Go to content

Na podstawie tego obrazka można określić, jakim jesteś człowiekiem. Co tu widzisz?

Autorem tego obrazu jest meksykański artysta Octavio Ocampo. Widzimy tu piękną kobietę – to ona rzuca się w oczy praktycznie od razu. Ale nie wszystkim. Co przykuło twój wzrok?

Uwaga, dla skuteczności testu ma znaczenie tylko to, co zobaczyłaś jako pierwsze. To, że po jakimś czasie przed twoimi oczami pojawiają się całe obrazy, nie wpływa na wynik testu. Najważniejsze jest pierwsze 10 sekund.

Jeśli najpierw zobaczyłaś kobietę:

Jesteś wrażliwą osobą, bardzo troszczącą się o innych i dla której ludzie są prawdziwą pasją. Lubisz podejmować gości, opiekować się nimi, dawać im przyjemność i organizować im czas. Dobrze ci to wychodzi, ludzie uwielbiają twoje towarzystwo, twoją kuchnię. Jesteś również bardzo dobrze zorganizowaną osobą.

Jeśli najpierw zobaczyłaś konie:

Konie oznaczają siłę napędową. Ona jest w tobie, pozwala ci się nieustannie rozwijać w dziedzinach, które najbardziej kochasz. Niesamowite w tobie jest to, że potrafisz zachować równowagę między instynktem a realizmem. Jesteś osobą o silnej woli, bardzo emocjonalną, ale jednocześnie potrafiącą zachować kamienną twarz. Podążasz za marzeniami i naprawdę chcesz sięgnąć gwiazd.

Jeśli najpierw zobaczyłaś ptaki:

Jeśli tym, co zobaczyłaś jako pierwsze były ptaki wznoszące się wysoko na niebie, jesteś odważną i bardzo ambitną osobą. Asertywność i zdecydowanie – to twoje dominujące cechy. Czasami możesz wydawać się niewrażliwa, ale to pozory. Ludzie mylą chłód z ambicją i ukierunkowaniem na cel. W twoim sercu jest dużo spokoju.