Go to content

Jak zdobyć faceta, czyli 9 magicznych zdań, którym żaden mężczyzna się nie oprze

Fot. iStock/valentinrussanov

Kto  wie lepiej jak zainteresować sobą mężczyznę niż… sam mężczyzna. Zwłaszcza, jeśli jest nim Matthew Hussey, brytyjski coach, który od lat doradza kobietom jak nie tylko nie wystraszyć mężczyzny, ale  jeszcze sprawić, by nas nigdy nie opuścił (ryzykowne), a nawet się oświadczył. Matthew założył nawet stronę internetową How Get The Guy („jak zdobyć faceta”), na której promuje swoje (dość drogie) poradniki. Może warto zainwestować, podobno satysfakcja, a nawet ślub – gwarantowane. Tymczasem przestawiamy kilka magicznych zdań, którym – zdaniem Matthew – żaden pan się nie oprze. I będzie twój.

„Dobrze, że jesteśmy tylko przyjaciółmi, bo inaczej moglibyśmy mieć problem”

Faceci są podekscytowani ideą kłopotów. Emocje związane ze słowem „problem”, jeśli chodzi o przyciąganie i pożądanie, są dla nich w przeważającej mierze pozytywne. Oznaczają to dla nich zabawę, podekscytowanie, niebezpieczeństwo i nieprzewidywalność.

Kiedy zapyta cię, co robisz, odpowiedz „Po prostu biorę kąpiel … „

Tym samym wszczepiasz mu w mózg ekscytujący obraz, nie będąc otwarcie prowokująca, a to idealnie nadaje się do wzbudzenia jego zainteresowania. Jesteś swobodna, a jednocześnie sprawiasz, że ​​myśli o tobie w sposób, który wytwarza pragnienie czegoś więcej.

„Właśnie to kupiłam, co o tym myślisz?” (plus twoje zdjęcie w nowym ciuchu)

Robisz zdjęcie w lustrze w nowym stroju (nic „seksownego”, tylko coś, co sprawi, że wyglądasz uroczo) i mu wysyłasz. To zabawna, zalotna, wiadomość, która zawsze działa „pozytywnie” na dalszy bieg wydarzeń. Inicjatywa jest teraz po jego stronie.

„Powinieneś tu teraz być!”

Nie mówisz, gdzie i co robisz, ale budzisz jego ciekawość.  No i dajesz mu do zrozumienia, że chciałabyś, by był obok.

„Właśnie zjadłam niesamowitego burgera. To było prawie jak seks. „

Mężczyźni lubią jedzenie. Zabawne lub erotyczne odniesienie do czegoś, co jesz lub zjadłaś, jest zawsze fajną drogą do ich serca.

„Ta koszula będzie na tobie dobrze wyglądać” (plus zdjęcie)

Zrób zdjęcie kurtki lub ubrania, które twoim zdaniem mogłoby wyglądać na nim atrakcyjnie. To ładny sposób, by pokazać, że myślisz o nim i że pociąga cię seksualnie.

„Z takimi przystojniakami jak ty, nie jestem taka szybka. Ale chętnie dam ci się gdzieś zaprosić na randkę w tym tygodniu „

Niektórzy faceci zbyt szybko starają się przełamać granicę intymności. Nie odrzucasz go, mówisz mu „jeszcze nie”.

„Nie jestem pewna, czy wciąż możemy być przyjaciółmi …”

Możesz wysłać ten tekst bez żadnych wyjaśnień, co oczywiście sprowokuje go do dociekania, dlaczego nie możecie już być przyjaciółmi.

„Ty, ja, pizza, „Władca pierścieni”, dziś wieczorem. Bądź.”

Nic dodać, nic ująć.

Kto odważny/zdesperowany, niech próbuje. Podobno bez ryzyka nie ma szampana 😉


Na podstawie: howtogettheguy.com