Go to content

Znaki Zodiaku zostały zaktulizowane przez NASA. Sprawdź, co się zmieniło…

Fot. iStock / Shing Lok Che

No i klops! Dałyśmy sie wpuścić w maliny, bo okazało się,  że ciekawostka, z którą wam spieszyłyśmy – to zwykła „kaczka”. ALE…

… musicie nam wybaczyć. Przyznacie, że to dość fascynujące. Nie sama informacja, ale towarzyszące jej emocje. W naszej redakcji zakwitły dziś pąsy, i choć na co dzień mamy (w większości) w nosie, w jaki znak zodiaku się załapałyśmy, wiadomość wywołała falę oburzenia. No bo jak to tak, od dziś ktoś mówi nam, że jesteśmy „KIMŚ” innym?

Bawcie się dobrze, w końcu dziś piątek ;).

PS: Lista zrobionych w balona jest długa, jak rozciągniete babcine skarpety ;).

A co nas tak zaintrygowało i wprawiło w bojowe nastroje?

Przeczytajcie:

Przykładasz wagę do swojego Znaku Zodiaku, a może czasem czytasz horoskopy? Nawet jeśli zaprzeczysz, to i tak dobrze wiesz, pod jakim znakiem się urodziłaś. Niestety musisz zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę, z powodu nowych badań przeprowadzonych przez NASA. 

Droga Skorpionico, właśnie może się okazać, że przestałaś nią być, a tak naprawdę byłaś całe życie spod znaku Panny. Sprawdź więc jaki Zodiak patronuje ci faktycznie, zgodnie z nowymi ustaleniami Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA.

Nowe wytyczne dla astrologii

Wszystko, co dotychczas funkcjonowało w tej materii, właśnie uległo zmianie. Nowe fakty dostarczone przez NASA, skutecznie burzą dotychczasowy ład i porządek. Zmiany wynikają z upływu czasu i zmian w konfiguracji gwiazd, jakie wydarzyły się przez tysiąclecia trwania ludzkiej cywilizacji. Astrologiczny kalendarz nie zmieniał się od wieków, a pozycja Ziemi względem gwiazd uległa poważnej zmianie, czemu winne są odchylenia w ruchu obrotowym Ziemi.

Kiedy nałoży się ekliptykę Ziemi na współczesne rozgwieżdżone niebo, przecina ona 13 gwiazdozbiorów. Problem polega na tym, że do niedawna uznawano 12 Znaków Zodiaku, określonych w starożytności. Tak więc, wraz z ostatnim gwiazdozbiorem, pojawił się nowy Znak Wężownika, między Skorpionem a Strzelcem.

Generalnie oznacza to, że daty urodzenia około 86% ludzi na świecie trafiły do nowych konstelacji i otrzymały nowe Znaki. Może to także oznaczać konieczność rekonfiguracji dat i miesięcy odpowiadającym konkretnym Znakom Zodiaku.

Fot. iStock / Shing Lok Che

Fot. iStock / Shing Lok Che

Wężownik — twoje nowe astrologiczne ego

Każdy Znak Zodiaku nosi przypisane sobie cechy. Skorpiony znane są porywczości i namiętności, Lwy z wielkoduszności i niespożytej energii. A jakie cechy przypisuje się Wężownikowi? Jeśli ciebie dotknęła ta rewolucja, możesz od teraz przypisać sobie następujące cechy — samotnik, ale wrażliwy, dobrze zorganizowany, bez problemu osiągający sukcesy. Kreatywny i głodny wiedzy, obdarzony ogromnym potencjałem twórczym, możliwe, że artysta.

I co ty na to?

Więc jaki jest twój współczesny Znak Zodiaku?

Fot. iStock / ilbusca

Fot. iStock / ilbusca

Oto nowy podział Znaków Zodiaku, z uwzględnieniem Wężownika:

 • Koziorożec:  20.01-16.02
 • Wodnik: 17.02-11.03
 • Ryby: 11.03-18.04
 • Baran: 19.04-13.05
 • Byk: 14.05-21.06
 • Bliźniaki: 21.06-20.07
 • Rak: 21.07-10.08
 • Lew: 10.08-16.09
 • Panna: 17.09-30.10
 • Waga: 30.10-23.11
 • Skorpion: 24.11-29.11
 • Wężownik: 29.11-17.12
 • Strzelec: 18.12-20.01

Więc spod jakiego Znaku teraz jesteś?


źródło: m.interia.pl