Go to content

Podsumowanie akcji „Prawdziwa przyjaźń rodzi się w dzieciństwie”

Fot. iStock / wundervisuals

Nie spieszy się, nie znika nagle, nie krzywdzi i uczy wzajemności… i jeszcze długo możnaby wymieniać, jaka naprawdę jest prawdziwa przyjaźń – bo dla każdego nieco odmienna. Serdecznie dziękujemy wam za to, że byliście z nami. Że podjęliście wyzwanie – bardzo trudne wyzwanie, pokazania swoim dzieciom skarbów prawdziwej przyjaźni.

Dlatego z ogromną przyjemnością ogłaszamy zwycięzców naszej akcji – i wszystkim gratulujemy włożonej pracy i wspólnie spędzonego z dziećmi czasu!

Laureaci:

Iza Steffens
Kasia Cieśluk
Patrycja Tomaszewska 

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 11.08.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

3 x razy zestaw 6 książek autorstwa Roalda Dahla, z urodzinowj edycji

Fot. Materiały prasowe

linia 2px

BFG – Najnowszy film od ludziołków, którzy stworzyli E.T. oraz od autora Charliego i fabryki czekolady i Matyldy. Bardzo Fajny Gigant nie jest takim sobie zwykłym olbrzymem. On jest aż nadto miły i w dodatku mocno zakręcony. Sophie doprawdy ma szczęście. Gdyby w środku nocy porwał ją inny gigant, szybko zostałaby jego śniadaniem. Gdy Sophie dowiaduje się, że olbrzymy knują niecny wypad, razem z BFG postanawiają raz na zawsze położyć temu kres.