Go to content

Najfajniejsza książka ever! Czyli ZAGADKI DETEKTYWISTYCZNE

ZAGADKI DETEKTYWISTYCZNE
Fot. Materiały prasowe

Dawno w moje ręce nie trafiła tak fajna książka,  jak ZAGADKI DETEKTYWISTYCZNE!  Wypróbujcie koniecznie, bo to jedna z niewielu tego typu pozycji! Naprawdę bawi, a słynne Cluedo może się schować 😉 !

Każda zagadka to osobna historyjka z kilkorgiem bohaterów i interesującą tajemnicą. Która z postaci okaże się winowajcą? Jak to wykryć?

Można kolejne zadania przechodzić samemu, a można też zaprosić do zabawy znajomych lub całą rodzinę. W książce podpowiedziano, jak urządzić detektywistyczny konkurs ze sprawiedliwą punktacją.

Smaczku przydają zagadkom komiksowe sytuacje, zabawne rysunki i akcja osadzona w najróżniejszych miejscach: czy to na dworze angielskiego lorda, czy na rybackim statku, w więzieniu albo wśród włoskich mafiosów…

Zresztą zobaczcie sami!

Zagadki detektywistyczne internat-34-35 Zagadki detektywistyczne przeprawa-28-29 Zagadki detektywistyczne zlodziej na pokladzie-str14-15

25 zagadek detektywistycznych o różnym stopniu trudności, z wykorzystaniem zarówno logicznego myślenia, jak i wyobraźni, to doskonała zabawa dla całej rodziny. A do tego wspaniałe grafiki!

ZAGADKI DETEKTYWISTYCZNE

zagadki_detektywistyczne_okladka_przodAutor: Victor Escandell
Wybór i adaptacja zagadek: Ana Gallo
Tłumacz: Patrycja Zarawska

Wydawnictwo Debit
Format: 240 x 295 mm
Stron: 64
Oprawa: twarda z klapkami
Cena: 39,90 zł
Wiek: 10+

 

Oh!books (1)