Go to content

Bądź kobietą, która potrafi odejść, kiedy nie jest szczęśliwa

stylish woman in cosy sweater at the beach in the evening relaxing.

Nieważne, w jakiej sytuacji jesteś, staraj się zawsze być na tyle odważna, aby uwolnić się od rzeczy, które nie wnoszą szczęścia do twojego życia. Powinnaś zawsze umieć odejść od sytuacji, które cię nie uszczęśliwiają. Powinnaś nauczyć się odchodzić od ludzi, którzy cię nie uszczęśliwiają.

Musisz być kobietą, która jest w stanie zebrać całą swoją siłę, by wyeliminować z życia wszystko, co wnosi do twojego życia toksyczność i negatywną energię.

Bądź  kobietą, która jest wystarczająco silna, by odejść od mężczyzny, który nie pozwala jej czuć się komfortowo taką, jaka jest. Bądź kobietą, która odchodzi od mężczyzny, który zawsze krytykuje cię za sposób, w jaki działasz, myślisz lub mówisz. Bądź tą, która odchodzi od mężczyzny, który sprawia, że ​​cały czas czujesz się pełna wad, niedoskonała.

Bądź kobietą, która jest wystarczająco silna, aby ograniczyć kontakt z przyjacielem, który zawsze pokazuje ci jak bardzo jest zazdrosny i nieszczęśliwy, gdy odnosisz sukces. Zrozum, że jeśli ktoś zazdrości ci i nieustannie stara cię poniżyć, nie jest ci życzliwy, ale prowadzi smutne i puste życie. Odejdź od tego „przyjaciela”, który znajduje zbyt wiele przyjemności w przyglądaniu się nieszczęściom i porażkom innych ludzi.

Bądź kobietą, która odchodzi od znajomych, którzy są tylko dla ciebie tylko wtedy, kiedy cię potrzebują. Odejdź od ludzi nieszczerych, nieuczciwych, fałszywych, niegodnych zaufania. Nie masz dla nich czasu ani energii.

Bądź kobietą, która odchodzi od każdego, kto staje na przeszkodzie, gdy będziesz dążyć do realizowania swoich marzeń. Bądź kobietą, która odchodzi od tego, kto cię powstrzymuje, gdy sięgasz po swoje i nie pozwala ci wierzyć w siebie. Bądź kobietą, która odchodzi od ludzi, którzy wątpią w twój potencjał.

Bądź kobietą, która nie boi się odejść od ludzi, którzy wyraźnie nie zasługują na czas i uwagę, którymi chcesz ich obdzielić.  Odejdź od każdego, kto próbuje projektować na ciebie własne lęki i niepewność, a nie jest w stanie stawić czoła własnym demonom.

Bądź odważna na tyle, aby odejść od ludzi, którzy nie traktują cię tak, jak na to zasługujesz. Jesteś silną i niezależną kobietą.  Bądź na tyle odważna, aby odciąć więzi z ludźmi, którzy stanowią zagrożenie dla twojej godności. Bądź na tyle odważna, aby odejść od ludzi, którzy nie wiedzą, co to znaczy być wdzięcznym za wszystko, co dla nich robisz.

Bądź kobietą, która wie, że nie wszystkie relacje mogą trwać wiecznie i że istnieją pewne związki, które lepiej pozostawić w przeszłości. Dotyczy to zwłaszcza tych relacji, które przynoszą bezsensowny ból i cierpienie.

Bądź typem kobiety, która nie boi się mówić prawdy, mów, co myślisz lub czujesz.

Masz tak wiele do zaoferowania. Podaruj to wszystko tylko tym, którzy są godni twojej miłości, zaufania, szacunku, energii i czasu. Podaruj tę szczerość przede wszystkim SOBIE i zatrzymaj w swoim życiu ludzi, którzy są tego naprawdę warci.