Go to content

Zobacz, co kształt ust mówi o tobie

usta
Fot. iStock / Coffee&Milk

Jean Haner, ekspert w czytaniu twarzy i autorka książki „The Wisdom of Your Face”, przeanalizowała różne kształty ust i przypisała do nich cechy charakteru. Zobacz, czego możesz dowiedzieć się o sobie na podstawie tej części twarzy.  

Naturalnie pełne

Jeśli twoje usta przypominają te, które posiada Angelina Jolie bądź Scarlet Johanson, może to świadczyć o tym, że odczuwasz silne pragnienia bycia matką. Inni są dla ciebie ważni i przede wszystkim martwisz się o nich, a siebie stawiasz na dalszym miejscu – jednak to daje ci radość. Lubisz ludzi, chętnie się nimi otaczasz i cenisz sobie dobre relacje.

Wąskie

Wąskie usta mogą świadczyć o tym, że jesteś osobą wycofaną i nie potrzebujesz nieustannego towarzystwa. Początkowo możesz być chłodna i zdystansowana oraz mieć problemy z nawiązaniem bliższych relacji. Jednak nie oznacza to, że nie potrzebujesz innych ludzi i jesteś złym partnerem. Na zbliżenie się do innych potrzebujesz więcej czasu.

Symetryczne

Jeśli twoje usta nie są ani wąskie, ani bardzo pełne i nie masz wyraźnie zarysowanego łuku kupidyna, oznacza to, że jesteś osobą stonowaną i zrównoważoną. Nie lubisz konfliktów, starasz się ich unikać. Lubisz się czuć bezpiecznie w związku, jednak nie przytłaczasz partnera swoją osobą.

Powiększone

Każda kosmetyczna zmiana w naszym wyglądzie zmienia to, kim naprawdę jesteśmy. Ingerencja w kształt ust może świadczyć o tym, że jesteś zaborcza i egoistyczna. To też sygnał, że możesz tracić kontrolę nad swoimi emocjami i uwielbiasz być rozpieszczana.

Wyraźnie zaznaczony łuk kupidyna

Jesteś mistrzem komunikacji. Jednak zdarza ci się powiedzieć czasami coś, czego nie planowałaś, oraz czym nieraz możesz urazić rozmówcę. Często jesteś osobą narwaną, ale bardzo bystrą.

Brak łuku kupidyna

Jesteś pozbawiona emocjonalnych granic, łatwo dajesz się wykorzystywać. Jesteś odpowiedzialna, jednak nie do końca zdajesz sobie sprawę, że dbanie o innych ludzi jest ważne.

Zgadzacie się z taką analizą?


 

Źródło: womansday.com