na zdobycie cennej wiedzy i lepsze poznanie swoich mocnych stron. Ty, jako kobieta ambitna i ciekawa nowego, postawisz tu kolejny krok do dalszych sukcesów. Bałtowska Akademia Kobiet jest znakomitą okazją do konfrontacji z własnymi możliwościami oraz podpatrzenia tych z nas, którym sukces udało się osiągnąć.

Czekają tu na ciebie bezcenne godziny, wypełnione starannie zbudowanym programem motywacyjnym, wystąpieniami ekspertów i osobowości medialnych. Przez 3 dni będziesz mogła poczuć klimat miejsca stworzonego dla kobiet takich jak ty:

Kobiety są aktywne, przedsiębiorcze i bardzo ambitne – mówi Monika Lichota, organizator Bałtowskiej Akademii Kobiet. – Chcemy je wesprzeć, motywować do działania, podejmowania nowych wyzwań. Program Bałtowskiej Akademii Kobiet jest tak zbudowany, żeby dostarczyć właśnie motywacji, inspirującej wiedzy, nowych, cennych kontaktów biznesowych.

O to, byś wróciła do domu pełna sił, energii i z najlepszymi wrażeniami zadbają doświadczeni event managerowie. W Bałtowskiej Akademii Kobiet przygotowano nie tylko wykłady motywacyjne, prelekcje fachowców, możliwość spotkania i obcowania z osobowościami znanymi ze szklanego ekranu, ale także liczne propozycje rozrywki na wysokim poziomie. Nie samą wiedzą kobiety żyją i po czasie chłonięcia wiadomości, należy się każdej z nas relaks. Najlepszą rozrywkę zagwarantują: wernisaż wystawy Marty Frej, koncerty Wojtka Ezzata, Megitzy Trio, zabawa z didżejem z Grupy DJ Adamusa – DJ Robinem, zajęcia jogi dla początkujących i konkursy z nagrodami.

Czerp z doświadczenia kobiet, które sukces dzierżą w swojej dłoni

Ponieważ słowo pisane nie jest najlepszym nauczycielem, organizatorzy Bałtowskiej Akademii Kobiet zadbali, by najlepszy przykład czerpać z osób, które lubimy i podziwiamy:

Małgorzata Rozenek-Majdan. Prezenterka i prawniczka. W wieku dziewiętnastu lat ukończyła szkołę baletową. Doktorantka Wydziału Prawa I Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2012–2014 była gospodynią polskiej wersji brytyjskiego programu „The Perfect Housewife with Anthea Turner”, czyli „Perfekcyjna Pani Domu”. W marcu 2015 została prowadzącą programu „Piekielny Hotel”. Obecnie jest prowadzącą program ‚,Project Lady”.

Fot. Adam Pluciński

Fot. Adam Pluciński

 

Joanna Racewicz. Dziennikarka informacyjna i publicystyczna, która nie zapomina o kobiecym i własnym punkcie widzenia. Bezkompromisowa, gdy chodzi o wartości takie jak prawda, przyzwoitość, uczciwość. Wróg bylejakości. W swojej karierze zawodowej związana była w telewizją publiczną i TVN. Prowadziła między innymi „Panoramę”, dla „Dzień Dobry TVN” cykl „Dom otwarty”, a dla „Pytania na śniadanie” rozmowy w   ramach cyklu „Kobiecy punkt widzenia”. Autorka książek: „12 rozmów o miłości. Rok po katastrofie” i „12 rozmów o pamięci. Oswajanie nieobecności”, poświęconych stracie bliskich w katastrofie smoleńskiej. Joanna Racewicz w katastrofie tej straciła męża, Pawła Janeczka. Joanna Racewicz

Agnieszka Rylik. Najbardziej utytułowana polska pięściarska, wielokrotna mistrzyni świata w boksie zawodowym, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick boxingu. Przygodę ze sportem rozpoczęła w wieku 15 lat od kick boxingu. Po pół roku treningów zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski, dwa lata później Mistrzostwo Świata seniorek. Po kolejnych sukcesach, już na polu zawodowym, ambicja i głód życia zaprowadziły ją na ring bokserski. Już w czwartym profesjonalnym pojedynku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata kategorii lekkopółśredniej. W latach 2000-2005 Agnieszka Rylik stoczyła osiemnaście pojedynków, wygrywając aż siedemnaście z nich. Jako jedna z nielicznych kobiet na świecie walczyła w kultowych miejscach dla boksu, jak Madison Square Garden w NY czy Mandalay Bay w Las Vegas. Od lat związana jest z telewizją, jako komentator sportowy. Od 11 lat prowadzi autorski cykl sportowy dla „Dzień Dobry TVN”. Wystąpiła w drugiej edycji show „Taniec z gwiazdami”, zajmując czwarte miejsce, zagrała w filmie Juliusza Machulskiego „Superprodukcja”, jest też bohaterką dokumentu Igi Cembrzyńskiej „48 godzin”.

Fot.

Alicja Resich-Modlińska. Jedna z najwszechstronniejszych osobowości medialnych w Polsce. Dziennikarka telewizyjna i radiowa, felietonistka, autorka tekstów humorystycznych. Debiutowała w Programie 2 Telewizji Polskiej jako prowadząca bloki programowe i wywiady oraz sobotnią Telewizję Śniadaniową. Równolegle współpracowała z satyrycznym tygodnikiem „Szpilki” jako autorka różnorodnych form literackich oraz kabaretem „Nie Tylko dla Orłów” w radiowej Trójce jako autorka i wykonawczyni. W „RadioMannie” wraz z  Wojciechem Mannem prowadziła popularną audycję „Wywiady spod estrady”. Współtworzyła i prowadziła pierwszy telewizyjny rozrywkowy talk-show „Wieczór z Alicją”. W pamięci telewidzów zapisały się również jej ekskluzywne wywiady z wybitnymi artystami i naukowcami z Polski i ze świata: „Bliskie Spotkania” oraz „Na Wyłączność”. Była pierwszą redaktor naczelną tygodnika „Gala”. W ostatnich latach pełniła funkcję szefowej pasma porannego telewizyjnej Dwójki „Pytanie na Śniadanie”. Obecnie można ją oglądać w autorskim programie „A la show” w TVP Rozrywka i TVP2. Jest laureatką trzech Wiktorów i licznych prestiżowych plebiscytów. Od wielu lat jest mistrzynią Polski dziennikarzy w tenisie.

Fot.

Fot.  M. Pawłowicz

Anna Nowak-Ibisz. Prezenterka kultowego programu w TVN Style, w którym z pasją opowiada o różnych przedmiotach, testuje nowości, szukając tych najciekawszych. Sympatię i grono wiernych widzów zyskała dzięki niezależności, autentyczności i pasji. Aktorka kina polskiego i niemieckiego. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Przez 19 lat grała Urszulę Winnicki w najpopularniejszym niemieckim serialu „Lindenstraße”. W Polsce wystąpiła serialu „Żuraw i czapla”, „13 posterunek”, „Ekstradycja 2”, „M jak Miłość”, „Kasia i Tomek”, „Klub szalonych dziewic”, „Prawo Agaty”, a także w 8 edycji „Tańca z gwiazdami”. Prywatnie mama Vincenta, zwolenniczka eko-życia i zdrowej żywności.

Fot.

Fot. Agnieszka Kubilus

Wystąpią także osobowości, które sukces odniosły również w innych dziedzinach: Iwona Radziszewska – trenerka, dziennikarka i aktorka, Inga Kamińska – Prezes Zarządu Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A., Anna Żmijewska – Doktorantka Instytutu Nauk Prawnych Państwowej  Akademii Nauk, Zuzanna Podkowicz – edukatorka seksualna, psycholog ze specjalnością psychologia kliniczna, psychoterapia i terapia seksuologia, Justyna Moracewska – szefowa działu mody „Cosmopolitan”, Ewa Pasztaleniec – doświadczona modelka, dziennikarka i współwłaścicielka domu produkcyjnego Oxy Production, Bartek Ślazyk – twórca i koordynator krajowy czołowej w Polsce organizacji kontaktów biznesowych, Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP, znany i ceniony trener biznesu, przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Fot. Materiay prasowe

Fot. Materiay prasowe

Prelegenci poświadczą, że na drogę sukcesu może wejść każda z nas. Trzy dni w wyjątkowym towarzystwie sprawią, że i tobie udzieli się duma z własnych osiągnięć oraz chęć stawiania kolejnych kroków we własnym rozwoju. Życie byłoby zbyt nudne, gdy miało zabraknąć w nim motywacji, pasji i chęci do działania.

Zyskasz motywację, nacieszysz oczy wyjątkowym miejscem

Organizatorzy Bałtowskiej Akademii Kobiet pragną ugościć uczestniczki tej inicjatywy w Bałtowskim Zapiecku. W tym miejscu spędzisz najwięcej czasu, ale nie w zamknięciu — przestronne sale z przepięknymi kominkami, ukwiecony taras, kameralna antresola pozwolą na swobodę oddechu i relaks. Winnica, w której dojrzewa szeroka gama win różnego rodzaju, najwyższa jakość obsługi oraz wyśmienita kuchnia zachwycą cię i wprowadzą w doskonały nastrój. Bałtowski Zapiecek położony jest na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, w dolinie malowniczej rzeki Kamiennej w Bałtowie. Połączysz tu przyjemne z pożytecznym i zaczerpniesz inspirację dla siebie na przyszłość.

Jeśli masz bliską sobie kobietę, która podobnie jak ty chciałaby dotknąć czegoś nowego, zaproś ją do Bałtowskiej Akademii Kobiet. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, a z przewidzianej puli 400, pozostała już mniej niż połowa! Z dostępnych trzech pakietów cenowych, zdecydowanie wybierzesz idealny dla swoich potrzeb. Warto się pospieszyć, spotkanie odbędzie się już 4-6 listopada 2016 r.

Więcej informacji znajdziesz na stronie akademiakobiet.pl