Go to content

On cię nie zdradza, on ma jakiś problem. Jeśli zauważysz te 5 rzeczy, twój partner nie jest oszustem

zdradzający mąż
Fot. iStock/ASIFE

W każdym związku zdarza się moment, w którym obie strony oddalają się od siebie emocjonalnie na jakiś czas. To może być moment lub kilka miesięcy. Jeśli relacja ma trwałe podstawy, takie „rozłączenie” jej nie zaszkodzi. Wszyscy mamy chwile, kiedy nieco bardziej potrzebujemy przestrzeni. Problem zaczyna się wtedy, gdy nasz partner nie potrafi tego zrozumieć i odbiera takie zachowanie jako odrzucenie. Zazwyczaj pojawiają się również wówczas podejrzenia o zdradę.

Możesz być spokojna, jeśli twój partner mimo dążenia do uzyskania większej „przestrzeni” w związku:

1. Dba o to, żebyś zawsze wiedziała, gdzie on jest

Uczciwość i szacunek w związku to też dbanie o to, by druga osoba czuła się bezpieczna. Ci, którzy zdradzają, starają się przede wszystkim zadbać o swoje bezpieczeństwo, o to, by nikt się nie dowiedział.

2. Naprawdę jest bardzo zajęty

Wyczerpujące życie zawodowe wbrew pozorom nie sprzyja romansom. Zmęczeni szukamy przede wszystkim spokoju, ciszy i możliwości zregenerowania się – również w sensie emocjonalnym. Obowiązki w pracy, w domu, obowiązki wobec dzieci… Naprawdę uważasz, że da się tu jeszcze znaleźć czas na nawiązanie i utrzymywanie dodatkowej relacji, która przecież wymaga pewnego zaangażowania?

3. Jest z natury uczciwy

Wiesz to o nim, od zawsze. Po prostu ma to we krwi. Byłaś wiele razy świadkiem sytuacji, w których zachował się dokładnie tak, jak powinien. Przypomnij sobie, ile razy dotrzymał danego ci słowa. Jeśli ktoś zdradza, zazwyczaj kłamie również w innych aspektach wspólnego życia.

4. Zerwał więzi z poprzednimi partnerkami

Nic dobrego nie może twojej relacji przynieść pozostawanie w kontakcie z byłymi miłościami. Jedynie nieporozumienia w obecnym związku.

5. Choć jest bardziej milczący, nie izoluje się fizycznie

Jeśli kochasz, zawsze znajdziesz chwilę, by być blisko partnera. Jeśli zdradzasz, zmuszasz się do tego kontaktu, bo twoje myśli i ciało są już przy kimś innym.


Na podstawie: dailyvibes.co