Go to content

Ford Focus Active Challenge i mistrzowie Polski w kitesurfingu 2019!

Fot. Materiały prasowe

Miłośnicy tej niezwykle widowiskowej dyscypliny sportowej, dzięki uprzejmości wspaniałej pogody, ciągle jeszcze w sezonie. A tymczasem,  wspólnie z aktywnymi sportowo gwiazdami, Małgorzatą Sadowską, Odetą Moro i Sylwią Gliwą, przyglądałyśmy się wspaniałym zawodom Ford Focus Active Challenge.

Wyłoniono w nich mistrzów Polski w konkurencjach Freestyle i Formule Kite Open, a także finalistów pucharu Polski w konkurencji Freestyle. Do miasteczka zawodów przybyło kilkunastu dziennikarzy, testujących nowego  Forda  Focusa  Active.

Próbowaliśmy swoich  sił  w  kitesurfingu, windsurfingu oraz na SUPie. Ten ostatni twór jest znakomitym odkryciem tegorocznego lata. Zawody nie odbyłyby się bez wsparcia sponsorów, którymi byli: Ford  Polska,  producent  nowego  crossovera  Forda  Focusa  Active,  a  także  Aztorin, dystrybutor zegarków dla sportowców, Duotone i Ion, producenci niezawodnego sprzętu do kitesurfingu oraz dodający skrzydeł i muzycznych uniesień Red Bull.

Fot. Materiały prasowe

Nowy Ford Focus Active to samochód, który idealnie wpisuje się w modę na crossovery i dynamiczny styl życia. Wyróżnia się odważną stylizacją z wyrazistymi osłonami biegnącymi wokół nadwozia, co w kobiecej nomenklaturze śmiało można nazwać – pięknym.

Fot. Materiały prasowe

Relingi dachowe, ułatwiają przewożenie sprzętu sportowego –  od  deski  do kite’a, przez rower, po kajak. Ten samochód to idealny kompan podróży, zwłaszcza tych ekstremalnych.

Fot. Materiały prasowe

Podczas zawodów publiczność i zawodnicy mogli obejrzeć niezwykły pokaz live painting – malowanie na żywo desek przez Sebastiana Litnera, artystę mocną związanego ze sceną sportów  ekstremalnych.  Stworzył  on  piękne  customowe  obrazy-deski,  które  wręczone zostały zwycięzcom Pucharu Polski.

Fot. Materiały prasowe

Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie zwycięzców Mistrzostw Polski znajdują się na profilu facebookowym zawodów www.facebook.com/fordkitecup oraz na stronie www.forcup.pl

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Ford  Polska.