Go to content

Wiosna w twoim wnętrzu

Kolekcja Oland

Dwuznaczność tego tytułu jest jak najbardziej celowa. Nie jest przecież tajemnicą, że wnętrza, w których żyjemy na co dzień mają niebagatelny wpływ na nasze wnętrze w rozumieniu psychiki. Przedmioty, którymi się otaczamy mają przecież swoje charaktery, które wytwarzają określony klimat w domu. Przedmioty, które zgromadziliśmy w mieszkaniu mogą dawać nam poczucie ładu i kontroli nad przestrzenią, w której żyjemy lub też przytłaczać i robić wrażenie jakby każdy element był z innej bajki. Wiosna to najlepszy czas, by to zmienić. Poniżej podpowiadamy kilka sprawdzonych sposobów na wiosenną odnowę wnętrz.

Skandynawski design łagodzi…

Nie, nie obyczaje, lecz niezamierzony chaos, który czasami przydarza się naszym wnętrzom. Minimalistyczny, lubujący się w jasnych lub pastelowych kolorach i jak najprostszej formie, jest w stanie zaprowadzić ład i harmonię w nawet najbardziej barokowym – mówiąc eufemistycznie – pomieszczeniu. Design skandynawski jest przy tym niezwykle lekki, a nawet surowy, dzięki czemu ma moc uszlachetniania miejsc, których staje się częścią. Taki właśnie efekt pozwalają uzyskać kolekcje mebli Haga czy Oland marki WAJNERT. Ich projektanci korzystając z najlepszych wzorów i materiałów stworzyli meble dopracowane w każdym szczególe, które odświeżą wiosennie każde wnętrze. Komody, regały, szafki, w tym RTV, stoliki i półki mają designerski sznyt, a jednocześnie pozwalają urządzić w pełni funkcjonalną przestrzeń. Doskonałym dopełnieniem dla Hagi jest komplet wypoczynkowy Oland, który mimo swojego nowoczesnego wzornictwa, stanowić będzie bardzo przytulny akcent w domu. I choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że sofa Oland pomyślana została po prostu jako piękny przedmiot, jest ona jednocześnie nieprzeciętnie komfortowa dzięki wysokiej jakości wypełnieniom siedzisk. Jak większość sof i narożników WAJNERT, Oland także posiada przydatną funkcję spania.

00Haga_meble systemowe_WAJNERT MEBLE (5)

Kolekcja Haga

Oland_meble wypoczynkowe_WAJNERT MEBLE (3)

Kolekcja Oland

000Haga_meble systemowe_WAJNERT MEBLE (7)

Kolekcja Haga, kolekcja Oland

Zazieleń swój dom

Zieleń to wciąż niedoceniona barwa w aranżacjach naszych mieszkań. Roślin w naszych mieszkaniach jest jak na lekarstwo, a i samego koloru się jakby boimy, a przynajmniej o nim nie pamiętamy. Tymczasem szlachetny odcień zieleni w tkaninie obiciowej sofy czy w dodatkach potrafi odmienić charakter wnętrza. Nie trzeba też chyba nikogo długo przekonywać o kojącym działaniu koloru zielonego, którego widok łagodzi stres i odpręża. Poza wszystkim, zieleń to aktualnie jeden z najmodniejszych kolorów. Nie bójmy się więc tapety z motywem roślinnym i śmiało sięgnijmy po zielony dywan. Jeśli natomiast myślicie o komplecie wypoczynkowym w tym kolorze, to w ofercie tkanin obiciowych WAJNERT znajdziecie, oprócz całej palety kolorów, również szlachetne odcienie zieleni i turkusu. Tkaniny jak i kolory w kompletach WAJNERT możecie ponadto swobodnie łączyć, by uzyskać optymalnie odświeżający zestaw kolorystyczny. W ofercie czekają na Was również dodatki w postaci poduszek oraz stolików Play w tymże kolorze.

Kolekcja Almond

Kolekcja Almond

 

Kolekcja Kelly

Kolekcja Kelly

 

Kolekcja Space

Kolekcja Space

 

Wiosna w sypialni

Sypialnię łatwo odświeżyć za pomocą jasnych kolorów, wówczas wystarczy już tylko dołożyć kilka drobnych dodatków w kolorze zieleni i magenty, by uzyskać efekt obsypanego kwieciem owocowego drzewka. W ofercie mebli systemowych WAJNERT do uzyskania takiego efektu doskonale nadadzą się fronty w jasnych odcieniach dębu i sosny. Kolekcja POLA z frontami w kolorze bielonej sosny będzie strzałem w aranżacyjną dziesiątkę dla wszystkich wielbicieli jasnych kolorów w surowym, żeby nie powiedzieć zadziornym, wydaniu. A jednak gdy wymkniemy się na moment dominancie bieli w aranżacji alkowy, otworzy się cały wszechświat możliwości stylistycznych i kolorystycznych. Wyobraź sobie ogromne łóżko z kolekcji Flores w intensywnie turkusowej tkaninie obiciowej, a na drzwiach Twojej szalenie pojemnej szafy DEKO grafikę z motywem roślinnym. Wiosna jak się patrzy!

Kolekcja Pola

Kolekcja Space

Kolekcja Space

FLORES_sypialnia

Łóżko Flores


Artykuł powstał we współpracy z marką WAJNERT.