Go to content

Czary mary… Parka – kurtka idealna na wiosnę (i nie tylko)

fot. iStock

Nieśmiertelna parka z kapturem nie musi być nudna! Jeśli klasyk ci nie wystarcza, postaw na dłuższą, w wersji oversize. Zobaczcie koniecznie, co w polskich sklepach znalazła dla was Marta Pożarlik – Pani od wizerunku.

Parka

Powodów, żeby kupić ponadczasowy model kurtki jest co najmniej kilka. Klasyczna lub finezyjna parka to wybór idealny, który sprawdzi się w wielu wiosennych (i jesiennych) stylizacjach. Prosty krój, w wersji oversize, zadowoli posiadaczki praktycznie każdego typu figury. I choć parka może zaskakiwać swoim kolorem i wykończeniem, jest absolutnie klasyczna i wiecznie młoda.

Zobaczcie propozycje kurtek idealnych, wybranych w polskich sklepach przez stylistkę – Martę Pożarlik.

Kurtka typu parka

Kurtka typu parka z kapturem

DŁUGA PARKA Z KAPTUREM

PARKA Z ŁĄCZONYCH MATERIAŁÓW

Lekki płaszcz z kapturem

Lekki płaszcz z kapturem

UNISEX Wodoodporna parka z kapturem

Długa parka z kapturem

Parka oversize

Długa parka z kapturem

Krótka parka z technicznej tkaniny z rozcięciami

Krótka parka z technicznej tkaniny z rozcięciami

Krótka parka z kapturem

Krótka metaliczna parka

Marta PożarlikMarta Pożarlik, czyli Pani od Wizerunku. Od trzech lat współpracuje ze złotymi tarasami. Gościnnie udziela porad modowych w Dzień Dobry TVN. Stylizuje sesje zdjęciowe. Pracuję nad wizerunkiem celebrytów i aktorów. Jest osobistą stylistką Małgorzaty Ohme. Prowadzi liczne szkolenia wizerunkowe dla firm, doradza klientom biznesowym i indywidualnym. Napisała darmowego e-booka „Jak nie zdziadzieć w domu”. Martę znajdziecie na Facebooku i Instagramie.