Go to content

ZDROWA POLKA. Zadbaj z nami o swoje zdrowie. Miesiąc badań profilaktycznych

Dbanie o siebie wciąż bywa źle rozumiane, często wręcz postrzegane jako przejaw egoizmu. Gdy tylko robimy coś dla siebie, czujemy się winne. I nie mamy na myśli wyrafinowanych przyjemności, a często zaspokajanie podstawowych potrzeb, by żyć zdrowo, mając na uwadze swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Właśnie dlatego, tak wiele z nas boryka się z problemem wyczerpania i wypalenia. Jesteśmy wyeksploatowane na wskroś, żyjemy na kredyt, z urlopem odłożonym na wieczne nigdy. By dojrzeć, że mity te niewiele mają wspólnego z rzeczywistością, a samoopieka niesie za sobą mnóstwo korzyści – i dla nas, i dla świata – potrzeba czasu, wiedzy, dojrzałości i gotowości, by z tego wszystkiego zacząć korzystać. I uwierzyć, że dobrze jest zaspokajać nasze własne potrzeby na bieżąco.

Samoopieka. Dbanie o siebie. Zdrowy egoizm. Lista osób przed nami jest bardzo długa. Która z nas odważy siebie wpisać na pierwszą pozycję?

Kiedy ostatnio wsłuchiwałyśmy się we własne ciało i emocje z uważnością? Dlaczego my kobiety, silne i sprawcze mamy z tym ciągle tak duży problem? Czy to znaczy, że silne, samodzielne kobiety nie chorują?

Kiedy widzą cię jako silną kobietę, wszyscy myślą, że nie potrzebujesz niczego ani nikogo, dasz sobie radę ze wszystkim, co teraz się dzieje i ze wszystkim, co ci się stanie. Że nie masz nic przeciwko temu, żeby Cię nie słyszeć, nie leczyć, nie zajmować się tobą. Przecież jesteś od tego – żeby dawać sobie radę…

CENTRUM MEDYCZNE PREMIUM MEDICAL

By dojrzeć do tego, że to poświęcenie nie ma najmniejszego sensu, a zadbanie o swoje zdrowie niesie za sobą same korzyści – dedykujemy Wam, Siłaczkom tę akcję. ZDROWA POLKA trwać będzie cały miesiąc. Wspólnie z warszawską kliniką PREMIUM MEDICAL będziemy przez cały miesiąc zachęcać Was do zdrowego egoizmu – zadbania przede wszystkim o swoje zdrowie. Bez badań, ani rusz!

Dla Czytelniczek, w ramach profilaktyki pakiety badań, mamy do 12.11.2023r.:

30+ (17 badań laboratoryjnych) – cena regularna 530 zł – cena promocyjna 139 zł
40+ (24 badania laboratoryjne) – cena regularna 684 zł – cena promocyjna 149 zł
50+ (26 badań laboratoryjnych) – cena regularna 728 zł – cena promocyjna 159 zł

Hasło: ZDROWA POLKA

Dla Czytelniczek, w ramach ,,Różowego października”, mamy:

USG piersi ze zniżką 30% do wykorzystania do końca roku. Hasło: ZDROWA POLKA. Cena regularna 220 -250 zł.
Koszt badań po zniżce: 154,00 zł lub 175,00 zł (w zależności od lekarza wykonującego badanie).

Każda z Was, która zrobi badanie USG piersi, otrzyma w prezencie pakiet badań laboratoryjnych o wartości 198 złotych. Skład pakietu:morfologia krwi, glukoza, cholesterol całkowity, magnez w surowicy, sód w surowicy, potas w surowicy, żelazo w surowicy, aminotransferaza alaninowa (ALT), aminotransferaza asparaginianowa (AST).

Liczba badań zniżkowych jest nieograniczona!

100 bezpłatnych USG piersi!

Dla pierwszych 100 kobiet, które zapiszą się do naszego newslettera, mamy kolejny wspaniały prezent – zaproszenie do kliniki na bezpłatne USG piersi. Wystarczy wejść na stronę www.ohme.pl.

Drogie Panie, kochane kobiety, przez cały miesiąc, niestrudzenie, będziemy Was namawiać i przypominać o naszej propozycji i wyjątkowej okazji, by zadbać o siebie z uwagą, solidnie i holistycznie.

I już dzisiaj – zapraszamy Was na liva z Katarzyną Arkuszyńską, dietetyczką kliniczną, biolożką, który odbędzie się 03.11.2023 r. o godz. 20.00, na naszym Instagramie, a która dokładnie opowie Wam, jak ważne są badania profilaktyczne, jakie robić, jak często i co badać.