Go to content

Ubierz swój dom na święta w najpiękniejsze dodatki! Oh!Prezenty

Fot. iStock

Szukasz nietuzinkowego pomysłu na prezent? Sprawdź, jak nieco porozpieszczać swój dom (i stół) n a święta!

MariaPaula Moderna Gold zestaw kawowy z porcelany dla 6 osób, 18 elementów

Porcelana MariaPaula Moderna to niezwykły design. Przy projektowaniu wykorzystano szlachetne materiały i organiczne kształty. Stylistyką nawiązuje do estetyki połowy XX w. Kolekcja zaprojektowana została przy współpracy z Panem Mariuszem Wolińskim.

Wszystkie elementy porcelanowej zastawy produkowane są w Polsce, w Fabryce Porcelany Ćmielów. Efekt szlachetnego blasku, w kolekcji Moderna, uzyskany został przez wykończenie porcelanowych elementów szeroka linią prawdziwego złota. Doskonale podkreśla ona zróżnicowane, nieregularne kształty zastawy. W skład zestawu kawowego dla 6 osób wchodzi: 6 filiżanek 250 ml ze spodkami i 6 talerzyków deserowych 16,5 cm. Cena porcelanowego zestawu 245,90 zł.

 

VALDINOX Rock brytfanna z pokrywką szklaną i dozownikiem oleju 5,7 L

Żeby wreszcie mógł ci coś ugotować! 😉

Pieczenie i smażenie w brytfannie VALDINOX Rock gwarantuje wspaniały smak i aromat przygotowywanych dań, z zachowaniem wszystkich wartości odżywczych. Brytfanna pokryta jest wysokiej jakości powłoką Dyflon o efekcie kamienia, która zapobiega przywieraniu i przypalaniu potraw.

Specjalny dozownik oleju umieszczony w pokrywie pozwala dolewać płyny podczas gotowania i pieczenia, bez konieczności jej podnoszenia. Naczynie wraz z pokrywą ze szkła hartowanego można używać w piekarniku, w temperaturze do 180°C.  Cena brytfanny 129,90 zł.

Noble Gold złote sztućce ze stali nierdzewnej na 6 osób 24 sztuki marki Altom Design 

Sztućce Noble Gold marki Altom Design w kolorze złota i czerni to absolutny hit w aktualnych trendach wnętrzarskich. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej, którą uszlachetniono złotą powłoką nadającą niepowtarzalny charakter, a jednocześnie wzmacniającą ich trwałość.

Sztućce w kolorze złota będą oryginalnym wykończeniem nakrycia stołu, designerskim detalem, który z pewnością zostanie dostrzeżony i doceniony przez zaproszonych gości. Eleganckie opakowanie sprawia również, że jest to doskonały pomysł na prezent. Cena zestawu dla 6 osób 139,90 zł.

Kubek porcelanowy świąteczny z pokrywką 330 ml marki Altom Design

Świąteczny kubek porcelanowy marki Altom Design to oryginalny sposób na prezent, który zachwyci zarówno małych, jak i dużych. Praktyczna „czapeczka-pokrywka” pozwoli dłużej utrzymać temperaturę przygotowanego napoju, a także umożliwi zaparzenie herbaty liściastej. W ofercie dostępne różne wzory. Cena kubka 18,90 zł.

Zestaw garnków emaliowanych Silesia 8 elementów na gaz i indukcję Izydor latte

Zestaw czterech garnków emaliowanych z pokrywkami szklanymi charakteryzuje ciekawy design, i modny kolor. Naczynia te to nie tylko interesujący wygląd, ale przede wszystkim użyteczne właściwości. Emaliowana powłoka w garnkach Silesia dzięki gładkości i szczelności uniemożliwia gromadzenie i rozmnażanie się bakterii – jest zatem higieniczna i nie wpływa na jakość przyrządzanych potraw. Cena zestawu 319,00 zł.