Go to content

5 zegarków damskich z diamentami

Fot. Materiały prasowe

Jak wiadomo nie każdy z nas nosi na ręce zegarek. Jest to uzależnione od naszych indywidualnych preferencji, a czasami ograniczeń.

Zegarki damskie z diamentami – najciekawsze propozycje

Często można zauważyć, że kobiety noszą na rękach zegarki drogie. Wiążę się to z ich jakością wykonania oraz z tym co w nich się znajduje. Na rynku znajdziemy wiele zegarków z diamentami. Połączenie jednego i drugiego sprawia, że prezentujemy się w nim wyjątkowo. Trzeba dodać, że zegarki z diamentami nie są tanie, a ich wybór do prostych nie należy. Jakie damskie zegarki z diamentami warto wybrać, aby być jak najbardziej zadowolonym i przede wszystkim nie żałować wydanych czasami nawet kilku tysięcy złotych?

1. Damski zegarek z diamentem Roamet C-Line Diamond

Pierwszą propozycją jest Roamer C-Line Diamond. W tym modelu znajdziemy aż siedem wariantów kolorystycznych. Znajdziemy tutaj bardzo prosty design, w którym dominują niezwykle proste elementy. Diament został umieszczony w górnej części tarczy przez co zegarek prezentuje się niesamowicie. Jego rozmiar to tylko 30 milimetrów i idealnie nada się do marynarki czy koszuli. Dzięki mechanizmowi kwarcowemu nie musimy martwić się o codzienne ustawianie godziny. Jeśli chcemy stać się jego posiadaczami musimy przygotować się na wydatek rzędu 1500 zł.

2. Tani zegarek z diamentem od Casio Vintage

Drugi zegarek z diamentem na tej liście to Casio Vintage A158WEAD-1EF. Idealny dla osób, które lubią proste rozwiązania. Koperta została wykonana z tworzywa sztucznego, a chroni ją szkło mineralne. Diamenty zostały umieszczone na dolnej oraz górnej krawędzi zegarka. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj to, że czas wyświetlany jest cyfrowo, a nie analogowo. Mamy dostępne dwa kolory – złoty i srebrny. Jego największa zaleta to cena, gdyż zapłacimy za niego ok. 200 zł.

3. Limitowany zegarek damski z diamentem Adriatica

Fot. Materiały prasowe

Kolejny zegarek, na który warto zwrócić uwagę to model 3333 od szwajcarskiej marki Adriatica. Są to prestiżowe, limitowane modele z diamentami, które prezentują się fenomenalnie. Jest to połączenie kamieni, masy perłowej oraz stali nierdzewnej. Znajduję się na nim 9 diamentów – każdy po ok. 1 mm. Jest on wodoszczelny oraz wyposażony w szafirowe szkło i automatyczny mechanizm. Bransoleta z kolei wykonana jest w formie łańcuszkowego splotu. Koszt zakupu tego zegarka to 3333 zł. Zegarki Adriatica w swoim portfolio posiadają bardzo dużą liczbę zegarków damskich trafiających w gusta każdej kobiety.

4. Damskie zegarki Bulova z diamentami

Czwarty zegarek na liście to marka Bulovy. Znajdziemy tam wiele modeli z diamentami. Są to trzy propozycje: 96P191, 96P181 oraz 98P170. Zostało umieszczonych pięć diamentów na indeksach. Pomyślano również o open-heart przez co możemy podziwiać pracę całego mechanizmu. Koperta mierzy ok. 34 mm przez co świetnie prezentuje się na kobiecym nadgarstku. Zegarek kupimy tylko i wyłącznie z bransoletą, a jego cena to ponad 1500 zł.

Fot. Materiały prasowe

5. Japońskie zegarki damskie Seiko z diamentami

Ostatnia z propozycji to marka Seiko i model SRW834P1 Chronograph Lady Exclusive Diamonds. Jest to połączenie stylu sportowego z elegancją. Ma złoty kolor i został wykonany na szarym skórzanym pasku lub dedykowanej bransolecie. Tarcza wykonana została w kolorze białym. Znajdziemy na nim aż 11 diamentów. Co ciekawe są one oprawione w złote ramki co dodaje im uroku. Otrzymujemy również szafirowe szkło odporne na zarysowania. Aby stać się posiadaczem takiego zegarka musimy wydać ponad 1000 zł.

Fot. Materiały prasowe

Więcej zegarków damskich można znaleźć na stronie autoryzowanego sklepu z zegarkami: https://www.zegarek.net/


Artykuł sponsorowany