Go to content

Strefy erogenne? Czyli całuj miły, całuj… tu! [ 18+ ]

Strefy erogenne? Czyli całuj miły, całuj... tu!
Fot. iStock / South_agency

Uwaga! Artykuł zawiera treści tylko dla dorosłych.

Kiedy odprowadzał ją do domu – milczeli, rozmowa nie była im potrzebna. Pachniał tak intensywnie – choć dałaby głowę, że jest jedyną osobą, która czuje ten zapach, czuje to napięcie.

Nie potrzebował zaproszenia, gdy wysunęła klucz do zamka. Klucze upadły z łoskotem na podłogę przez chwile zagłuszając jej przyspieszony oddech. Serce waliło jej w piersi, puls czuła w głowie, piersiach i na koniuszkach palców. Czuła jak rośnie, gdy przyparł ją do ściany. Gdy on zsuwał się coraz niżej, błądziła niepewnie dłońmi po jego karku.

Pierwszy pocałunek sprawił jej ból, gdy wdzierał się ustami pod jej bieliznę. Poczuła, jak jego zarost trze o uda, jak drży. Drżą oboje.

Z każdym uderzeniem serca chciała błagać go, żeby w nią wszedł. Nie robiła tego, wygięła tylko plecy, jakby chciała zatrzymać miedzy udami falę gorąca, która na nią spłynęła. Oboje wiedzieli, że może z nią zrobić, co zechce. Droczył się z nią, grał, a ona uginała się pod jego palcami jak kotka. Przez chwilę wstydziła się wydać z siebie jakikolwiek dźwięk, na to też jej nie pozwolił.  Boże, jak on całował…

Wiedział, dokładnie wiedział, gdzie prowadzić swoje usta i palce… Czuła się, jakby po raz pierwszy poznawała swoje ciało naprawdę. A przecież nie raz już kochała. Bo są tacy kochankowie, bo są takie miejsca…

Strefy erogenne kobiety

Wybierz, gdzie chcesz pocałować… (KLIK) ♥

strefyerogennekobiety1 strefyerogennekobiety2
strefyerogennekobiety3 strefyerogennekobiety4

USZY

W tej okolicy jest całkiem sporo zakończeń nerwowych, i to właśnie dzięki nim – tak lubimy pocałunki „w uszko”. Owszem, świadome swojego ciała kobiety powiedzą: to nie wszystko kochanie, uszy, szyja, brzuch nie wystarczą, żeby zaciągnąć nas do łóżka. Oj nie, musicie się bardziej postarać – co nie znaczy, że macie o tych miejscach całkowicie zapominać!!! Całować! Pieścić!

SZYJA I KARK

Nic tak nie rozluźnia, jak masowanie i całowanie karku. Szyja kobiety to seksualna autostrada do nieba. Jeśli jesteś wytrawnym kochankiem, szybko poczujesz efekty swojej pracy w tej okolicy, drżenia, gęsią skórkę, wyginanie szyi. Jeśli nie – trzymaj się od niej z daleka, końskie podgryzanie, jak testowanie jabłek na straganie… NIE, nie, nie. Lepiej zajmij się głaskaniem. To nie crossfit!

PIERSI

Czasem lubimy, czasem nie – to sprawa bardzo indywidualna. Najbardziej unerwione są brodawki – czyli po waszemu sutki (a nawet sam ich czubeczek). Pamiętajcie tylko o jednym, to nam ma sprawiać przyjemność (!), stres ball zakupicie tanio na aukcjach internetowych.

Jeśli nadal macie pewien kłopot ze zrozumieniem, co może kobiecie przeszkadzać w „tarmoszeniu” piersi – wykonajcie taki zabieg na własnych jądrach. Powodzenia.

POŚLADKI

Klapsy? Hmm, najpierw o to zapytajcie. Ale zdecydowanie ta okolica wymaga twardszej ręki. Pieszczoty pośladków powinny być zdecydowane. To dlatego, że pupa zbudowana jest tkanki mięśniowej i tłuszczowej. Trudniej o silniejsze doznania. Proponujemy również sprawdzić łaskotki w tej okolicy.

OKOLICE INTYMNE

Tu miejsc do pieszczot jest od wyboru do koloru. Nieśmiertelna łechtaczka – tak, Panie i  Panowie – nie bójcie się tego słowa, a tym bardziej pieszczot. Jeśli marzy się wam miłość francuska, pamiętajcie, że my kobiety potrzebujemy czasu, uzbrójcie się w cierpliwość – warto! Dopieszczona kobieta na skraju orgazmu, to jak prezent od losu. Jeśli zadbacie o nas, będziecie długo wspominać ten seks, oj długo (kto wie, może nawet na łożu śmierci).

Nie rzucajcie się na nas, jak pies na kiełbasę. Tu trzeba wyczuć partnerkę, pozwiedzać, poeksperymentować. Przygotujcie zabawę w ciepło – zimno (polecamy lód i ciepły napój przy łóżku, dla lepszego efektu opaska na oczy ukochanej, nie musi widzieć, jak posiorbujecie w trakcie herbatkę ;).

WEWNĘTRZNE NARZĄDY PŁCIOWE

Sprawa jest jasna. Wskazówki? Dajcie się kobiecie poprawić, wybrać pozycję. Tak abyś miał szansę znaleźć TO miejsce!

WEWNĘTRZNA STRONA UD I TYLNA CZĘŚĆ KOLAN

Bardzo wrażliwe na dotyk i pieszczoty. Również tu znajduje się sporo zakończeń nerwowych.

POD KOLANAMI

Pobudzanie kobiet pieszczotami pod kolankiem wcale nie jest takie trudne, jak się wydaje. Mamy tam całkiem sporo zakończeń nerwowych, dzięki czemu pocałunki i dotyk są ogromnie przyjemne. Mamy też łaskotki – a przecież lubimy się śmiać w łóżku!

STOPY

Zapomniane i niedocenione. Choć tak często o nich zapominamy, są bardzo wrażliwe. Kto  by pomyślał, prawda? Przetestujcie w domu!

Strefy erogenne mężczyzny

 strefyerogennemezczyzny1a  strefyerogennemezczyzny2
strefyerogennemezczyzny3a  strefyerogennemezczyzny4

TWARZ

Całuj, miła, całuj! Powieki, skronie. Masuj, pieść i dotykaj. To szczególne miejsca na męskiej twarzy.

USTA

Odpowiednie pocałunki szybko podniecają mężczyzn. Każdy lubi trochę inaczej – sama musisz poeksperymentować i sprawdzić, gdzie kryje się w twoim mężczyźnie guzik „na baczność”. Podgryzanie, francuskie pocałunki, czy inne pieszczoty. Warto wypróbować wszystko. Efekty zobaczysz – lub poczujesz ;).

RAMIONA I KARK

– Chodź, wymasuję ci plecy… kto choć raz tak nie rozpoczął gry wstępnej? Nie widzę, lasu rąk. No właśnie. I bardzo dobrze, bo ramiona i kark naszych panów, to klucz do ich rozluźnienia, dobrego nastroju i chrapki na więcej… A wszystko dzięki tzw.mięśniom kapturowym (dziękujemy mięśnie 😉 !).

SZYJA

Och tak! A raczej Oh!yes. Lecz nie cała męska szyja spragniona jest kobiecych pocałunków.  Najsilniejsze doznania to pieszczoty w okolicy jabłka Adama oraz skóry pod żuchwą. Panowie to kochają. To silna strefa erogenna. Brodacze – sporo tracicie panowie!

USZY

Nie tylko dotyk odgrywa tutaj gorącą rolę, smaczku dodają również wrażenia dźwiękowe. Kto by pomyślał, że z mężczyzny taki muzyk.

POŚLADKI

Może nie zabrzmi to wyjątkowo smacznie, ale pośladki w okolicy odbytu mają u panów sporo zakończeń nerwowych – dlatego ta okolica to fabryka silnych bodźców naszych kochanków. Działa bardzo szybko.

GENITALIA

Tu następuje prawdziwa eksplozja przyjemności! U mężczyzn genitalia dostarczają największej (choć nie jedynej) przyjemności seksualnej, tu skupione są punkty erogenne naszych rycerzy. Miłe pannie – nie oszczędzajcie ich!

Bo są takie miejsca, oj są, które warto całować…

Bawcie się dobrze!


Na postawie: Sens &seks, portalzdrowiaseksualnego.pl