Go to content

Zapraszamy do wzięcia udziały w akcji: „Jestem kobietą sukcesu. Sama definiuję swój sukces”

Mat. prasowe

Włącz się do akcji społecznej organizowanej przez Projektantki Sukcesu – Martę Osuch i Agnieszkę Rejowską „Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swój SUKCES” i stwórz własną definicję słowa „sukces”.

Cel i misja projektu

Celem akcji jest zwiększenie świadomości kobiet na temat postrzegania sukcesu. Apel, by kobiety odważniej mówiły o swoich sukcesach, mocnych stronach i talentach. Zachęcamy kobiety do stworzenia swojej osobistej definicji sukcesu, opartej o własne wartości. Szerzymy ideę Kobiet Sukcesu czyli świadomych, szczęśliwych i spełnionych kobiet, które podejmują w życiu wyzwania i spełniają swoje marzenia.

Siła kobiet

W ramach akcji chcemy przedstawić Kobiety Sukcesu, które mogą stać się inspiracją dla innych kobiet. Poznamy niezwykle motywujące historie 10 Ambasadorek II edycji akcji oraz obejrzymy wystawę zdjęć z ich definicjami sukcesu. Autorką fotografii jest Magdalena Magiera.

Kobiety potrzebują pozytywnego wzmocnienia, inspiracji, motywacji po to,
by przekonać się o sile, która w nich drzemie. Środowisko kobiece może się wspierać, wzajemnie inspirować i motywować. Pragnienie rozwoju jest dla kobiet początkiem drogi do tego, by poczuły się spełnione.

Gala Kobiet Sukcesu

W programie Gali:

  • Prelekcja Edyty Litwiniuk – Ambasadorki I edycji akcji „Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swój SUKCES” i redaktor naczelnej magazynu SHAPE

  • fascynujące wystąpienia Ambasadorek II edycji akcji:

ANNA ŁYSZCZEK „Możliwości w dobrych proporcjach”

BEATA BOJDA „Budowanie wizerunku – trzy ważne elementy, dzięki którym wzrośnie Twoja pewność siebie oraz Twój autorytet”

MARTYNA NOWAK „Sukces to emocje”

LIDIA ZAMYŁKO „Jak trenować i nie zwariować”

EWA ZWONARZ „Intuicja jako kompas sukcesu”

ILONA ADAMSKA „Jak budować markę autentyczną”

OLGA JANKOWSKA „Porażka i ryzyko w drodze do celu”

EWELINA KOWALCZYK „Inspiracja, solidarność kobieca a sukces”

  • panel dyskusyjny dotyczący tematu „sukcesu kobiet”, który będzie źródłem inspiracji w poszukiwaniu drogi do sukcesu dla wielu kobiet

  • losowanie nagród przygotowanych przez partnerów, sponsorów, patronów wydarzenia oraz Ambasadorki I i II edycji akcji

  • NETWORKING – budowanie sieci kontaktów, wymiana wizytówek

Pragniemy, by nasza akcja trafiła do szerokiego grona kobiet, które chcą podjąć wyzwania jakie stawia przed nimi życie, realizować marzenia oraz osiągnąć swój życiowy sukces.

Serdecznie zapraszamy na Galę Finałową II edycji akcji społecznej „Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swój SUKCES”, która odbędzie się 3 marca 2017 roku
o godz. 18.00 w Centrum Kreatywności  Warszawa ul. Targowa 56.

Wstęp na Galę jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.projektantkisukcesu.pl w zakładce „kontakt”.

plakat2