Go to content

Zwierzę, które dojrzysz tu jako pierwsze, ujawni istotę twojej duszy

Podświadomość jest naprawdę niesamowitą rzeczą, ponieważ może dostarczyć nam wglądu w nasze prawdziwe ja. Poniżej i powyżej zamieszamy złudzenie optyczne i to, co zobaczysz jako pierwsze, ujawni wiele o twoim podświadomym umyśle, a tym samym o twoim prawdziwym ja.

Psychoanalitycy i psychologowie nieustannie zgłębiają moc podświadomości. Podczas gdy jesteśmy pewni tylko naszych świadomych myśli, pod powierzchnią znajduje się cały inny świat, z którego często nie zdajemy sobie sprawy.

Interesującą rzeczą w podświadomości jest to, że jest ona bezpośrednio związana ze sztuką i symboliką. Dlatego sztuka jest tak potężnym narzędziem dla ludzkiego umysłu.

Spójrz na ten obraz, co zobaczyłaś jako pierwsze?

 

Jeśli zobaczyłaś gołębicę

Gołąb jest zwierzęciem, które często kojarzy się z ciszą i spokojem. Jeśli najpierw zobaczyłaś to zwierzę, jesteś uspokajającą postacią w tym chaotycznym świecie. Twoi przyjaciele często polegają na tobie, bo potrafisz pomóc im w najciemniejszych czasach i jest w tobie coś, co jest kojące.

Motyl

Podobnie jak Feniks, motyl jest często kojarzony z transformacją i transcendencją. Zaczynając jako gąsienica, wchodzi w poczwarkę i wyłania się duży i piękny motyl. Nic nie może cię przygnębić i za każdym razem, gdy przechodzisz przez trudny okres w swoim życiu, odbijasz się prędzej niż później.

Orzeł

Orły są wolne i silne. Są zbuntowane z natury i kochają przygodę. Jeśli na obrazku widzisz to stworzenie, jesteś kimś, kto wyróżnia się z tłumu. Nie boisz się stanąć w obronie słabszego, ale nie czujesz się też ograniczona przez nikogo innego. Jesteś wolnomyślicielem i prawdopodobnie spędzasz dużo czasu samotnie.

Pies

Psy są uważane za lojalne i bezinteresowne. Jeśli najpierw zobaczyłaś psa, jesteś lojalnym przyjacielem i osobą wspierającą dla wszystkich, których kochasz. Przynosisz radość najbliższym, a ludzie ufają, że staniesz u ich boku.

Wilk

 

Masz tendencję do utrzymywania małego kręgu przyjaciół, wolisz mieć czas dla siebie i ze sobą. Kiedy wpuszczasz kogoś innego do swojego kręgu, to wielka sprawa, ponieważ nie pozwalasz nikomu zbliżyć się do ciebie. Jesteś niezwykle silna wewnętrznie i jesteś kimś, kto jest uważany za mądrą osobę.

Modliszka

Jesteś inteligentna i ostrożna. Choć masz tendencję do bycia samotnikiem, lubisz towarzystwo innych. Jednak kiedy już spotykasz się z ludźmi, cenisz sobie głęboką rozmowę ponad small talk.