Go to content

Funkcjonalnie na wiosnę!

Kolekcja Barcelona

Więcej światła w domu sprawia, że coraz trudniej jest przejść obojętnie obok wysłużonych sprzętów i proszących się o odświeżenie miejsc w domu. Wiosna to skuteczna doradczyni, gdy chodzi o stwierdzenie potrzeby zmiany, jeśli zaś potrzebne są bardziej szczegółowe rady, warto posłuchać specjalistów. Gdybyście myśleli o nowym komplecie wypoczynkowym albo meblach do sypialni, projektanci WAJNERT MEBLE zadaliby Wam w pierwszej kolejności szereg pytań i nie byłby to przejaw niezdrowej ciekawości, lecz dbałości. Celem jest przecież uzyskanie maksimum funkcjonalności, w jak najpiękniejszej formie mebla.

Czego potrzebujesz?

 Szybko ewoluujący, światowy trend „domocentryzmu” pokazuje, że dom staje się nie tylko naszą oazą spokoju i odpoczynku po dniu pracy, ale również rozrywki. Coraz częściej przedkładamy spotkanie z przyjaciółmi w domu nad wyjście do pubu. Dom, a w tym przypadku salon, staje się tym miejscem, które ma zapewnić nam najlepsze warunki do spędzenia wolnego czasu. Narożnik czy sofa  stają się więc meblem multi-zadaniowy. Takie są właśnie zestawy wypoczynkowe WAJNERT MEBLE, które z definicji mają wpisane różnorodne funkcje – siedzenia, wypoczynku, jak i funkcji spania. W dzień, są meblem na którym odpoczywa cała rodzina, a w nocy są wygodnym meblem do spania i regeneracji sił.

Kolekcja Kelly

Kolekcja Kelly

Klucz do sukcesu – modułowość, czyli mebel dobrze skonfigurowany

Zestaw wypoczynkowy, żeby mógł nam zaoferować spełnienie większej ilości funkcji, musi być złożony z dobrze pomyślanych elementów. Modułowość mebli WAJNERT daje wprost nieograniczone możliwości konfiguracji mebla. Oznacza to, że możesz, po wyborze designu mebla, skonfigurować go po swojemu tak, aby pasował zarówno gabarytowo do posiadanej przestrzeni, jak i odpowiadał wszystkim Twoim preferencjom.

Kolekcja Taboo

Kolekcja Taboo

 Możesz np. zaplanować w swoim komplecie element z praktycznymi schowkami, półkami i pojemnikami. Jesteś melomanem? Z myślą o takich osobach jak Ty powstał moduł z wbudowanym panelem audio. 

Kolekcja Taboo

Kolekcja Taboo

 aaKelly_naroznik z systemem audio_WAJNERT MEBLE  Tabu_zbl_012036

Cały wszechświat funkcjonalności

Meble WAJNERT dzięki swojej budowie i miękkości siedzisk gwarantują niezwykły komfort – sprawiają, że czujemy się nimi „otuleni”. Ich wysokie oparcia stanowią doskonałą podporę dla karku, w wyniku czego dłuższe posiedzenie będzie, mimo wszystko wygodne.

Na tym się jednak nie kończą się możliwości mebli wypoczynkowych WAJNERT MEBLE. Masz może wysokich mężczyzn w rodzinie lub wśród przyjaciół? Siedziska w kompletach WAJNERT zostały tak pomyślane, by zapewnić ich nogom wygodne podparcie – są wysuwane, co pozwala znacznie zwiększyć powierzchnię siedzenia.

W obszernych poduszkach oparciowych istnieje również możliwość uwydatnienia tzw. strefy lędźwiowej, powodując doskonałe dopasowanie ich kształtów do ergonomii naszego ciała.

Fot. Matetiały prasowe

Kolekcja Capitol

Kolekcja Dakar

Kolekcja Dakar

Kolekcja Davos

Kolekcja Davos

Nieraz nie wiesz już jak ułożyć głowę na sofie, bo ciągle brakuje jej wygodnego podparcia? W kolekcjach mebli WAJNERT regulowane zagłówki łatwo dostosujesz do wygodnego ułożenia głowy. W niektórych kolekcjach, takich jak Barcelona, by uzyskać jeszcze większa wygodę, również oparcia są wysuwane.

Kolekcja Barcelona

Kolekcja Barcelona

Kolekcja Barcelona

Kolekcja Barcelona


Kolekcja Barcelona – zobacz więcej na:
http://bit.ly/2og0tQa

Jednak bez wątpienia największym hitem wśród udogodnień mebli WAJNERT jest funkcja relax, w którą można wyposażyć fotele oraz moduły sof i narożników. Funkcja ta umożliwia wysunięcie podnóżka i odchylenie oparcia do uzyskania najbardziej relaksującej dla naszego ciała, półleżącej pozycji. 

Kolekcja Capitol

Kolekcja Capitol

Kolekcja Kelly

Kolekcja Kelly

Dwa w jednym

Czasem oprócz wygody użytkowania w mebli liczy się coś więcej, ukryte ale nieocenione funkcjonalności. Często sofy, których głównym zadaniem w ciągu dnia jest goszczenie domowników podczas oglądania telewizji, czytania książek, przeglądania prasy czy spotkań rodzinnych, na noc powinny się zmieniać w wygodne łóżko. Dlatego większość mebli wypoczynkowych oferowanych przez firmę WAJNERT MEBLE posiada funkcję spania, w których duża powierzchnia spania pozwala na wygodny i spokojny sen.

Kolekcja Ego

Kolekcja Ego

Space_020544 Space_020542 Space_020541

Kolekcja Space – zobacz więcej na: http://bit.ly/2nLaCGD

W narożnikach i sofach WAJNERT, oprócz popularnych mechanizmów rozkładania przypominających np. metalowy stelaż łóżka bądź wysuwany wózek coraz częściej stosowany jest luksusowy i bardzo łatwy w rozkładaniu mechanizm. Meble wyposażone w ten system, np. SPACE, mają dużą powierzchnię spania w postaci jednoczęściowego, komfortowego materaca.

Nieodzownym już atrybutem mebli wypoczynkowych są przestronne pojemniki na pościel, optymalizujące naszą drogocenną przestrzeń domową. 

Kolekcja Alto

Kolekcja Alto

Kolekcja Ego

Kolekcja Ego

Indywidualizm przede wszystkim

Jeśli do modułowości i szeregu funkcjonalności mebli dodamy całą paletę tkanin obiciowych do wyboru, z możliwością zestawienia różnych faktur tkanin i  kolorów, to uzyskamy  własny, zindywidualizowania zestaw wypoczynkowy. Tkaniny na meblu mogą bowiem całkowicie zmienić charakter wnętrza – dodać mu wyrazistości, ocieplić je lub podkreślić jego elegancję. A do tego, nowoczesne tkaniny oferowane w produktach WAJNERT MEBLE są odporne na plamy, mechacenie się i niezwykle łatwe w utrzymaniu.

Kolekcja Life

Kolekcja Life

Niezależnie od sposobu użytkowania narożnika i wielkości pomieszczenia, do którego jest przeznaczony, funkcji, jakie mebel ma spełniać w ofercie firmy WAJNERT MEBLE każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Więcej na temat sof znaleźć można w najnowszym katalogu firmy WAJNERT MEBLE lub na stronie www.wajnert.pl


Artykuł powstał we współpracy z marką Wajnert