Go to content

Zdjęcie męża wspierającego żonę chorą na raka wzrusza do łez. To dowód na to, że prawdziwa miłość istnieje

Fot. Screen Twitter/kenna

Decydując się na związek, decydujemy się na bycie z drugą osobą w szczęściu, nieszczęściu, zdrowiu i chorobie. Ta deklaracja jest wystawiona na próbę w momencie, kiedy dowiadujesz się, że ukochana osoba jest ciężko chora. Nie wszyscy sobie z tym radzą i wielu nie przechodzi jej pomyślnie. Historia tego małżeństwa jest dowodem na to, że prawdziwie kochający mąż jest w stanie udźwignąć ciężar choroby żony i być przy niej w najtrudniejszych momentach. „To prosty, ale piękny dowód miłości” – piszą internauci.

Kilka miesięcy temu u Marci Newman zdiagnozowano raka tarczycy. Oznaczało to, że zacznie radioterapię i będzie musiała przebywać w odosobnieniu. Jednak jej mąż nie pozwolił na to, by w tak trudnych momentach była sama. Znalazł sposób na to, aby bez narażania siebie na promieniowanie, być blisko żony.

Zdjęcie przedstawiające Jona Newmana wspierającego ukochaną żonę wrzuciła do sieci ich 17-letnia córka. „Moja mama musiała przebywać w swoim pokoju w izolacji ze względu na promieniowanie, więc mój tata umieścił sobie biurko z krzesełkiem przed drzwiami, aby dotrzymać jej towarzystwa. Ten widok doprowadził mnie do łez”- napisała na Twitterze. I nie tylko ją.

Postawa mężczyzny szybko została wyłapana przed media, które publikują ich wzruszającą historię. Historię o oddaniu, poświęceniu i wielkiej miłości. Takiej, o jakiej marzy każdy z nas.