Go to content

Robot, który pomoże ci odnaleźć przyjemność z gotowania

Uśmiechnięta kobieta w kuchni
fot. iStock

Robot gotujący Kohersen CY021 ułatwia życie zarówno tym, którzy nie mają czasu na gotowanie, jak i tym, którzy nie mają w tym kierunku talentu.

Jeśli zdarza ci się, że nie masz pomysłu co ugotować na obiad lub czym podjąć gości na kolacji, nie masz czasu i miejsca na siekanie, mieszanie, ucieranie, podsmażanie i duszenie to Robot gotujący Kohersen CY021 będzie strzałem w dziesiątkę. To urządzenie jest mieszanką wszystkiego, co tylko może być potrzebne w kuchni.

Robot gotujący Kohersen CY021

Z jego pomocą zrobimy jogurt, ugotujemy obiad, upieczemy pizze, przyrządzimy potrawy w wolnowarze oraz sous vide. W sumie do wyboru mamy aż 18 funkcji, które wystarczy wybrać na ekranie. Z powodzeniem można nim zastąpić tradycyjne garnki i rondle, blender, mikser, malakser i wagę kuchenną. Tyle, że w tym przypadku waga jest odłączana, co daje swobodę w dokładnym odmierzaniu ilości składników. Do tego w komplecie jest łopatka do mieszania ciasta i mieszadło saute, które wykorzystujemy podczas smażenia. 

Robot gotujący Kohersen CY021

Minusem wielu tego rodzaju sprzętów jest konieczność dodatkowych opłat za prenumeratę przepisów. Tutaj nie ma tego typu ukrytych kosztów. Możesz do woli bezpłatnie korzystać z bazy ponad 300 gotowych przepisów dostępnych w bazie on line, w tym 152 wbudowanych w urządzenie. Korzystanie z robota jest bardzo intuicyjne. Wybieramy przepis z bazy, wprowadzamy własne parametry albo korzystamy z 18 automatycznych programów. I co jest niezwykle przyjemne, robotem gotującym Kohersen CY021 można sterować zdalnie, korzystając z aplikacji w telefonie.

Tych, którym przyjemność z gotowania psuje wizja góry naczyń do mycia, można zapewnić, że tym razem nie muszą się o to martwić. Robot jest wyposażony w automatyczny program, dzięki któremu sam wyczyści swoją misę. 

Czy robot Kohersen CY021 ma jakieś wady? Z pewnością jedną: dość szybko się od niego uzależniamy. Kiedy zaczniemy z niego korzystać, nie potrafimy się potem bez niego obyć:) 

Robot gotujący Kohersen CY021