Go to content

Wybielanie zębów Wrocław – jaśniejszy uśmiech w 45 minut!

Fot. Materiały prasowe

Równy i biały uśmiech to marzenie wielu Polaków. Nie zawsze możemy o tym decydować. Oprócz odpowiedniej higieny jamy ustnej, którą trzeba przestrzegać, na wygląd zębów mają wpływ również geny, dieta oraz codziennie nawyki. Łatwo dostępne sposoby zwykle nie gwarantują wystarczającego efektu. Jak można wybielić zęby we Wrocławiu i co skutecznie je rozjaśni?

Wybielanie zębów we Wrocławiu – co je rozjaśnia?

Ludzie coraz częściej i chętniej decydują się na zabiegi, które zmieniają wygląd estetyczny. Dotyczy to również prezentacji uśmiechu. Wybielanie zębów we Wrocławiu to jeden z popularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Mimo stale zwiększających się możliwości dentystów ludzie szukają sposobów na jaśniejsze szkliwo z pomocą ogólnodostępnych specyfików. Co zatem miałoby pomóc przy wybielaniu zębów? Wrocław daje dużo różnych możliwości: specjalistyczne pasty, paski wybielające, żele. Jednakże, co ze skutecznością?  Szkliwo zazwyczaj po takim wybielaniu zębów jest trochę jaśniejsze, ale nie dłużej niż przez 3 miesiące i to dzięki regularnemu stosowaniu. Z pewnością nie taki rezultat da długotrwałą pewność siebie. Wybielanie zębów u dentysty, szczególnie przy użyciu lampy Beyond w smile.expert to efekt, który prezentuje się zdecydowanie dłużej. Można go osiągnąć, dzięki 3 sesjom wybielającym zęby, a każda z nich trwa 15 minut. Niecała godzina pozwala cieszyć się ze skutków wybielania zębów przez wiele miesięcy bez przerwy. O szkliwo należy dbać tak samo, jak przed zabiegiem bez konieczności dodatkowych działań profilaktycznych.

Wybielanie zębów we Wrocławiu – jak najlepiej?

W przypadku wybielania zębów we Wrocławiu główną obawą jest fakt kondycji szkliwa po tym zabiegu. Nie należy się tym przejmować. Każdy profesjonalny zabieg nie naraża zębów. Wybielanie zębów nie może być też wykonywane w zbyt szybkim tempie. Każdy jest o tym informowany podczas wstępnych konsultacji. Tak dzieje się w gabinecie dentystycznym smile.expert we Wrocławiu. Zazwyczaj w klinikach stomatologicznych można skorzystać z 2 sposobów: nakładek wybielających zęby lub lampy Beyond. Bez względu na wybór konieczna jest najpierw wizyta kontrolna. Stomatolog może wtedy ocenić, czy zęby są zdrowie i nie wymagają leczenia, a także usunąć kamień oraz osad nazębny. Bez wykluczenia przeciwwskazań wykonanie wybielania zębów nie jest wskazane.

Jak wybielić zęby:

  • nakładki wybielające – ich kształt dostosowywany jest na podstawie wcześniej wykonany wycisków przy użyciu odpowiednio dobranego żelu; aby doszło do wybielania zębów, nakładki muszą być systematycznie noszone przez 4 tygodnie o regularnych porach.
  • lampa Beyond – nie wymaga zaangażowania dużej ilości czasu ze strony pacjenta i trwa ok. 45 minut; dziąsła po wybielaniu zębów bywają nadwrażliwe (mimo środka ochronnego); efekt widoczny jest zaraz po wizycie w gabinecie dentystycznym; proces wybielania zębów odbywa się przy użyciu lampy Beyond po wcześniejszym nałożeniu na szkliwo odpowiedniego żelu.

Stomatolodzy ze smile.expert rekomendują jednak w przypadku wybielania zębów we Wrocławiu lampę Beyond, ze względu na jej skuteczność i szybkość efektu wybielania, bez konieczności dodatkowych wizyt, czy samokontroli.

Fot. Materiały prasowe

Wybielanie zębów Wrocław – cena bielszego uśmiechu

W przypadku wybielania zębów cena w smile.expert to ok. 1200 zł, jeśli użyta jest lampa Beyond oraz ok. 1000 zł, gdy pacjent wybierze nakładki wybielające. Chociaż ogólnodostępne pasty są dużo tańsze, to efekt z pewnością nie będzie taki sam lub nikły. Aby zadbać o efekt wybielania zębów przez pierwszy 1 lub 2 trzeba stosować białą dietę. W późniejszym czasie używanie past podtrzymujących rezultat wybielania zębów również pomaga się cieszyć dłużej białym uśmiechem.


Artykuł sponsorowany