Go to content

Trzymaj się mocno i regularnie! #łapjaja

http://www.lapjaja.pl/
łap jaja

Przepraszam, że kazałam Wam czekać. Spóźniam się tylko na spotkania z facetami. I’m a real woman! No przecież! A to wszystko przez te jaja! Na śniadanie tylko jaja, byle nie za miękkie! Do tego jeszcze będę gadać o Nim i o Jego jajach. Auć! Wybaczycie? Jak zawsze!

 

No więc kim On jest?
Wojtek pracuje w marketingu, w swojej firmie. O raku dowiedział się na trzy miesiące przed swoimi 38 urodzinami. I wygrał z nim tę nierówną walkę. Dlaczego nierówną? Bo jak sam mówi:

„Od początku wiedziałem, że ją wygram. To duża przewaga, to jak gra w piłkę na własnym stadionie.”

 

Jak Go poznałam?
Wirtualnie! Ale nie był to portal randkowy! 😉 Spokojnie! Facet ma śliczną żonę i urocze dziecko! Tak więc, poznaliśmy się dość intensywnie, na tyle na ile pozwoliła klawiatura i przeróżne tematy zabójcze. Już dwa lata temu wiedzałam, że ten facet ma jaja! Nie dość, że potrafił złapać się za nie (!), to jeszcze udało Mu się nakopać RAKowi po jajach. Tak! Rak jądra to poważna sprawa! Dlatego profilaktyka jest tak ważna! Bo szybko wykryty rak jąder jest w 100% uleczalny! No i ten Wojtek, zagryzając kabanosa – wszyscy wiedzą, że je lubi, motywował, kombinował, działał. Jakiś efekt? Jest AKCJA! Akcja reakcja! Odpalona! WySTARTowała dziś! Ale jaja! #łapjaja!

Co, jak i dlaczego? Przeczytaj! Najprawdopodobniej złapiesz się za głowę! Ale chwilę potem złapiesz się za jaja! Zrobisz to umiejętnie – to nie zabolą!

(…) Dlaczego to takie ważne?
Bo profilaktyka jest podstawą do wyleczenia! Bo wciąż faceci nie chcą się badać, wstydzą się, nie wiedzą jak! Paranoja! Bo dostaję tutaj wiadomości „zbadałem się, wykryłem, pobiegłem i… ŻYJĘ!!!”. Nie ma lepszej motywacji do działania. (…)

Czytamy blogi. Faceci też! Faceci to lubią! Biznes, sukces, wspinanie się na szczyt. Ten blog, inny od wszystkich, warto czytać! Bardzo męski! A co jeśli okaże się, że to najważniejszy i jedyny do zdobycia przez ciebie szczyt? Tym którym brakuje odwagi, mogą się z Wojtkiem skontaktować. W wiadomej sprawie – jak złapać! 😉

 


Panie i Panowie & Panowie i Panie, dzisiejszy wpis pół żartem, pół serio w sprawie słusznej, a nawet bardzo słusznej! I nie chciałabym być, przy tym wtorku, aż tak nieprzyzwoita, ale śmiem powiedzieć, że ta AKCJA to świetna sprawa w sypialni, albo pod prysznicem. Tak, dla urozmaicenia, no i przede wszystkim dla zdrowia. Kobiety czasem, jak kochają na zabój, są gotowe zrobić wszystko dla swojego faceta!  No przecież ! Chłopaki, nie przegapcie tej okazji! Kobiety lubią brać sprawy w swoje ręce! No przecież! One mnie zabiją! Auć! Przyjemności! Więcej filmów można obejrzeć na kanale łap jaja. Oni wszyscy robią sobie jaja! A przy tym edukują i to w jakim stylu!

Poważniejszy ton? Serio? OK! To kampania edukacyjna, której celem jest przede wszystkim uświadamianie młodym ludziom, zarówno facetom jak i kobietom, jak w prosty sposób można badać się profilaktycznie. Kampania w kraju wystartowała dziś, czyli w ostatnim tygodniu Międzynarodowego Miesiąca Walki z Rakiem Jądra. Jednym z partnerów kampanii jest Fundacja Wygrajmy Zdrowie.

 

Na czym polega akcja?
1. Trzeba wejść na stronę łap jaja
2. Podzielić się nią ze znajomymi – dzielenie się z innymi, to przecież taka frajda!
3. Nagrać filmiki z hasztagiem #łapjaja
4. Zrobić zdjęcia z hasztagiem #łapjaja.

13100940_1309097335783593_2142946843226457546_n

 

Po co to wszystko?
Świadomość. Samokontrola. Profilaktyka. Im więcej facetów złapie się za swoje jaja tym lepiej!


No przecież!