Go to content

Jeśli masz ochotę na romans z żonatym mężczyzną, to lepiej nie zapominaj o tych kilku szczegółach

Fot. iStock/Elitsa Deykova

Niewierność to bezwzględny zabójca związków. Niszczy wzajemne zaufanie i szacunek, który budowaliśmy przez długi czas. Nie ma znaczenia, czy jesteś tą, która oszukuje, czy tą, która jest oszukiwana, sytuacje tego typu rzadko kończą się dla obu stron dobrze. Jeśli interesuje cię żonaty mężczyzna, pamiętaj, że jego małżeństwo będzie dla niego zawsze na pierwszym miejscu. I niezależnie od tego, jak mocne są twoje uczucia, musisz zrozumieć, że grasz nieuczciwie. To ty jesteś tą drugą.

Nadal masz ochotę na romans, czy potrzebujesz innych argumentów? Proszę bardzo.

Zrozum:

1. On nigdy nie będzie w stanie w pełni zaangażować się w relację z tobą

Jego zobowiązania dotyczą głównie jego rodziny  – żony, dzieci. To z nimi żyje na co dzień, z nimi spędza weekendy, urlopy, święta. Nie można mieć trwałych relacji z kimś, kto nie będzie w stanie się zaangażować, bo jest już to winny komuś innemu.

2. Nigdy nie będziesz mieć „pełnego obrazu”

Nie dane ci będzie uzyskać pełnego wglądu w jego życie, poznać go naprawdę. Znając tylko „jego wersję”, nie będziesz mogła mu w pełni zaufać.

3. Ludzie będą cię oceniać

Twierdzisz, że cię to nie obchodzi, że chcesz żyć po swojemu i być szczęśliwa? Kiedy okaże się, że tak naprawdę jesteś z tym wszystkim sama, to jak postrzegają cię inni naprawdę zacznie ci ciążyć.

4. Będziesz musiała się ukrywać ze swoimi uczuciami

Wspólne spotkania na kawie „na mieście”? Wspólne zdjęcia na Facebooku? Wyjścia ze znajomymi? Nic z tych rzeczy, musicie być przecież ostrożni, żeby nikt się nie dowiedział. Twoje pragnienia nie są ważne, ważne jest jego „bezpieczeństwo”.

5. Pod koniec dnia i tak będziesz sama

Wieczorem on wróci do swojej rodziny. Nie będziesz mogła się do niego przytulić, zasnąć z nim, porozmawiać o rzeczach mniej i bardziej ważnych. Nigdy nie będzie na to czasu.

6. Nie będziecie mieć razem „domu”

Nigdy nie doświadczysz tego uczucia, że tworzycie wspólny dom. Nie będziesz miała okazji obudzić się obok niego w leniwą niedzielę rano, bo prawdopodobnie będzie w domu z żoną. Nigdy nie będziesz stałym elementem jego życia.

7. Nigdy nie będziesz pewna jego lojalności

Jeśli potrafi oszukiwać jego żonę, dlaczego uważasz, że nie jest zdolny oszukać także ciebie?  ​

8. Będziesz się łudzić

Mówi ci, że nienawidzi swojej żony i nienawidzi swojego życia. Powie ci, że odejddzie od niej i będziecie razem szczęśliwi.  Ale niestety, jeśli do tej pory tego nie zrobił, prawdopodobnie nigdy jej nie opuści. Bo jest tchórzem.

Pora zejść na ziemię. Zasługujesz na  coś lepszego niż bycie „tą drugą”. Jego żona nie zasługuje na to, by zachować się w stosunku do niej tak podle.  Nie usprawiedliwiaj się uczuciem. Szukaj takiej miłości, którą będziesz miała „na wyłączność”.  I nie krzywdz innych. Karma wraca.


Na podstawie: relrules.com